Benelli Team

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Να πάρεις μια κούτα σκιτοφυσιγγα να μοιράσεις στο κόσμο στον γάμο!!!! ( θα βάλω και κανένα στην τσέπη! .big smile. )
σκεφτομουν να τους δινω απο ενα φτερο τσιχλας στον καθενα και αντι για ρυζι να μου πετανε πουπουλα χαχαχαχαχα
 
ευχαριστω !!! καλα ναι δεν υπολογιζω σε κανεναν αλλο παρα μονο σε μενα και ενα αεροβολο norica καλο ειναι χαχαχαχα🤣😂🤣
Καλού κακού κάνε μια αγορά τώρα με κάρτα και πολλές άτοκες δόσεις.😁

Δωρεάν φιλική συμβουλή Νο1 : ΜΗΝ ΕΠΑΝΑΠΑΥΕΣΑΙ και ΚΑΝΕ ΣΥΝΕΧΩΣ ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ (που θα τα ανακοινώνεις δημόσια κιόλας με σχετική άνεση σαν είναι το πιό φυσιολογικό πράγμα του κόσμου - π.χ. "του χρόνου θα πάρω κι ένα ελαφρύ δίκαννο που μου λείπει τώρα..." , "..χρειάζομαι ΚΑΙ μια καραμπίνα αερίων γιατί η άλλη έχει θεματάκια.." "ένα τζίπ 4x4 με υγραέριο θα με βολέψει αφάνταστα" "έχει καλά κυνήγια στη Βουλγαρία" κλπ κλπ

Δωρεάν φιλική συμβουλή Νο 2 : ΨΑΞΕ ΓΙΑ ΣΥΜΜΑΧΟΥΣ από τώρα μέσα στα σόγια (μπατζανάκηδες, θείους, ανήψια, ξαδέρφια, παππούδες, κουμπάρους, αρραβωνιαστικούς κλπ)

Δωρεάν φιλική συμβουλή Νο 3 : μην χάνεις τις ελπίδες σου... .pray to God.
 
καλησπέρα από σήμερα άλλη μια στον οπλοβαστο κομψή και σενιαρισμενη 5ακαθαρη αδουλευτη τσεκαρισμένο από το Βαγγέλη και τακτοποιηθηκε στα γούστα μου από το Γιάννη πελμς.μετατροπη λαβής μέτρα και σε πάρα πολύ καλή τιμή είναι με 70κανη αλλά αυτό δε με πειράζει κουμπώσω πάνω τη κάνη τη κοντή και μπαίνει απίστευτα οπότε έχω το ελαφρύ που θελω με τη κάνη π θελω

καλορίζικη φιλε μου
 
Καλού κακού κάνε μια αγορά τώρα με κάρτα και πολλές άτοκες δόσεις.😁

Δωρεάν φιλική συμβουλή Νο1 : ΜΗΝ ΕΠΑΝΑΠΑΥΕΣΑΙ και ΚΑΝΕ ΣΥΝΕΧΩΣ ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ (που θα τα ανακοινώνεις δημόσια κιόλας με σχετική άνεση σαν είναι το πιό φυσιολογικό πράγμα του κόσμου - π.χ. "του χρόνου θα πάρω κι ένα ελαφρύ δίκαννο που μου λείπει τώρα..." , "..χρειάζομαι ΚΑΙ μια καραμπίνα αερίων γιατί η άλλη έχει θεματάκια.." "ένα τζίπ 4x4 με υγραέριο θα με βολέψει αφάνταστα" "έχει καλά κυνήγια στη Βουλγαρία" κλπ κλπ

Δωρεάν φιλική συμβουλή Νο 2 : ΨΑΞΕ ΓΙΑ ΣΥΜΜΑΧΟΥΣ από τώρα μέσα στα σόγια (μπατζανάκηδες, θείους, ανήψια, ξαδέρφια, παππούδες, κουμπάρους, αρραβωνιαστικούς κλπ)

Δωρεάν φιλική συμβουλή Νο 3 : μην χάνεις τις ελπίδες σου... .pray to God.
εισαι θεος! αυτο ειναι πλανο!!!!
 
