Benelli Team

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Θα σε πάρω μια μέρα κοντά για υδρόβια, και θέλω να σου σκάσει μπουλούκι πράσινα κανά 60 άρια κομμάτια, και να έρχονται πίσω από την πλάτη σου και να περάσουν ακριβώς από πάνω σου και να είναι ύψος 25-35 μέτρα, κοίτα μονάχα όταν θα ακούσεις το φτερό τους πριν τα δεις, μην πετάξεις το νερομπιστολο σου και το βάλεις στα πόδια, θα ακουστουμε μέχρι τον Έβρο. Που μου έχεις βγάλει την ψυχή με εκείνα τα 36.5 μέτρα. Αν περιμένεις να έρθουν έτσι θα σε φάνε βρε γάμο την τρελα μου με εσκασες. Σηκώνω τα χέρια ψηλά. .hair. .hair. .sarcastic..sarcastic..sarcastic.
Να του κάνεις μουτρακια!😁
Μην του απαντάς!
 
Γιατί δεν διοργανώνετε η μεν ( όλα είναι ίδια) και οι δε (δεν είναι όλα ίδια) μια συνάντηση και να κάνετε ένα οργανωμένο τεστ?beretta vs benelli vs browning vs......
Αν το πρόβλημα είναι η απόσταση του πουστη θα βρεθούν κάτοχοι και των τριών πλησίον ο ένας τον άλλο να γίνει το τεστ.
Μόνο έτσι θα λυθούν όλες οι απορίες.
 
Βλητική υπεροχή
============
Νομίζω ότι κάποιοι με άποψη δεν έχετε ρίξει ΠΟΤΕ ούτε ένα φυσίγγι σε πίνακα ή αν έχετε ρίξει, δεν έχετε μετρήσει ΠΟΤΕ σκάγια ...
Σίγουρα επίσης δεν έχετε ιδέα ΠΟΣΑ είναι τα 36,5m, ειδικά με ψιλά.
Καλημέρα και άντε γειά.
.sarcastic.
ps
Απολαύστε το τσαγάκι (όπως λέγεται) και μην με κάνετε να βάλω και άλλες.
Δουλέψτε κανέναν άσχετο, ή κανένα παιδάκι όπως συνήθως κάνετε. :cool:
Μας τα έχετε κάνει ολίγον τι τσουρεκάκια. 🤣

Με πολύ αγάπη ... 😍

IMG-f7ebd58efb758d638be18a6d4894b01b-V-01.jpeg

Remington Heavy Dove.jpg
 
Γιατί δεν διοργανώνετε η μεν ( όλα είναι ίδια) και οι δε (δεν είναι όλα ίδια) μια συνάντηση και να κάνετε ένα οργανωμένο τεστ?beretta vs benelli vs browning vs......
Αν το πρόβλημα είναι η απόσταση του πουστη θα βρεθούν κάτοχοι και των τριών πλησίον ο ένας τον άλλο να γίνει το τεστ.
Μόνο έτσι θα λυθούν όλες οι απορίες.
Έτσι και γίνει αυτό βλέπω να ξεκινούν από τώρα να γελάνε η πέτρες και τα χορταρικά μαζί. .sarcastic. .sarcastic. .sarcastic.
 
Βλητική υπεροχή
============
Νομίζω ότι κάποιοι με άποψη δεν έχετε ρίξει ΠΟΤΕ ούτε ένα φυσίγγι σε πίνακα ή αν έχετε ρίξει, δεν έχετε μετρήσει ΠΟΤΕ σκάγια ...
Σίγουρα επίσης δεν έχετε ιδέα ΠΟΣΑ είναι τα 36,5m, ειδικά με ψιλά.
Καλημέρα και άντε γειά.
.sarcastic.
ps
Απολαύστε το τσαγάκι (όπως λέγεται) και μην με κάνετε να βάλω και άλλες.
Δουλέψτε κανέναν άσχετο, ή κανένα παιδάκι όπως συνήθως κάνετε. :cool:
Μας τα έχετε κάνει ολίγον τι τσουρεκάκια. 🤣

Με πολύ αγάπη ... 😍

View attachment 68507

View attachment 68504
Θα στον πάρω τον πίνακα, έτσι που το πας και να δω μετά τη θα κάνεις. .sarcastic. .sarcastic.
 
