Benelli Team

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Καλορίζικο το εργαλείο Παναγιώτη...
Τώρα θέλω να μου πεις αν έχεις βρει διαφορες βλητικα ανάμεσα στη beretta και στην benelli...
Μην του βάζεις δύσκολα...
Θα σου πω εγώ διαφορές. Παλιάς τεχνολογίας όπλα είναι σχεδόν ίδια με μικρη υπεροχη της μπερεττα.
Τα HP υπερέχουν αρκετά ως προς το βλητικο κομμάτι σε σχέση με τα παλιά μπενελλι.
Δεν ξέρουμε τι παίζει HP vs powerbore.
 
Όχι τέτοια και άμα είναι μοναχοκόρη γαμησετα θα σε στείλει ,την πεθερά ρε Λιακο
Τη σου είπα χθες
Για περισσότερα φροντιστήρια θα παω στο Βαθυ να ξεφορτωσο κάτι Μαρμαρα για την ακρίβεια στο πατιχι αν ανέβεις στον Άι Θωμά τα λέμε
Εννοειται δεν λεγονται αυτα ..για να κανουμε λιγο φραμπαλα τα λεω ...
 
Εμένα ήθελες για πεθερό κ να μου ξεφουρνισεις τέτοια κουβέντα
Εσυ θα μου την επερνες μονος σου την beneli χωρις να στο ζητησω.sarcastic....αλλα για χαβαλε το ειπα σιγα μην κατσω να παρακαλεσω η να κανω τετοια ιστορια ;)
 
Χαχαχα σε ευχαριστω πολυ... Θα σκασω στο σπιτι του πεθερου και θα του πω ακου να δεις αμα δεν μου παρεις benelli ο γαμος ακυρωνετε και δεν ακουω κουβεντα.... Ε τι θα κανει χαχαχαχα .my man.
Θα το φέρεις με τρόπο.Θα του πεις,δύο πράγματα με κάνουν ευτυχισμένο στη ζωή ,η κόρη σου και η ethos sport benelli για να είναι οληκληρωμένη η όλη διαδικασία πρέπει να μου τα προσφέρεις και τα δύο.
 
Θα το φέρεις με τρόπο.Θα του πεις,δύο πράγματα με κάνουν ευτυχισμένο στη ζωή ,η κόρη σου και η ethos sport benelli για να είναι οληκληρωμένη η όλη διαδικασία πρέπει να μου τα προσφέρεις και τα δύο.
Καλαααα εγραψες!!!! Χαχαχαχα ετσι θελει
 
Μην του βάζεις δύσκολα...
Θα σου πω εγώ διαφορές. Παλιάς τεχνολογίας όπλα είναι σχεδόν ίδια με μικρη υπεροχη της μπερεττα.
Τα HP υπερέχουν αρκετά ως προς το βλητικο κομμάτι σε σχέση με τα παλιά μπενελλι.
Δεν ξέρουμε τι παίζει HP vs powerbore.
Powerbore θα κάνω δοκιμές εγώ με του @vazelos (αν μου την δώσει 😂 )
Θα κάνω και με Auto5 ...

Καθίστε να τελειώσει το κυνήγι πρώτα ... φαγωθήκατε 🤪

Και μια άλλη δοκιμή που έχουμε προγραμματίσει με τον @Πάρης
9 φυσίγγια ανά 3 που διαφέρουν μόνο στο buffer.
3 χωρίς buffer, 3 με αλεύρι και 3 με πλαστικό buffer, ίδια κατά τα άλλα.
3 αποστάσεις 30,40,50μ.
Συγκέντρωση, μείωση συγκέντρωσης με την απόσταση και αρχικές.

Τι είναι το HP ? High performance ?
Με την Optima δεν μας έχετε πρίξει ?
Με 9άρια να ρίξω για να βρω διαφορές ? 👁️
 
Last edited:
Θα σου απαντούσα "ναι σε όλα εκτός από την μπενελι, γιατί φαίνεσαι καλό παιδί και σε συμπαθώ "😂😂😂
Και εγώ με την σειρά μου ότι βολεύομαι με ότι νάναι πάνω από 3 χιλιάρικα ...
Οπότε θα σήκωνες τρίχα και θα ανταπαντούσες ... καλά ... πάρε μια Benelli σε προσφορά. 🤣 🤣🤣
Όλοι οι δρόμοι οδηγούν σε Benelli, για εμάς τους προλετάριους, μην το ψάχνεις :cool:
🤣🤣🤣
 
Που την ξετρύπωσες 302 του κουτιού;
Ένας φίλος. Την είχε φέρει ο πατέρας του από Ιταλία έτσι για να υπάρχει ένα όπλο. Κανένας δεν ήταν κυνηγός στην οικογένεια.
Έπρεπε να είχες εμένα γαμπρό και θα σε έφτιαχνα καλά ...
Σκυλάρα, τζιπ, Benelli και σκαφάρα θα σου ζήταγα 🤪
:cool: 🤣 😂
Έξυπνος είσαι βρε... Το τζιπ θα σε πηγαίνει όπου θες, το σκυλι θα φερμαρει κ η μπενελλι θα τραυματίζει. Κ μετά το γυρνάς στο ψάρεμα .sarcastic.
 
Καλορίζικο το εργαλείο Παναγιώτη...
Τώρα θέλω να μου πεις αν έχεις βρει διαφορες βλητικα ανάμεσα στη beretta και στην benelli...
ευχαριστώ Τάκη
τι να γράψω ρε συ από το 2003 έχω benelli και από το 2015 beretta υο χουμε εξαντλήσει λεπτότητα κομψότητα πιάσιμο αλλά beretta με τις οπτιμα όπως και να τ κάνουμε υπερέχει σε τουφεκια όπως και σε μαμα τσοκ...
 
Θελω να μου πεις λεπτομεριες πως εγινε να ξερω και εγω τι θα πω πως θα το φερω
άλλοι παίρνουν δώρα ρολόγια κτλ μπιχλιμπίδια εγλμενα ξέροντας τη τρέλα μου γέροι.να ναι οι άνθρωποι μου το πρότειναν εκείνοι τ δωρο κξ εγώ απλά διαλεξα;)
Η ώρα η καλή φιλε και υγεία όλα τα αλλα...
 
Back
Top