Benelli Team - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Κωνσταντινε μεγεια. Το οπλο μου αρεσε κι εμενα απο παντα αν το φερναν Ελλαδα θα το επερνα με κλειστα τα ματια.
Κοιτα τωρα να κλεισεις κανενα conservation hunting στις χιονοχηνες το Μαρτη για να το τιμησεις δεοντως
 
Cordoba και τα μυαλα στα καγκελα!


upload a picture

how to screenshot on windows

Κωνσταντίνε καλοτούφεκο! Να το ευχαριστηθείς σε πολλά κι αξέχαστα κυνήγια!
Για την αγορά αυτού του όπλου μέχρι και η ίδια η Beretta σε συγχωρεί! .sarcastic.
 
Ήρθε η μαύρη καλλονή μόλις μου έστειλε μυνημα το φιλαράκι, μόνο δύο φωτογραφίες πρόλαβε να βγάλει γιατί έπεσε δουλειά και ο οπλοπωλης ήταν απασχολημενος, από βδομάδα πρέπει να ανέβω στο φιλαράκι να την χουφτώσω.


upload a picture

how to screenshot on windows
Με το καλο!!!
Χουφτωσ'την,χουφτωσ'την!!.sarcastic.
 
Ήρθε η μαύρη καλλονή μόλις μου έστειλε μυνημα το φιλαράκι, μόνο δύο φωτογραφίες πρόλαβε να βγάλει γιατί έπεσε δουλειά και ο οπλοπωλης ήταν απασχολημενος, από βδομάδα πρέπει να ανέβω στο φιλαράκι να την χουφτώσω.


upload a picture

how to screenshot on windows
 
Ήρθε η μαύρη καλλονή μόλις μου έστειλε μυνημα το φιλαράκι, μόνο δύο φωτογραφίες πρόλαβε να βγάλει γιατί έπεσε δουλειά και ο οπλοπωλης ήταν απασχολημενος, από βδομάδα πρέπει να ανέβω στο φιλαράκι να την χουφτώσω.


upload a picture

how to screenshot on windows
Καλορίζικη φίλε!
 
Σας ευχαριστώ όλους από καρδιάς ένα ένα ξεχωριστά παιδιά.

Κωνσταντινε μεγεια. Το οπλο μου αρεσε κι εμενα απο παντα αν το φερναν Ελλαδα θα το επερνα με κλειστα τα ματια.
Κοιτα τωρα να κλεισεις κανενα conservation hunting στις χιονοχηνες το Μαρτη για να το τιμησεις δεοντως

καλόντουφεκο και πάντα με θηράματα γεμάτο. Σου εύχομαι να το ευχαριστηθείς πολύ! Μια ερώτηση, 'έχει κάτι διαφορετικό από τα υπόλοιπα της ίδιας εταιρείας;

Κωνσταντίνε καλοτούφεκο! Να το ευχαριστηθείς σε πολλά κι αξέχαστα κυνήγια!
Για την αγορά αυτού του όπλου μέχρι και η ίδια η Beretta σε συγχωρεί! .sarcastic.

Κάτι παίζετε Παύλο για φέτος θα δούμε αν κάτσει, αλλά θα πάρω την Α400 πάλι έχει αρχίσει η βαρυχειμωνια και δω και κατεβαίνουν οι Καναδεζες.

Η διαφορά με τα άλλα μοντέλα της εταιρίας είναι κυρίως στην κάννη είναι διευρυμενου αυλου, μεγαλύτερος κωνος ,και μερικές μικροεπεμβασεις λειανση μηχανισμού, πωμα αντιβαρο μπροστά στην παπια, αυτακι και κουμπί απελευθέρωσης κλειστρου τύπου tactical όλες οι εργασίες γίνονται από την briley που προσφέρει και δύο τσοκακια.

Χρησταρα είμαι μπερετακιας δεν το κρύβω μαρεσουν και οι μπενελες, αλλά αυτό συνδυάζει την απλότητα και το ζύγισμα της μπενελι με κάννη optima plus.
 
Κωνσταντινε καλοτουφεκη η μαυρη καλλονη,να την λιωσεις στο κυνηγι και με την πρωτη ευκαιρια βαλε και αλλες φωτο να την χαζεψουμε και εμεις οι λιγουριδες.Πιστευω η καλυτερη επιλογη σε καθαροαιμο καρτεροτουφεκο .Υγεια να την χαρεις σε πολλα πολλα κυνηγια.
 
Κωνσταντινε καλοτουφεκη η μαυρη καλλονη,να την λιωσεις στο κυνηγι και με την πρωτη ευκαιρια βαλε και αλλες φωτο να την χαζεψουμε και εμεις οι λιγουριδες.Πιστευω η καλυτερη επιλογη σε καθαροαιμο καρτεροτουφεκο .Υγεια να την χαρεις σε πολλα πολλα κυνηγια.
Επιλέγοντας Benelli δεν κάνεις ποτέ λάθος. Συγχαρητήρια για την επιλογή. Αν δεν κάνω λάθος ζεις στο εξωτερικό;
Ευχαριστώ πολύ παιδιά να στε καλά , φωτο το συντομότερο οπότε μπορέσω να πάω να την παραλάβω έτσι κι αλλιώς δεν βιάζομαι θα μπει στο safe του φιλου κιαυτη και θα περιμένει την ώρα για αναχώρηση στο νότιο Αιγαίο.
Ναι Αμερική είμαι προς το παρόν.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top