Benelli Team Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
δεν θα μεινει ελατηριο κωστα.yel.
Αυτος ο παικτης καταφερε να γαμησει ενα μπενελι και μαλιστα το συγκεκριμενο που ανοιγει πιατο για συντηρηση. Πιο απλο πεθαινεις. Μιλαμε το τουφεκι καθαριζεται στο 5λεπτο.
Πιστευω πρεπει να τον προσλαβει η μπενελι στο τμημα R&D.
 
Research & Destroy
Retire & Destroy μαλλον.
Αυτος ο παικτης καταφερε να γαμησει ενα μπενελι και μαλιστα το συγκεκριμενο που ανοιγει πιατο για συντηρηση. Πιο απλο πεθαινεις. Μιλαμε το τουφεκι καθαριζεται στο 5λεπτο.
Πιστευω πρεπει να τον προσλαβει η μπενελι στο τμημα R&D.
Καλυτερα να τον προσλαβει για CEO να τελειωνει αυτη η υποθεση μια και καλη.
 
Αυτος ο παικτης καταφερε να γαμησει ενα μπενελι και μαλιστα το συγκεκριμενο που ανοιγει πιατο για συντηρηση. Πιο απλο πεθαινεις. Μιλαμε το τουφεκι καθαριζεται στο 5λεπτο.
Πιστευω πρεπει να τον προσλαβει η μπενελι στο τμημα R&D.
Μπερδεύτηκε......
Κάπου θα άκουσε πως η αδρανεια δεν θέλει συχνό καθάρισμα κ είπε να την αφήσει κατι χρόνια....
 
Μπερδεύτηκε......
Κάπου θα άκουσε πως η αδρανεια δεν θέλει συχνό καθάρισμα κ είπε να την αφήσει κατι χρόνια....
Δεν πειραζει, τώρα θα τα ακουμπήσει στο Βάγγο. Οι μαλακίες και τα βίτσια πληρώνονται
 
Μπερδεύτηκε......
Κάπου θα άκουσε πως η αδρανεια δεν θέλει συχνό καθάρισμα κ είπε να την αφήσει κατι χρόνια....
Ζβαρνουκλας σαν τον ξαδερφο μου με την win, τον ρωτησα αν τη καθαριζει και μου λεει, ααε τι θα παθει, τον βλεπω να τρεχει στον Κοκκοτη στα Τρικαλα....
 
Ζβαρνουκλας σαν τον ξαδερφο μου με την win, τον ρωτησα αν τη καθαριζει και μου λεει, ααε τι θα παθει, τον βλεπω να τρεχει στον Κοκκοτη στα Τρικαλα....
γιωργο ο μαστορας στα τρικαλα μηπως ηταν ο βοηθος του κουρκουλου?
 
Μπερδεύτηκε......
Κάπου θα άκουσε πως η αδρανεια δεν θέλει συχνό καθάρισμα κ είπε να την αφήσει κατι χρόνια....
Κάτι χρόνια? Κάτι χρόνια αφήνει ο πατέρας μου την sl80 και ειναι σαν καινουρια . Κάτι δεκαετίες καλύτερα έπρεπε να πεις.
 
Ωραίος ο Κόκκοτης φημισμένος‼️
Πολύ καλός ο παππούς. Εκεί πήγαμε το rigarmi (1958) για σφίξιμο κλειδιών.
Ούτε φαίνεται τίποτα.
Είχαμε πάει στον παππού Δημάκη στην Καρδίτσα και είδαμε κάτι δίκανα με χτυπημένα κλειδιά με σφυρί για να σφίξουν.
Μπουχός :) :) :)
Προ 25ετία αυτά.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top