Benelli Team

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Σε περιμένω να δοκιμάσεις V3 για να αγοράσω μια.
Πάρτη εσύ να την δοκιμάσω εγώ .yelling.

Εκεί δουλεύει πολύ φουρνελο....😎😁
Τέτοια θέλω να ακούω 🤣
Και στα γουρούνια δουλεύει ακόμα περισσότερο ...

Συμπέρασμα: Το καλύτερο οπλο όλων των εποχών είναι η benelli
Έμαθες και εσύ, επιτέλους ... 🤣
Tης παρούσας εποχής σίγουρα ...

Πιστεύεις ότι υπάρχει αυτογεμες αυτή τη στιγμή στην αγορά ανεξάρτητου εταιρείας που αξίζει τα 2500 χιλιάρικα όταν παίρνεις 525 π.χ με 2200 που είναι ατσάλινο?για μένα προσωπικά καμμία καραμπίνα δεν έπρεπε να είναι πάνω από τα 1200-1300 max.επωμισα τη 400 την upland που κάνει 1800 και μου ήρθε να βάλω τα γέλια.σαν νεροπιστολο από τα λιντλ μου φάνηκε
Ευριπίδη έχω μια Μ2 της προσφοράς ... φυσικά και δεν αξιζει για εμένα.
Αν όμως κάτι μου άρεσε μέχρι 1500€ θα το έπαιρνα.
Ο καθένας βάζει ένα ταβάνι ανάλογα με τις ανάγκες του.
Ο διαχωρισμός αλουμινένιων ατσάλινων δεν με εντυπωσιάζει καθόλου στα αυτογεμή.
Με δίκανα δεν έχω ασχοληθεί, δεν γνωρίζω ούτε σκοπεύω να αγοράσω.
Το μέταλλο της βάσης δεν παίζει κανέναν ρόλο (στα αυτογεμή) αν δεν συνοδεύεται και με άλλα πράγματα.
Αργεντινή πχ ... λέω εγώ τώρα.
 
καλησπέρα από σήμερα άλλη μια στον οπλοβαστο κομψή και σενιαρισμενη 5ακαθαρη αδουλευτη τσεκαρισμένο από το Βαγγέλη και τακτοποιηθηκε στα γούστα μου από το Γιάννη πελμς.μετατροπη λαβής μέτρα και σε πάρα πολύ καλή τιμή είναι με 70κανη αλλά αυτό δε με πειράζει κουμπώσω πάνω τη κάνη τη κοντή και μπαίνει απίστευτα οπότε έχω το ελαφρύ που θελω με τη κάνη π θελω
Με υγεία Παναγιώτη ... καλά κυνήγια.
ευχαριστω !!! καλα ναι δεν υπολογιζω σε κανεναν αλλο παρα μονο σε μενα και ενα αεροβολο norica καλο ειναι χαχαχαχα🤣😂🤣
Αεροβόλο είναι καλάααααααα
Κανόνισε να σε δω στο σχιστό με κάνα νεροπίστολο.
Τώρα που το σκέφτομαι μου μπήκε η ιδέα να πουλήσω το δώρο γάμου και να πάρω κάνα δυο be diamond :)
Ότι κάνεις τώρα ... μετά την εκκλησία ουδέν λάθος αναγνωρίζεται.
Σου εύχομαι κάθε ευτυχία.
 
Με υγεία Παναγιώτη ... καλά κυνήγια.

Αεροβόλο είναι καλάααααααα
Κανόνισε να σε δω στο σχιστό με κάνα νεροπίστολο.
Τώρα που το σκέφτομαι μου μπήκε η ιδέα να πουλήσω το δώρο γάμου και να πάρω κάνα δυο be diamond :)
Ότι κάνεις τώρα ... μετά την εκκλησία ουδέν λάθος αναγνωρίζεται.
Σου εύχομαι κάθε ευτυχία.
Χαχαχαχα οποιος προλαβε τον κυριο ειδε... Σε ευχαριστω πολυ :)
 
σε ευχαριστω πολυ γιωργο μου.... δεν μασαω ντιπ ... να ξεμπερδευω θελω χαχαχαχαχα
Η ώρα η καλή...!!!
καλησπέρα από σήμερα άλλη μια στον οπλοβαστο κομψή και σενιαρισμενη 5ακαθαρη αδουλευτη τσεκαρισμένο από το Βαγγέλη και τακτοποιηθηκε στα γούστα μου από το Γιάννη πελμς.μετατροπη λαβής μέτρα και σε πάρα πολύ καλή τιμή είναι με 70κανη αλλά αυτό δε με πειράζει κουμπώσω πάνω τη κάνη τη κοντή και μπαίνει απίστευτα οπότε έχω το ελαφρύ που θελω με τη κάνη π θελω
Καλοριχτη Παναγιώτη...!!!
Φιλαράκι καλοτουφεκο το εργαλείο αλλά μας μπερδεψες.μετα από τόσες περετες τελικά κρυφοπενελακιας μας βγήκες.ε ρε τι γίνεται στο κοσμο
Μπενελλες με τουφεκιά μπερεττας.
Ξερει τι κάνει ο φίλος...!!!
Πάρτη εσύ να την δοκιμάσω εγώ .yelling.


Τέτοια θέλω να ακούω 🤣
Και στα γουρούνια δουλεύει ακόμα περισσότερο ...


