Benelli Team Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Σ αυτον να του πεις οτι ο ντενεκες,το χαρτοκιβοτιο,το μπιτονι και η φυσικη δεν εχουν ουτε κινηση,ουτε τριχες,ουτε λιπος,ουτε κοκκαλα ,ουτε μυεις
Στον ερειστικο μαλακα που κοντεψε να γαμησει το φορουμ .πρωι κυριακης και στις εναρξεις
tenor.gif
 
Δεν ξερω εγω σκεφτομαι σοβαρα Φλεβάρη που κάνει διπλή τριχα το χαρτονι απο λεροι μερλιν να παω δραμα να τα βαρεσω ολα απο μακρια...απο μακρια παντα με ν3 φλεβαρη,μη μπει καμια τριχα στο κλειστρο και σπασει κανενας πυρος
 
Σφινακια βεκταν και σιπε...οτι δε γουσταρει η νεραιδα η απροβλημαστη σου οταν "βγει ο ήλιος ψηλα" και τα ανακατευεις καμια 13 διαφορετικα για να κανεις εναρξη και καταντας σαδιστης γιατι πρατεις το "ματωμένο" ,την ευχη της εναρξης στην πραξη.γεια σου
Μπαρμπα Μητσο τραβα στη γωνια να δεις αν ερχομαι λιγο !! Μπενελη δεν εχω ουτε ειχα ποτε !! Αυτα για τις βλητικες υπεροχες στους κυνηγους του Σκ εμενα δεν με ποιανουν !! Και μιλαω πολυ καλα σε εναν που θελει με την θεωρια ΤΟΥ να μας αλαξει τις σταθερες τον νομων τις φυσικης !!! Αχχχχ και που να ξερες !!! Απο κυνηγι !!
 
Δεν ξερω με εσενα εχω διαφωνιες και δε μου γεμιζεις το ματι με αυτα που γραφεις.να εχει ή ειχες,φαμπαρμ και να μου γραφεις για εβρο και μπενελι,εμενα κατι δε μου καθετε καλα.

Φιλικα
Τι να σου πω ψέματα αφου ήμουν 8 χρόνια και τον κυνηγούσα καθημερινά δεν είχαν πρόβλημα τα όπλα δούλευαν μια χαρα μάλιστα αναφέρω ότι δεν είχα εγώ Benelli τότε είχα beretta 391. και είχα Fabarm το έχω γράψει και πριν δυο χρόνια και την περιπέτεια που είχα τότε το μακρινό 2001 προβλήματα αντιμετώπισα στον μηχανισμό στην Τουφεκιά της ήταν άψογη. Καλά το ότι διαφωνούμε δεν είναι και τίποτα έχουμε διαφορετικές απόψεις.
 
Δεν είχε γράψει μόνο αυτό είχε απαριθμήσει όλες της βλάβες που του έβγαλε μια μια καμία 10αρια ηταν.
Ειχε γραψει για τη ν3 οτι ηταν πολυ καλο απο θεμα κανης αλλα το εδωσε γιατι φοβηθηκε για βλαβες,
δεν μπορω να βρω το μνμ του.
Επισης ειχε πει οτι υπαρχουν διαφορες στις κανες και ειχε διαφωνια, απ'οτι καταλαβα που διαβασα καποια μνμτα στις δοκιμες διατρισης, με το Βασιλη(gvp9000
 
Δε λεω λες καλα σχολια για τα υπολοιπα.
Το χειροτερο αμερικανικο το καλυτερο ιταλικο,το εχεις και λεγετε φαμπαρμ και κολησες με τον μαυρο αετό!;εκανες και μαλακια γιατι ο 1 ειναι καλυτερος σε ολα
Δεν είπα ποτέ ότι είναι το καλύτερο ιταλικό το Fabarm είπα ότι έχει πολύ δυνατή κάνη.
 
Δεν είπα ποτέ ότι είναι το καλύτερο ιταλικό το Fabarm είπα ότι έχει πολύ δυνατή κάνη.
Δεν το είπες εσύ, αυτός το λέει ότι είναι το καλύτερο ιταλικό το fabarm
Πρώτη μαλακία έδωσες fabarm για benelli
Δεύτερη μαλακία δεν πήρες τον πρώτο μαύρο αετό
Πρόσεξε γιατί στην τρίτη καίγεσαι
 
Μπαρμπα Μητσο τραβα στη γωνια να δεις αν ερχομαι λιγο !! Μπενελη δεν εχω ουτε ειχα ποτε !! Αυτα για τις βλητικες υπεροχες στους κυνηγους του Σκ εμενα δεν με ποιανουν !! Και μιλαω πολυ καλα σε εναν που θελει με την θεωρια ΤΟΥ να μας αλαξει τις σταθερες τον νομων τις φυσικης !!! Αχχχχ και που να ξερες !!! Απο κυνηγι !!
Καλημερα φιλε❤️
 
Μυθος?
Την ειχες?
Ιταλικό είναι τι περιμένεις ;
1 φυσίγγι στα 10 ρίχνει καλά και το ένα που ρίχνει καλά απλά τραυματίζει το θήραμα.
Την έχει φίλος και έχω κυνηγήσει.
Μέχρι και η breda astro με τον κώνο 7 εκατοστών τραυματίζει γιατί έχει στενό αυλό.
Beretta τα ίδια.
Οι ιταλοί είναι δεκαετίες πίσω από τους αμερικάνους στα μέταλλα, για αυτό παίζουν με γεωμετρίες και δεν μπορούν να βγάλουν ένα όπλο της προκοπής.
 
