Benelli Team Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Παιδιά επειδή το κουρασαμε πολύ το θέμα το πιο ανθεκτικό αυτογεμες είναι αυτά με τα λιγότερα κινούμενα μέρη και είναι το αδράνειας η μπενελι σαν πρωτοπόρος έχει και το καλύτερο κλείστρο στο πλανήτη καθώς και το ντιζαιντ από όλες τις απόψεις αν είχε και την καλύτερη βλητική απόδοση δε νομίζω ότι θα υπήρχε άλλο αυτογεμες γιατί το θέμα ανάκρουσης το έχει λύσει με τα κομφορντ κτλ
 
Παιδιά επειδή το κουρασαμε πολύ το θέμα το πιο ανθεκτικό αυτογεμες είναι αυτά με τα λιγότερα κινούμενα μέρη και είναι το αδράνειας η μπενελι σαν πρωτοπόρος έχει και το καλύτερο κλείστρο στο πλανήτη καθώς και το ντιζαιντ από όλες τις απόψεις αν είχε και την καλύτερη βλητική απόδοση δε νομίζω ότι θα υπήρχε άλλο αυτογεμες γιατί το θέμα ανάκρουσης το έχει λύσει με τα κομφορντ κτλ
Μια χαρά τουφεκιές βγάζει η ταπεινή μ2‼️
 
Το σκέφτομαι πολύ σοβαρά αν πέσω στα 30 γρμ να τα παίρνω 10ρια !!!
Το #10 με κύλινδρο δεν έχει αντίπαλο σε περπατητό.
Οι αποστάσεις να είναι νορμάλ.
Αν με ρωτήσεις, το κάνω ??? όχι ...
Μόνο το βλέπω, σε φίλο φανατικό τσιχλά.
Βολές στα κουτουρού :)
 
Μια χαρά τουφεκιές βγάζει η ταπεινή μ2‼️
Ante παλι. Ρε παιδια φερτε το οπλο οσο μπορειτε στα μετρα σας ,βαλτε και ενα σοβαρο φυσιγγι ξαμοληθειτε στο βουνο και καντε το κεφι σας ολα τα αλλα ειναι μαλακιες
 
Last edited:
Σαφως Βαγγο... Το θέμα είναι οτι εμείς με τα benellia μας, εχουμε ήσυχη τη συνείδηση μας, γνωρίζουμε πλήρως τις ικανότητες, την ποιοτητα των όπλων μας κ το πιο βασικό, δεν ασχολούμαστε καν με τις άλλες εταιρίες αυτογεμων... Οι άλλοι, γιατί επιμένουν να μας σκοτιζουν καθε λίγο κ λιγακι με το ένα κ το αλλο;.... Ας κρατήσουν οι συνάδελφοι τα δικα τους σούπερ όπλα, με τις σούπερ κανες, τις σούπερ διατρησεις κ τους σούπερ κωνους και αυλους, αφήνοντας εμας τους δυστυχεις και ταλαιπωρους με τα ταπεινα benellia... Ειρηνη παντού λοιπόν..
 
Όχι αν είναι χρωμιωμένος ... ΙΣΩΣ ναι αν δεν είναι.
Νομίζω όμως ότι δεν γυαλίζει, απλά τα κενά γεμίζουν με μολύβι και σου δίνει την αίσθηση γυαλάδας :)
Ναι μιλάω για φτιαγμένο κώνο μετά το εργοστάσιο που δεν έχει χρώμιο αφού έχει αφαιρεθεί λόγο επεξεργασίας
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top