Benelli Team

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Εγώ σε κάνα μήνα θα χτυπήσω όπλο δεν βιάζομαι εξάλλου με τη benelli τα έχω βρει ειδικά μετά τη λαβή που έφτιαξα στον Γιάννη το όπλο είναι τέλειο πάνω μου!!!
Αν το πάρεις απόφαση για sx4 τέτοια ευκαιρία δύσκολα ξαναβίσκεται!!!
Πιο νωρίς από μένα θα πάρεις. Θα κάνω την καρδιά μου πέτρα, αλλιώς δε θα χουμε να φάμε λέμε.
 
Παρακαλώ πολύ, γιορτινές μέρες, εδώ είναι το θέμα της βασίλισσας των αυτογεμών, της Ferrari των λειόκαννων όπλων.
Για μερέντες, τζατζίκια, κεραλοιφές για φαλάκρα κλπ στα ανάλογα threads.
Ευχαριστω πολύ.
.sarcastic.
 
Η δικιά σου με τέτοια περιποίηση που της έκανες μπορεί και να τη γλυτώσει.
Οκ αλλά πέρα από αυτό, λίγο που την περιεργάστηκα, δε βλέπω να έχει κάποια περίεργη ή ύποπτη φθορά που να υποδηλώνει οτι θα εγκαταλείψει. Το σύστημα αερίων που έχει είναι σχετικά απλό και δεν μαζεύει υπερβολική κάπνα σε σχέση πχ με την urika που είχα παλιότερα. Όπως και να χει ο χρόνος και η χρήση θα δείξει
 
Κ η δική μου το ίδιο... Κ δεν ήμουν κ ο πιο περιποιητικος ιδιοκτήτης...
εγώ πάλι να πω την αλήθεια τα προσέχω αρκετά μου αρέσει να τα περιποιούμαι ...πιστευω ότι τα πρώτης γενιάς όπλα που ήρθαν είχαν θέματα και μετέπειτα βελτιώθηκαν
 
Εσύ για να της έβγαλες εισιτήριο κάτι είδες
Λειτουργίκα τίποτα απολύτως, το έχω ξαναπεί κ έριξε αρκετά καλουδια... Ο πρώτος που θα έβγαινε να το πει θα ήμουν... Άλλα πράγματα που με ενοχλούσαν υπήρχαν, αλλά δεν έκανε κιχ... Δεν είμαι κ σίγουρος ότι έκανα καλά που την έδωσα αλλά έβαλα σε μια ζυγαριά αυτά πού μόυ αρέσουν κ αυτά που όχι κ οριακά υπερίσχυσαν τα δεύτερα...
 
Back
Top