Benelli Team

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Παιδιά παρακαλώ πολύ τη βοήθεια σας.
Έχω πρόβλημα με το Βenelli μου, που είναι καινούριο. Το έχω αγοράσει Αύγουστο του 2021.
Τσίχλες έχω κυνηγήσει πέρυσι και φέτος δηλαδή.
Ρε παιδιά, δεν μπορώ να ευχαριστηθώ τσίχλα στο φαγητό, είναι όλες καταχτυπημένες από σκάγια, τι να κάνω πέστε μου.
Θα στρώσει λέτε με τον καιρό ή πρέπει να βρω κανένα άλλο που να σκορπάει λίγο;
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
.my man..micle.
Στα 1000 πουλιά αλλαγή λάδια φίλτρο μπουζί
και θα στρώσει.Ειναι μέχρι να φύγει η επικάλυψη φαρμάκι που έχει στην κάννη.
Μην αγχώνεσαι δεν είναι τιποτα
 
Ο αμερικανικος στρατος υστερα απο δωκιαμασιες και δεν ειναι τυχαιος διαλεξε οπλο για να βρει τη υγεια του κινιτο ουραιο remington 700 τουφεκι εφοδου hk 417 λειοκανο μπενελλι m4 πιστολι beretta m9
Το Beretta το άλλαξε ήδη Τόλη..... πήγε σε Sig sauer p 320 και Glock 19.....
 
Παιδιά παρακαλώ πολύ τη βοήθεια σας.
Έχω πρόβλημα με το Βenelli μου, που είναι καινούριο. Το έχω αγοράσει Αύγουστο του 2021.
Τσίχλες έχω κυνηγήσει πέρυσι και φέτος δηλαδή.
Ρε παιδιά, δεν μπορώ να ευχαριστηθώ τσίχλα στο φαγητό, είναι όλες καταχτυπημένες από σκάγια, τι να κάνω πέστε μου.
Θα στρώσει λέτε με τον καιρό ή πρέπει να βρω κανένα άλλο που να σκορπάει λίγο;
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
.my man..micle.
Άνοιξε το τσοκ.... και άσε να παίρνουν μέτρα....
 
Παιδιά παρακαλώ πολύ τη βοήθεια σας.
Έχω πρόβλημα με το Βenelli μου, που είναι καινούριο. Το έχω αγοράσει Αύγουστο του 2021.
Τσίχλες έχω κυνηγήσει πέρυσι και φέτος δηλαδή.
Ρε παιδιά, δεν μπορώ να ευχαριστηθώ τσίχλα στο φαγητό, είναι όλες καταχτυπημένες από σκάγια, τι να κάνω πέστε μου.
Θα στρώσει λέτε με τον καιρό ή πρέπει να βρω κανένα άλλο που να σκορπάει λίγο;
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
.my man..micle.
Να βαράς πάνω από τα 15-20 μέτρα. Οι μπενελλι μέχρι τα 25-30 σκοτώνουν κανονικά μην φοβάσαι :cool:
 
Όλα χαλάνε, στον ρυθμό και στις βλάβες διαφέρουν.
κ Βεβαία όλα χαλάνε ο καιρός που έφτιαχναν κάτι να αντέχει κ να κραταει στο χρονο εχει περασει ανεπιστρεπτί ολα πλεων ειναι αναλώσιμα δυστυχώς
τωρα για τα οπλα αλλιως καταπονουντε κ αλλου πονανε οπλα με συστημα αδρανειας κ αλλου αεριων αναλογα το συστημα αεριων που εχει επιλεξει η εκαστος εταιρια,αλλου τα δίκαννα ,κτλ
ελατωματικες κατασκευες η ελατωματικα εξαρτηματα εχουν ολες οι εταιριες αφου μιλαμε για μαζικες παραγογες
οποτε μην σκατε για τα σιδερα ,τα ξυλα,τα πλαστικα αυτα πολλες φορες μενουν πισω κ εμεις περναμε εις μνημη κ δεν τα χαρικαμε
 
Αν δεν κανω λαθος , το ειχε φτιαξει για τη συμμετοχη στην επιλογη καραμπινας του Αμερικανικου στρατου.
Σωστος επιλεχτηκες απο τον usa army για οπλο εφοδου σε κτηρια ,μετα την μακροχρονια χρηση τις 870
 
Παιδιά παρακαλώ πολύ τη βοήθεια σας.
Έχω πρόβλημα με το Βenelli μου, που είναι καινούριο. Το έχω αγοράσει Αύγουστο του 2021.
Τσίχλες έχω κυνηγήσει πέρυσι και φέτος δηλαδή.
Ρε παιδιά, δεν μπορώ να ευχαριστηθώ τσίχλα στο φαγητό, είναι όλες καταχτυπημένες από σκάγια, τι να κάνω πέστε μου.
Θα στρώσει λέτε με τον καιρό ή πρέπει να βρω κανένα άλλο που να σκορπάει λίγο;
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
.my man..micle.
Αυτά να τα διαβάζουν εκείνοι που λένε ότι τα Μπενέλλι είναι απροβλημάτιστα!:p
 
Back
Top