Έμαθες και εσύ, επιτέλους ... 🤣
Tης παρούσας εποχής σίγουρα ...


Ευριπίδη έχω μια Μ2 της προσφοράς ... φυσικά και δεν αξιζει για εμένα.
Αν όμως κάτι μου άρεσε μέχρι 1500€ θα το έπαιρνα.
Ο καθένας βάζει ένα ταβάνι ανάλογα με τις ανάγκες του.
Ο διαχωρισμός αλουμινένιων ατσάλινων δεν με εντυπωσιάζει καθόλου στα αυτογεμή.
Με δίκανα δεν έχω ασχοληθεί, δεν γνωρίζω ούτε σκοπεύω να αγοράσω.
Το μέταλλο της βάσης δεν παίζει κανέναν ρόλο (στα αυτογεμή) αν δεν συνοδεύεται και με άλλα πράγματα.
Αργεντινή πχ ... λέω εγώ τώρα.
Έμαθα κ εγώ... Σε λίγες ημέρες θα έχω στα χέρια μου το νέο μου τουφεκι.
 
Υπάρχουν περιπτώσεις όπλων που είναι κούτα,εντελώς!
Έχουν ρίξει μόνο τα φυσίγγια της δοκιμής,για να μπουν οι σφραγίδες.

Έχουν αγοραστεί από ανθρώπους που τα πήραν ως δευτερα,ακόμη και ίδιο μοντέλο με αυτό που κυνηγούν.
Κάποιοι σταμάτησαν το κυνήγι για διάφορους λόγους(τραυματισμό,γενικότερους λόγους υγείας,μετανάστευση στο εξωτερικό....)
Ακόμη και χαμός αυτών των ανθρώπων και τα όπλα μένουν σε κληρονόμους που απλά δεν τα θέλουν και τα ξεφορτώνονται...

Είναι περιπτώσεις που χαρακτηρίζονται ΜΕΓΑΛΕΣ ΕΥΚΑΙΡΊΕΣ!
 
Αντε αφού πιάσατε τα δώρα να σας το ξεφουρνισω και γω στο benelli club να αρχίσετε το κράξιμο εγώ είχα πάρει δώρο την Α400!
Θελω να μου πεις λεπτομεριες πως εγινε να ξερω και εγω τι θα πω πως θα το φερω
 
Αντε αφού πιάσατε τα δώρα να σας το ξεφουρνισω και γω στο benelli club να αρχίσετε το κράξιμο εγώ είχα πάρει δώρο την Α400!
Καλορίζικο το εργαλείο Παναγιώτη...
Τώρα θέλω να μου πεις αν έχεις βρει διαφορες βλητικα ανάμεσα στη beretta και στην benelli...
 
Θελω να μου πεις λεπτομεριες πως εγινε να ξερω και εγω τι θα πω πως θα το φερω

Aπο τωρα ''κιότεψες'' βρε Λιακο μου ??? :p
Αντρίκια θα το πεις....και με ''τσαμπουκα''.....ωρέ !!!;):)
Αντε με το καλο και η ωρα η καλη .....Ευτυχισμενοι να εισαστε....και καλους απογονους φιλε μου !!!:)
 
Aπο τωρα ''κιότεψες'' βρε Λιακο μου ??? :p
Αντρίκια θα το πεις....και με ''τσαμπουκα''.....ωρέ !!!;):)
Αντε με το καλο και η ωρα η καλη .....Ευτυχισμενοι να εισαστε....και καλους απογονους φιλε μου !!!:)
Χαχαχα σε ευχαριστω πολυ... Θα σκασω στο σπιτι του πεθερου και θα του πω ακου να δεις αμα δεν μου παρεις benelli ο γαμος ακυρωνετε και δεν ακουω κουβεντα.... Ε τι θα κανει χαχαχαχα .my man.
 
Χαχαχα σε ευχαριστω πολυ... Θα σκασω στο σπιτι του πεθερου και θα του πω ακου να δεις αμα δεν μου παρεις benelli ο γαμος ακυρωνετε και δεν ακουω κουβεντα.... Ε τι θα κανει χαχαχαχα .my man.
Εμένα ήθελες για πεθερό κ να μου ξεφουρνισεις τέτοια κουβέντα
 
Χαχαχα σε ευχαριστω πολυ... Θα σκασω στο σπιτι του πεθερου και θα του πω ακου να δεις αμα δεν μου παρεις benelli ο γαμος ακυρωνετε και δεν ακουω κουβεντα.... Ε τι θα κανει χαχαχαχα .my man.

Παρε εσυ την ''νεροσωληνα''......και θα σου στειλω εγω στρακα -στρουκες να ριχνεις στον γαμο σου !!! :D
 
Χαχαχα σε ευχαριστω πολυ... Θα σκασω στο σπιτι του πεθερου και θα του πω ακου να δεις αμα δεν μου παρεις benelli ο γαμος ακυρωνετε και δεν ακουω κουβεντα.... Ε τι θα κανει χαχαχαχα .my man.
Όχι τέτοια και άμα είναι μοναχοκόρη γαμησετα θα σε στείλει ,την πεθερά ρε Λιακο
Τη σου είπα χθες
Για περισσότερα φροντιστήρια θα παω στο Βαθυ να ξεφορτωσο κάτι Μαρμαρα για την ακρίβεια στο πατιχι αν ανέβεις στον Άι Θωμά τα λέμε
 
Back
Top