Καλού κακού κάνε μια αγορά τώρα με κάρτα και πολλές άτοκες δόσεις.😁

Δωρεάν φιλική συμβουλή Νο1 : ΜΗΝ ΕΠΑΝΑΠΑΥΕΣΑΙ και ΚΑΝΕ ΣΥΝΕΧΩΣ ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ (που θα τα ανακοινώνεις δημόσια κιόλας με σχετική άνεση σαν είναι το πιό φυσιολογικό πράγμα του κόσμου - π.χ. "του χρόνου θα πάρω κι ένα ελαφρύ δίκαννο που μου λείπει τώρα..." , "..χρειάζομαι ΚΑΙ μια καραμπίνα αερίων γιατί η άλλη έχει θεματάκια.." "ένα τζίπ 4x4 με υγραέριο θα με βολέψει αφάνταστα" "έχει καλά κυνήγια στη Βουλγαρία" κλπ κλπ

Δωρεάν φιλική συμβουλή Νο 2 : ΨΑΞΕ ΓΙΑ ΣΥΜΜΑΧΟΥΣ από τώρα μέσα στα σόγια (μπατζανάκηδες, θείους, ανήψια, ξαδέρφια, παππούδες, κουμπάρους, αρραβωνιαστικούς κλπ)

Δωρεάν φιλική συμβουλή Νο 3 : μην χάνεις τις ελπίδες σου... .pray to God.
Σύμμαχος μόνο η πεθερά τέλος
 
καλησπέρα από σήμερα άλλη μια στον οπλοβαστο κομψή και σενιαρισμενη 5ακαθαρη αδουλευτη τσεκαρισμένο από το Βαγγέλη και τακτοποιηθηκε στα γούστα μου από το Γιάννη πελμς.μετατροπη λαβής μέτρα και σε πάρα πολύ καλή τιμή είναι με 70κανη αλλά αυτό δε με πειράζει κουμπώσω πάνω τη κάνη τη κοντή και μπαίνει απίστευτα οπότε έχω το ελαφρύ που θελω με τη κάνη π θελω
Καλορίζικη. Τέλεια είναι!
 
καλησπέρα από σήμερα άλλη μια στον οπλοβαστο κομψή και σενιαρισμενη 5ακαθαρη αδουλευτη τσεκαρισμένο από το Βαγγέλη και τακτοποιηθηκε στα γούστα μου από το Γιάννη πελμς.μετατροπη λαβής μέτρα και σε πάρα πολύ καλή τιμή είναι με 70κανη αλλά αυτό δε με πειράζει κουμπώσω πάνω τη κάνη τη κοντή και μπαίνει απίστευτα οπότε έχω το ελαφρύ που θελω με τη κάνη π θελω
Καλορίζικο Παναγιωτη,καλά κυνήγια! Το όπλο το έχω κάποια χρόνια με άριστες εντυπωσεις..μηδέν ζημιές και εμπλοκές ακόμα και με 24gr..
Κατα την γνώμη μου πολύ καλή τουφεκιά και ωραία σκανδάλη και ζύγισμα..
Μπιμπελό το έκανες και φαίνεται σε καινούργια κατάσταση!
Πολλά μπράβο και στον Γιάννη για την πάντα άψογη δουλειά του!
 
καλησπέρα από σήμερα άλλη μια στον οπλοβαστο κομψή και σενιαρισμενη 5ακαθαρη αδουλευτη τσεκαρισμένο από το Βαγγέλη και τακτοποιηθηκε στα γούστα μου από το Γιάννη πελμς.μετατροπη λαβής μέτρα και σε πάρα πολύ καλή τιμή είναι με 70κανη αλλά αυτό δε με πειράζει κουμπώσω πάνω τη κάνη τη κοντή και μπαίνει απίστευτα οπότε έχω το ελαφρύ που θελω με τη κάνη π θελω
Καλοριχτη Πανο!!
Το όπλο είναι ΚΑΙΝΟΎΡΙΟ!!
Να την χαρείς!
 
αυτο θα το αντιγραψω πανω σε υπευθηνη δηλωση να ξερεις και τα τους το δωσω .... δωστε τα φωτα σας ομαδα!!!!.shake hands.
Εάν δεν συμφωνούν για μπενελι ζητά γαμήλιο ταξίδι στη Σκωτία για να κυνηγήσεις παπιά και να είσαι και ο μοναδικός άντρας με παντελόνι σε επίσημο δείπνο.
 
εισαι θεος! αυτο ειναι πλανο!!!!
Άν στην τελική σου στραβώσει άσχημα το πράγμα μια επιπλέον χρήσιμη πρακτική συμβουλή (για να μην παιδεύεσαι δηλαδή)
Το FAIRY πραγματικά κάνει τον καλύτερο αφρό για τα πιάτα... 😌
 
Άν στην τελική σου στραβώσει άσχημα το πράγμα μια επιπλέον χρήσιμη πρακτική συμβουλή (για να μην παιδεύεσαι δηλαδή)
Το FAIRY πραγματικά κάνει τον καλύτερο αφρό για τα πιάτα... 😌
Και ειχα την εντυπωση πως το ava perle ηταν το καλυτερο χαχαχα
 
Back
Top