Benelli Team Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
αν ενα οπλο ειναι για φουρνελα αυτο ειναι μπενέλλι γιαννη χρόνια με sbe1 δεν εβγαλε το παραμικρό αντιθέτως μπερετα 303 παρέδωσε κατευθείαν,αν ριχνεις τσιμπημένα το κλοτσο τονεχεις σίγουρο ειτε αδράνειας ειναι ειτε αερίων.
Άλλης κατηγορίας όπλα
 
Η Μπενελα είναι η τελευταία που θα σπάσει από φουρνελα!
Από αντοχή,δεν έχει αντίπαλο.
Το θέμα είναι ότι έχουν ρίξει λίγα με αυτες σε σχέση με τι έχουν δεχθεί οι μπερετες και οι αμερικανες .Και είναι απλό γιατί παλαιότερα τουλάχιστον δεν προτιμούσαν στα σκληρά κυνήγια ο λόγος δικός σάς.
 
Εγώ αντιθέτως έχω τις χειρότερες εμπειρίες...είχα μια το 2003 όλο εμπλοκή.ξερω άλλες 4 από φίλους εκείνη την εποχή τα ίδια...όλοι τις δώσανε.

Παντού μπορούν να τύχουν αυτά φίλε μου. Δυστυχώς στην Ελλάδα το θέμα επιστροφή είναι μια πονεμένη ιστορία. Στο εξωτερικό το επιστρέφεις και σου δίνουν πίσω τα χρήματα αν δεν θέλεις αντικατάσταση
 
Σταμάτη τελικά το έδωσε για καταστροφή ο φίλος το όπλο ή το έχει να το βλέπει να το καμαρώνει?

Το έδωσε για καταστροφή φίλε μου. Ρώτησε στην αστυνομία αν μπορεί να πουλήσει κάποια μέρη του αλλά του είπαν όχι.
 
Το θέμα είναι ότι έχουν ρίξει λίγα με αυτες σε σχέση με τι έχουν δεχθεί οι μπερετες και οι αμερικανες .Και είναι απλό γιατί παλαιότερα τουλάχιστον δεν προτιμούσαν στα σκληρά κυνήγια ο λόγος δικός σάς.
την εποχη που τα λαμπρό μπλε ειχαν αξιοπρεπεια πολλες 302 εκαναν ραγισματα στα κλειστρα ειδες καμια sl80 να βγαλει το παραμικρό?εχω σακατέψει μια 303 και παω με το γαντι την 302 γιατι απλα με βολεύει οσο τιποτα ,αν εβαζα οτι ειχα ριξει με τον sbe1 σστην 303 θα ειχε μινει μονο η σκανδάλη.
 
Παντού μπορούν να τύχουν αυτά φίλε μου. Δυστυχώς στην Ελλάδα το θέμα επιστροφή είναι μια πονεμένη ιστορία. Στο εξωτερικό το επιστρέφεις και σου δίνουν πίσω τα χρήματα αν δεν θέλεις αντικατάσταση
Που γίνεται αυτό ?
 
Αμερική το έχω διαβάσει σε πολλά φόρουμ από αρκετούς που είχαν επιστρέψει όπλα και πήραν άλλο από την ίδια εταιρία η χρήματα πίσω για όπλα που είχαν προβλήματα
Οι εταιρίες κατασκευής το κάνουν , τα καταστήματα δεν γνωρίζω να το κάνουν .
 
Οι εταιρίες κατασκευής το κάνουν , τα καταστήματα δεν γνωρίζω να το κάνουν .
Εγώ για καταστήματα διάβασα οι ιδιοκτήτες πήγαιναν το όπλο εκεί που το αγόρασαν και από εκεί και πέρα αναλαμβάνε το κατάστημα να μιλήσει με την εταιρία και το τι θα γίνει. Κάτι που στην Ελλάδα όταν στο πουλάνε δεν ασχολούνται πάρε το τηλέφωνο του αντιπροσώπου και βγάλε άκρη εσυ σου λεει.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top