Δεν το είπες εσύ, αυτός το λέει ότι είναι το καλύτερο ιταλικό το fabarm
Πρώτη μαλακία έδωσες fabarm για benelli
Δεύτερη μαλακία δεν πήρες τον πρώτο μαύρο αετό
Πρόσεξε γιατί στην τρίτη καίγεσαι
Πρώτα πρώτα μιλάς χωρίς να ξέρεις και το Benelli το πήρα το 2021 και την Fabarm το 2001 μέσα σε αυτό το διάστημα έχω πάρει 10 όπλα!!! Δεν πήρα τον πρώτο μαύρο αετό εκείνη την εποχή γιατί κυνηγούσα με την Α302 και δεν είχα τα χρήματα να την πάρω τότε όποτε πάλι προτρέχεις χωρίς να ξέρεις τους λόγους που δεν το πήρα. Και μην μου λες για Fabarm όταν με πέθανε στης εμπλοκές φοβερή κάνη αλλά 15 εμπλοκές στο κουτί τι να το κάνω αυτό το όπλο….!!! Κάποιοι μπορεί να γουστάρετε της κάνες που σκοτώνουν όπως λέτε στα 70 μέτρα, εγώ ποτέ δεν είπα κάτι τέτοιο είπα πάντα ότι θέλω το όπλο μου να δουλεύει απροβλημάτιστα. Όποτε καλύτερα να διαβάζεις τι γράφω και να μην προτρέχεις και ευτυχώς γλύτωσα την Τρίτη μα@@@@α όπως λες και δεν πήρα πάλι Fabarm γιατί πειράματα με 1700€+ δεν ξαναγίνονται.
 
Πρώτα πρώτα μιλάς χωρίς να ξέρεις και το Benelli το πήρα το 2021 και την Fabarm το 2001 μέσα σε αυτό το διάστημα έχω πάρει 10 όπλα!!! Δεν πήρα τον πρώτο μαύρο αετό εκείνη την εποχή γιατί κυνηγούσα με την Α302 και δεν είχα τα χρήματα να την πάρω τότε όποτε πάλι προτρέχεις χωρίς να ξέρεις τους λόγους που δεν το πήρα. Και μην μου λες για Fabarm όταν με πέθανε στης εμπλοκές φοβερή κάνη αλλά 15 εμπλοκές στο κουτί τι να το κάνω αυτό το όπλο….!!! Κάποιοι μπορεί να γουστάρετε της κάνες που σκοτώνουν όπως λέτε στα 70 μέτρα, εγώ ποτέ δεν είπα κάτι τέτοιο είπα πάντα ότι θέλω το όπλο μου να δουλεύει απροβλημάτιστα. Όποτε καλύτερα να διαβάζεις τι γράφω και να μην προτρέχεις και ευτυχώς γλύτωσα την Τρίτη μα@@@@α όπως λες και δεν πήρα πάλι Fabarm γιατί πειράματα με 1700€+ δεν ξαναγίνονται.
Μάλλον δεν κατάλαβες πώς το έγραψα αλλά δεν πειράζει
 
Μάλλον δεν κατάλαβες πώς το έγραψα αλλά δεν πειράζει
Δεν πειράζει δεν υπάρχει παρεξήγηση Γιώργο μια παρέα είμαστε το σωστό το δικό μου μπορεί να είναι λάθος για εσένα και είναι δεκτό και αποδεκτό 😊
 
Δεν πειράζει δεν υπάρχει παρεξήγηση Γιώργο μια παρέα είμαστε το σωστό το δικό μου μπορεί να είναι λάθος για εσένα και είναι δεκτό και αποδεκτό 😊
Εγώ Παναγιώτη τα ακούω βερεσέ και τα <<σωστά>> και τα <<λάθη>> όσων αφορά τις αγορές όπλων
Όποιο θέλω παίρνω και δεν δίνω αναφορά ούτε και απολογούμαι σε κανέναν
Ούτε και πιστεύω ότι ιστορίες ακούω και διαβάζω
Από το πληκτρολόγιο όλοι μπορούμε να λέμε ότι θέλουμε, τζάμπα είναι......
 
Κάποιοι μπορεί να γουστάρετε της κάνες που σκοτώνουν όπως λέτε στα 70 μέτρα, εγώ ποτέ δεν είπα κάτι τέτοιο είπα πάντα ότι θέλω το όπλο μου να δουλεύει απροβλημάτιστα
Αν δεν δουλεύει σωστά το όπλο είναι σαβουρα......ότι μάρκα καί όσα φράγκα και να κάνει!
 
Αυτό που προσπαθεί ο ένας να πείσει τον άλλον, ότι το τουφέκι του είναι καλύτερο από του άλλου,ποτέ μου δε το κατάλαβα... εντάξει υπάρχουν διαφορές σε πολλούς τομείς από εταιρείες σε εταιρείες και σε μοντέλα αλλά αν σκοτώνει ρε φίλε το τουφέκι μου γιατί προσπαθείς να με πείσεις για το αντίθετο ;;; Επειδή εσύ δεν ήσουν ευχαριστημένος από την τάδε εταιρεία ή επειδή κάποιος σου είπε ότι δε σκοτώνει;; Ας σοβαρευτούμε λίγο...
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top