Benelli Team

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Βλέπω ότι οι βλητικές διαφορές μηδενίστηκαν και πιάσατε το κλικ τώρα ...
Σκιαζούρηδες ... 🤣

ps
Η γκόμενα πάει μαζί με την καθίστρα ?
Με τι όπλο την δίνει δώρο ?
Βλητικά δεν έχει αλλάξει κάτι.
Οι διαφορές παραμένουν στο 10%++
Μόνο αν κυνηγήσει κάποιος με τη ναυαρχίδα θα καταλάβει... Κ δεν θα αλλάξει ποτέ ξανά... :cool:
 
Τριαντάφυλλε, η καλύτερη λύση είναι τα ρύζια. Πιάνεις μια ρυζιά "καλή" και καρτερεύεις. Συνήθως είσαι μόνος σου. Οι πολλοί, πάνε στα κλασσικά καρτέρια. Το κακό είναι, ότι και οι ρυζιές έχουν αρχίσει και λιγοστεύουν επικίνδυνα, μιλάω για Αιτωλοακαρνανία.
Αυτό κάνω από όταν ξεκίνησα πολύ μικρός να κυνηγάω υδρόβιο, δεν πήγενα ποτέ όπου είχε κόσμο. Ρίζια δεν έχουμε ούτε για σημάδι πλέον. Αραποσίτια έχουμε τα ταιζω να τα μάθω έτσι τους τα κλέβω έχω τρόπο, και δεν καίω το καρτέρι μετρημένες τουφεκιές, και αλλαγή καρτεριου συνέχεια. ;)
 
Ούτε αυτή έχει κρίνο.
Κώστα μου απάντησε η μπενελλι.fff. και μου είπαν ότι τα όπλα που δεν έχουν κρίνο, δεν είναι για πότισμα, είναι για ειδικές αποστολές που αλλά όπλα δεν μπορούν να της κάνουν, οπότε έχουμε κανόνια. .my man.
 
Κώστα μου απάντησε η μπενελλι.fff. και μου είπαν ότι τα όπλα που δεν έχουν κρίνο, δεν είναι για πότισμα, είναι για ειδικές αποστολές που αλλά όπλα δεν μπορούν να της κάνουν, οπότε έχουμε κανόνια. .my man.
Πες το έτσι ρε φίλε γτ η δικιά μου γαζωνει και έψαχνα να βρω που γράφει Ρεμινγκτον η κάννη
 
Έχετε καταντήσει αηδία οι benelli-beretta-Remington
Πείτε μιά κακή κουβέντα και για εμάς που έχουμε άλλα όπλα όχι μόνο μεταξύ σας
Αυτή η αδιαφορία σας μας σκοτώνει τόσο ανάξιοι αναφοράς είμαστε;
Εσείς σκοτώνετε 5-6 μέτρα μακρύτερα από όλους τους άλλους.
Είστε ειδική κατηγορία.
 
Back
Top