Benelli Team Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Θέλω εάν γνωρίζει κάποιος να μου λύσει μια απορία!. Σήμερα δοκίμασα στο βουνό το τσόκ Briley Benelli Crio Plus BO Helix (F) και μου άρεσε πάρα πολύ!. Δεδομένου ότι η κάνη μου είναι 18.3 και αυτό λέει για αυλό 18.4, οι συσφίξεις δεν αλλάζουν? είναι ίδιες στην τελική έξοδο σε σχέση 18,3 με 18,4?. Σας ευχαριστώ!.

Το εχω και εγω .Ειμαι πολυ ευχριστημενος .Το δοκιμασα περσι και στα περασματα τσιχλας
 
Στο κάτω mail γράφει ότι τεχνικά ταιριάζει η κάνη από την Μ2 Δευτέρα θα πάρω τον κυργια που μου έλεγε ότι δεν ταιριάζουν οι κάνες :mad: βέβαια λέει μόνο τεχνικά του έστειλα να μου απαντήσει και μα έχουν την ίδια εσωτερική διαμόρφωση.
 
Το θέμα είναι ότι εγω δεν έχω super black Eagle έχω black Eagle πως είναι δυνατών να μου λένε ότι βάση αριθμού κανης είναι από μοντέλο super black Eagle με Θαλάμη 3’ !
Θα άδειασε το βαρέλι με την μπύρα πριν σου απαντήσει‼️δεν είδες που του ξέφυγε κ αντί για κάνη ανέφερε βαρέλι❓😁
 
Θα άδειασε το βαρέλι με την μπύρα πριν σου απαντήσει‼️δεν είδες που του ξέφυγε κ αντί για κάνη ανέφερε βαρέλι❓😁
Το Google translate έχει αδειάσει το βαρέλι που βγάζει το barrel αντί να το μεταφράσει κάνη το μεταφράζει βαρέλι .sarcastic.
 
Το εκανε φρανκεσταιν και τωρα καρ για σπρωξιμο. Αφου εκανε και εξαντλητικες βλητικες δοκιμες και αποφανθηκε για τις καννες, ειπε να μεταλαμπαδευσει τη σοφια του.
Μη σου φαίνεται περίεργο ότι η κανη της Μπρέντα μπορεί να αποδίδει καλύτερα από της μπενελι και εγώ βάζω κανη Ρεμίνγκτον στη μπερναντελι δε σημαίνει τίποτε παραπάνω εκτός του ότι έχω καλύτερες ντουφεκιες
 
Μη σου φαίνεται περίεργο ότι η κανη της Μπρέντα μπορεί να αποδίδει καλύτερα από της μπενελι και εγώ βάζω κανη Ρεμίνγκτον στη μπερναντελι δε σημαίνει τίποτε παραπάνω εκτός του ότι έχω καλύτερες ντουφεκιες
Δε μου φαινεται περιεργο Γιαννη, απλα θα μπορουσε να παρει μπρεντα αδρανειας εξ αρχης.
 
Μη σου φαίνεται περίεργο ότι η κανη της Μπρέντα μπορεί να αποδίδει καλύτερα από της μπενελι και εγώ βάζω κανη Ρεμίνγκτον στη μπερναντελι δε σημαίνει τίποτε παραπάνω εκτός του ότι έχω καλύτερες ντουφεκιες
Και μετά την πουλάς από την πολύ καλοσύνη ... πιο σφιχτές είναι ο σωστός όρος Γιάννη.
Και σφιχτό δεν σημαίνει απαραίτητα "καλύτερο" ... σημαίνει απλά "σφιχτό".
Εξάλλου σύμφωνα με τα λεγόμενα πολλών, το χαρτί δεν σημαίνει και πολλά πράγματα περί σκοτωμάτων :)

Η δική του μετατροπή απλά απέτυχε.
Κανένας δεν πουλάει όπλο που σκοτώνει.
 
Η δική του μετατροπή απλά απέτυχε.
Κανένας δεν πουλάει όπλο που σκοτώνει.
θα τον δασκαλεψε και αυτον κανενας ελλην ειδημονας της πατεντας..παω στοιχημα οτι εχει και φωτο xenon ...after market....που ειναι και καλυτερα ....
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top