Benelli Team

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Τρέξατε - Προλάβατε !!!.exciting.
Η λύση στα προβλήματά σας !!!
Πτυχιούχος Πράκτορας με Διπλωματούχο Βοηθό στις διαταγάς σας !!!

https://www.car.gr/xyma/view/331342921-kani-mosderg-gia-denelii

Αυτή η mosderg πρέπει να "ξυρίζει" στα 100+ m .terror.
Έχει ένα θεματάκι να ξεχωρίσει το b με το d ο τύπος.

Αποκαλύπτει σκοτεινά μυστικά και κάνει διαθέσιμη στο ευρύ κοινό κάνη που ανήκει στο πάνθεον της βλητικής αριστείας.

Για ψαγμένους και μάγκες μαστροχαλαστές. 🤣

Ευκαιρία ... 👍
 
Αυτό το "...γίνεται λόγω χτενιού" μπορεί να αναλυθεί λίγο παραπάνω;
Τι ακριβώς "πάσχει" στο χτένι;
Είναι παραπάνω παχύ πρός τα πίσω απ' όσο πρέπει ή συνηθίζεται;
Είναι σχεδιαστικό "φάουλ" ;

δεν πάσχει κάπου το χτένι. έτσι είναι σχεδιασμένο. μπορεί κάποιους να τους βολεύει έτσι περισσότερο. όταν είναι ποιο χοντρό όμως σε σχέση με ότι έχεις συνηθίσει αλλάζουν και τα μέτρα. εγώ γιαυτό το πήρα ξύλινο το όπλο. για να μπορώ να το φέρω εκεί που θέλω.
 
Τρέξατε - Προλάβατε !!!.exciting.
Η λύση στα προβλήματά σας !!!
Πτυχιούχος Πράκτορας με Διπλωματούχο Βοηθό στις διαταγάς σας !!!

https://www.car.gr/xyma/view/331342921-kani-mosderg-gia-denelii

Αυτή η mosderg πρέπει να "ξυρίζει" στα 100+ m .terror.
1) Δεν ξέρουμε γιατί πουλάει ο άνθρωπος τα όπλα του.
2) Πουλάει επίσης κ 76άρα φουλ benelli απότι είδα ( σκέτη κάννη) + τα δικαννάκια του..
3) Εχω φάει τέτοιο ξύλο στον πίνακα από μπενελομόσμπεργκ με ίδια σύσφιξη με το 525μου που δεν ξεχνιέται.
4) Αν ξέρατε ποιοι καταξιωμένοι σκοπευτες και με διεθνείς διακρίσεις κυνηγουν με τέτοιες πατεντιάρες κάννες δεν θα τις απαξιώνατε.
5) Σίγουρα δεν πετυχαίνουν όλες οι μετατροπές.Εχω δεί και μούφες.
6) Η τιμή που την δίνει το παληκάρι(δεν τον γνωρίζω) ,αν της έχει κάνει κ κώνο είναι σουπερ.
 
Last edited:
1) Δεν ξέρουμε γιατί πουλάει ο άνθρωπος τα όπλα του.
2) Πουλάει επίσης κ 76άρα φουλ benelli απότι είδα ( σκέτη κάννη) + τα δικαννάκια του..
3) Εχω φάει τέτοιο ξύλο στον πίνακα από μπενελομόσμπεργκ με ίδια σύσφιξη με το 525μου που δεν ξεχνιέται.
4) Αν ξέρατε ποιοι καταξιωμένοι σκοπευτες και με διεθνείς διακρίσεις κυνηγουν με τέτοιες πατεντιάρες κάννες δεν θα τις απαξιώνατε.
5) Σίγουρα δεν πετυχαίνουν όλες οι μετατροπές.Εχω δεί και μούφες.
6) Η τιμή που την δίνει το παληκάρι(δεν τον γνωρίζω) ,αν της έχει κάνει κ κώνο είναι σουπερ.
Σωστος ο λογισμος σου.Αλλα αφου το μπενελλι δεν, γιατι δεν το πουλαει να παρει μια μοσμπεργκ ,η μια ρεμι ? Αλλα αντιθετως κανει θερμικα στρες χωρις λογου και αιτιας με οτι συνεπαγεται αυτο
 
Σωστος ο λογισμος σου.Αλλα αφου το μπενελλι δεν, γιατι δεν το πουλαει να παρει μια μοσμπεργκ ,η μια ρεμι ? Αλλα αντιθετως κανει θερμικα στρες χωρις λογου και αιτιας με οτι συνεπαγεται αυτο
Επειδή η μοσμπεργκ η ακόμη και η ρεμι,μετά από κάποια φυσίγγια αρχίζουν τα ναζακια...
 
https://benelli.it/en/news/assoarmi...gn=B_assoarmieri_premia_benelli_23_02_2023_EN

έτσι... Για να γράφονται οι πρωτιές... Για να γνωρίζουμε τους... άριστους... 😂
ρε συ η εταιρια ειναι για τον ντικ Οι διεθνεις βλητικες πρακτικες εχουν τα 60 μετρα πλεον ψωμοτυρι βραβεια και μαλακιες,εβαλε και το σουραβλι απο κατω και χεστηκε η φοραδα
 
Δαγκώνουν Βάγγο!
Η δικιά μου μετά από 5-6 κουτιά φυσίγγια αρχίζει τα κόλπα...
Αν την λύσω και σκουπίσω τις βέρες,δαχτυλίδια,τσιμουχες και την σωλήνα της αποθήκης,παίρνει μπροστά!🙂
ρε συ γιαννη το γνωριζω αλλα οταν ακουω οτι το ταδε δεν σκοτωνει στα ο8687 μετρα ενω το αλλο ειναι φωτια με πιανει κασιδα Σημερα ακουσα οτι μια μπενελλι δεν σκοτωνε στον νοτια και την πουλησε. Εβαλα στοχο μετρημενο 35 με κορδελα εβαλα 3 διαφορετικα ατομα να κανουν εκτιμηση αποστασης κανενας δεν επεσε μεσα Ολοι ηταν πανω απο 40 μετρα
 
Back
Top