Benelli Team

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Από ανταλλακτικά αν χρειαστεί??
Θυμάμαι που τις έφερνε τότε ο Σωτηρόπουλος....
Το ελατήριο επανατασης βρίσκεται γύρω από την αποθήκη.Ειναι πολύ στιβαρή κατασκευή .Από ότι είδα θα την πάω και στο Βάγγο βέβαια αλλά όταν βρεθεί χρόνος πάντως μετά από τόσα όπλα πρώτη φορά βιδωσα ξεβιδωσα τσοκ σε όπλο και το ένιωσα έτσι αλοιφή σαν να έχει τέλεια εφαρμογή καλό σφίξιμο και καθόλου ζόρι βούτυρο, τσοκ Seminole φοράει πάνω έχοντας 3 από μαμά 1* ,3*, και skeet..Σκέφτηκα το θέμα ανταλλακτικά αλλά νικάει το πάθος ότι την θέλω .
 
Υπάρχει ακόμα αυτό το όπλο;Νόμιζα ότι έγινες ελαφάκιας… .yelling.
Το έχουν ζητήσει στο μουσείο στο urbino να το βάλουν στην είσοδο της εταιρείες με 24ωρη φύλαξη να το βγάζουν φωτογραφίες οι επισκέπτες γιατί δεν ξαναβγήκε άλλο παρόμοιο:cool: :p
 
Το ελατήριο επανατασης βρίσκεται γύρω από την αποθήκη.Ειναι πολύ στιβαρή κατασκευή .Από ότι είδα θα την πάω και στο Βάγγο βέβαια αλλά όταν βρεθεί χρόνος πάντως μετά από τόσα όπλα πρώτη φορά βιδωσα ξεβιδωσα τσοκ σε όπλο και το ένιωσα έτσι αλοιφή σαν να έχει τέλεια εφαρμογή καλό σφίξιμο και καθόλου ζόρι βούτυρο, τσοκ Seminole φοράει πάνω έχοντας 3 από μαμά 1* ,3*, και skeet..Σκέφτηκα το θέμα ανταλλακτικά αλλά νικάει το πάθος ότι την θέλω .
Αφού είναι έτσι φίλε κι εγώ μαζί σου...
Με το καλό να έρθει στα χέρια σου...
 
Το ελατήριο επανατασης βρίσκεται γύρω από την αποθήκη.Ειναι πολύ στιβαρή κατασκευή .Από ότι είδα θα την πάω και στο Βάγγο βέβαια αλλά όταν βρεθεί χρόνος πάντως μετά από τόσα όπλα πρώτη φορά βιδωσα ξεβιδωσα τσοκ σε όπλο και το ένιωσα έτσι αλοιφή σαν να έχει τέλεια εφαρμογή καλό σφίξιμο και καθόλου ζόρι βούτυρο, τσοκ Seminole φοράει πάνω έχοντας 3 από μαμά 1* ,3*, και skeet..Σκέφτηκα το θέμα ανταλλακτικά αλλά νικάει το πάθος ότι την θέλω .
20221225_201704.jpg
 
Το έχουν ζητήσει στο μουσείο στο urbino να το βάλουν στην είσοδο της εταιρείες με 24ωρη φύλαξη να το βγάζουν φωτογραφίες οι επισκέπτες γιατί δεν ξαναβγήκε άλλο παρόμοιο:cool: :p
Έχεις δίκιο! Λείπει τέτοιο κομμάτι!
 

Attachments

  • IMG_20221225_202922.jpg
    IMG_20221225_202922.jpg
    321,8 KB · Προβολές: 70
Η Μ2 είναι ίσως το πιο ευέλικτο και προσαρμόσιμο όπλο της αγοράς. Για όλες τις χρήσεις πραγματικά.
συμφωνο 100% κάνη και για κληματαριά και κοντό παλούκι για ντοματο/αγγουριές… πραγματικά οπλο πασπαρτου :rolleyes: 😇
 
Back
Top