Benelli Team

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Θα του φέρω το όπλο στο κεφάλι ... σιγά τα ωά.
Το δικό σου το αεροβόλο που κάνει μπαμ πάντα, θα τον τρυπήσει λες ?
Ξέρεις με τον θόρυβο αγριεύουν αυτά τα ζουλάπια ... κανόνισε 🤣
Καλύτερα να κάνεις πως κοιμάσαι 🤣
topic.
Ωστόσο όλα αυτά για τα όπλα με την καλύτερη βλητική υπεροχή και τους περισσότερους ολυμπιακούς τίτλους ( BERETTA ), γράφονται με στο club της μεγάλης εμπορικά benelli 😅😅😅
 
Ωστόσο όλα αυτά για τα όπλα με την καλύτερη βλητική υπεροχή και τους περισσότερους ολυμπιακούς τίτλους ( BERETTA ), γράφονται με στο club της μεγάλης εμπορικά benelli 😅😅😅
Καλά ... βάρα καμιά τουφεκιά να δούμε την υπεροχή με full και άσε την φιλολογία.
Ρίξε το πιο σφιχτό ΙΤΑΛΙΚΟ ή ΕΛΛΗΝΙΚΟ φυσίγγι σου με τα φοβερά της τσοκ.
Αμερικάνικα απαγορεύονται σε Beretta ... είναι ακριβά και επίσης αποδίδουν όπως τα φθηνά μιας και δεν διαλέγουν φυσίγγια 🤣
🤪
Όταν ρίξεις θα σου βάλω τουφεκιά με το χρέπι που θα τρίβεις τα ματσούλια σου 🤣

ps
Αν δεν είναι optima HP άστο ... ξέρω πως ρίχνει ...
 
Καλά ... βάρα καμιά τουφεκιά να δούμε την υπεροχή με full και άσε την φιλολογία.
Ρίξε το πιο σφιχτό ΙΤΑΛΙΚΟ ή ΕΛΛΗΝΙΚΟ φυσίγγι σου με τα φοβερά της τσοκ.
Αμερικάνικα απαγορεύονται σε Beretta ... είναι ακριβά και επίσης αποδίδουν όπως τα φθηνά μιας και δεν διαλέγουν φυσίγγια 🤣
🤪
Όταν ρίξεις θα σου βάλω τουφεκιά με το χρέπι που θα τρίβεις τα ματσούλια σου 🤣

ps
Αν δεν είναι optima HP άστο ... ξέρω πως ρίχνει ...
Παίζεις άδικα 😅😅😅
 
Στο info@benelli.it έστελνα εγώ κ απαντούσε o Lucas...
Έστειλα μειλ να μου πουν αν η κάννη της μοντυ ρίχνει high performance ατσάλινα, γιατί δεν έχει σφραγίδα με κρίνο. Μόνο CIP S έχει και μια άλλη μαλακία. Σίγουρα ρίχνει γιατί είναι δοκιμασμένη σε 1370 bar. Αλλά γιατί δε βάλανε τον κρίνο? Μήπως δεν απαιτείται και καλύπτεται απο τη CIP S?
Περιμένω Λούκα.
 
Έστειλα μειλ να μου πουν αν η κάννη της μοντυ ρίχνει high performance ατσάλινα, γιατί δεν έχει σφραγίδα με κρίνο. Μόνο CIP S έχει και μια άλλη μαλακία. Σίγουρα ρίχνει γιατί είναι δοκιμασμένη σε 1370 bar. Αλλά γιατί δε βάλανε τον κρίνο? Μήπως δεν απαιτείται και καλύπτεται απο τη CIP S?
Περιμένω Λούκα.
Κώστα, ποια μάρκα είναι η μοντυ ;;
 
Έστειλα μειλ να μου πουν αν η κάννη της μοντυ ρίχνει high performance ατσάλινα, γιατί δεν έχει σφραγίδα με κρίνο. Μόνο CIP S έχει και μια άλλη μαλακία. Σίγουρα ρίχνει γιατί είναι δοκιμασμένη σε 1370 bar. Αλλά γιατί δε βάλανε τον κρίνο? Μήπως δεν απαιτείται και καλύπτεται απο τη CIP S?
Περιμένω Λούκα.
Eσενα δεν εχει κρινο γιατι δεν ποτιζεις
 
Αν η κάνη έχει τον κρίνο ρίχνει τα ΠΑΝΤΑ (εκτός ιδιογομωτικά ατσάλινα φουρνέλα) αν συνδιαστεί και με τσοκ για ατσάλινα ("Steel shot OK").

Αν η κάνη ΔΕΝ έχει τον κρίνο ρίχνει τα ΠΑΝΤΑ (εκτός ιδιογομωτικά ατσάλινα φουρνέλα και high performance ατσάλινα) αν συνδιαστεί και με τσοκ για ατσάλινα ("Steel shot OK").
 
Έστειλα μειλ να μου πουν αν η κάννη της μοντυ ρίχνει high performance ατσάλινα, γιατί δεν έχει σφραγίδα με κρίνο. Μόνο CIP S έχει και μια άλλη μαλακία. Σίγουρα ρίχνει γιατί είναι δοκιμασμένη σε 1370 bar. Αλλά γιατί δε βάλανε τον κρίνο? Μήπως δεν απαιτείται και καλύπτεται απο τη CIP S?
Περιμένω Λούκα.
τα τσοκακια που τη συνοδευουν λενε steel shot ok;...ειναι αδιανοητο να εχει τσοκ για ατσαλια και η κανη να μην ριχνει ατσαλια
 
Αν η κάνη έχει τον κρίνο ρίχνει τα ΠΑΝΤΑ (εκτός ιδιογομωτικά ατσάλινα φουρνέλα) αν συνδιαστεί και με τσοκ για ατσάλινα ("Steel shot OK").

Αν η κάνη ΔΕΝ έχει τον κρίνο ρίχνει τα ΠΑΝΤΑ (εκτός ιδιογομωτικά ατσάλινα φουρνέλα και high performance ατσάλινα) αν συνδιαστεί και με τσοκ για ατσάλινα ("Steel shot OK").
Έχει δεν έχει ρίχνει τα πάντα?
 
Back
Top