Benelli Team

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Bill και το Google earth είναι τρομερά ανακριβές. Μην το εμπιστεύεσαι. Ελάχιστα να πάει το σταυρόνημα πιο πέρα, χάνεις 4 ή 5 μέτρα για πλάκα.Μόνο για τάξη μεγέθους, να το συμβουλεύεσαι.
Κορδελα και ολα καλα αλλα για κανα γουρουνι η κανα καθιστο μονο
 
Βαγγέλη καλημέρα. Απευθύνομαι σε σένα σαν ειδικό. Οταν σε ένα δίκανο κοπούν οι κάννες για να ανοίξουν τα τσόκ αυτό επηρεάζει την βλητική απόδοση?
Εαν αποφασισει καποιος να ανοιξει το τσοκαρισμα του οπλου του το ποιο σωστο ειναι να γινει με ειδικα κοπτικα ακριβειας ,και οχι με κοψιμο της καννης
 
Εαν αποφασισει καποιος να ανοιξει το τσοκαρισμα του οπλου του το ποιο σωστο ειναι να γινει με ειδικα κοπτικα ακριβειας ,και οχι με κοψιμο της καννης
δηλαδη ενα πριονι που εχω και κλαδευω τσ ελιες, δεν καμει;;;;;;;;;;;;;;;;;
 
Όχι φίλε γιατί μιλάω για ένα συγκεκριμένο όπλο της μπερεττα και έχω από οπλουργους τέσσερεις φορές για επισκευή....δε βρίζω ούτε κακολογω όλη τη μπερεττα...!!! Εξ άλλου έχω το 391 λάιτ που βγηκε απροβληματιστο τουφέκι....καθώς και το διπλό Σίλβερ πιτζεον...σεις κατηγορείτε μια ολόκληρη εταιρεία ..συνεχίστε ...όσο τα μυγδαλα σου περιμένω στάθηκα να μου τα δώσεις ....
Καταρχην το << στασου μυγδαλα δεν το εγραψα για σενα >> βλεπω ομως οτι εχεις μπει μεσα και γραφεις με στυλ<<πισω και σας εφαγα κουφαλες >> εδω μπαινουμε και γραφουμε τις αποψεις χαλαρα κα το ποιο σημαντικο εχουμε καλη διαθεση ο ενας απεναντι στον αλλο
 
Καταρχην το << στασου μυγδαλα δεν το εγραψα για σενα >> βλεπω ομως οτι εχεις μπει μεσα και γραφεις με στυλ<<πισω και σας εφαγα κουφαλες >> εδω μπαινουμε και γραφουμε τις αποψεις χαλαρα κα το ποιο σημαντικο εχουμε καλη διαθεση ο ενας απεναντι στον αλλο
Εμένα που μ' αρεσουν τα μυγδαλα θα μου δωκεις?
 
στελιο τα θυμασαι αυτο το ποδηλατο με αυτο παω στα καρτερια και ξεσκιζω τα φασια φυσικα με την Benella!!!! γατακια .yel. https://paliapodilata.blogspot.com/2015/02/velamos.html
Το θυμάμαι φυσικά. Ποιος στην ηλικία μας δεν ξέρει το velamos?
Να δεις τι έχει να γίνει τώρα που έμαθα ότι η εταιρεία από ποδήλατα το γύρισε σε τουφεκια.
Μην ξαναμιλήσει κανείς θα γίνουμε μπίλιες .yel.
 
Back
Top