Βλητική υπεροχή
============
Νομίζω ότι κάποιοι με άποψη δεν έχετε ρίξει ΠΟΤΕ ούτε ένα φυσίγγι σε πίνακα ή αν έχετε ρίξει, δεν έχετε μετρήσει ΠΟΤΕ σκάγια ...
Σίγουρα επίσης δεν έχετε ιδέα ΠΟΣΑ είναι τα 36,5m, ειδικά με ψιλά.
Καλημέρα και άντε γειά.
.sarcastic.
ps
Απολαύστε το τσαγάκι (όπως λέγεται) και μην με κάνετε να βάλω και άλλες.
Δουλέψτε κανέναν άσχετο, ή κανένα παιδάκι όπως συνήθως κάνετε. :cool:
Μας τα έχετε κάνει ολίγον τι τσουρεκάκια. 🤣

Με πολύ αγάπη ... 😍

View attachment 68507

View attachment 68504
Αν τον έβαζες ποιο κάτω τον κύκλο θα είχε 20 σκάγια + και έχεις και αφτερ μαρκετ τσοκ 🤫 είναι λάθος το ποσοστό που έβγαλες και στα 7½ το αμερικανικό έχει λιγότερα σκάγια.
Πόσους πόντους κάννη έχεις; ;;;
 
Last edited:
Τον πετσοκοψες τον φίλο σου του πετάς μέσα στο κλαμπ ένα 92.5% της beretta και με 50 σκάγια λιγότερα από την BENELLI 😂🤣😂

Μπορει να εχω και το αντιθετο....δλδ η μπερετα να κοιταει με κυαλια την μπενελι....
Εργαψα τα σεταπ που ανεβασα ηταν απο μια πυριτιδα και ενδεικτικα τα σεταπ....
Απορω ακομα με αυτην την ''κοντρα'' ποιο ειναι καλυτερο οπλο....Καλα ειναι ομως γιατι παραλληλα
πεφτει και πολυ γελιο....
Οταν θα παρετε χαμπαρι....οτι ολα ειναι θεμα φυσιγγιου...τοτε θα χασουμε το ''γελιο'' !!!
 
Μπορει να εχω και το αντιθετο....δλδ η μπερετα να κοιταει με κυαλια την μπενελι....
Εργαψα τα σεταπ που ανεβασα ηταν απο μια πυριτιδα και ενδεικτικα τα σεταπ....
Απορω ακομα με αυτην την ''κοντρα'' ποιο ειναι καλυτερο οπλο....Καλα ειναι ομως γιατι παραλληλα
πεφτει και πολυ γελιο....
Οταν θα παρετε χαμπαρι....οτι ολα ειναι θεμα φυσιγγιου...τοτε θα χασουμε το ''γελιο'' !!!
Νικόλα μιλάμε για απλούς κυνηγούς που δεν έχουν δυνατότητα ιδιογομωσης.
Εννοείται ότι το κάνουμε για γέλιο δεν θέλουμε προς θεού να στεναχορουμε κάποιον.
Επίσης είχα βάλει και με τουρκικό κόντρα και όταν είχε αφτερ μάρκετ τσοκ ήταν καλύτερο και με φυσίγγια ιδιογομωση και εργοστασιακά και το έδειξα δεν το μασουλισα.
Επίσης όταν βλέπω την φατσουλα( 😂 ) από 20 άτομα το συνεχίζω το πείραγμα.
Αλλα τους τρώει και αυτούς το κ@λαρακ@ τους 😅😅😅
 

Βασίλη όταν στέλνεις φωτογραφία στο viper Facebook χάνουν ανάλυση έκατσα και την έφτιαξα και εγω γιατί πιστεύω σου έφυγαν κάποια σκάγια από την ανάλυση..
Αν πιστεύεις ότι έβαλα έστω ένα σκάγι την έχω χωρίς επεξεργασία και φίλτρο και το βάζω.
 
Χαρά στο κουράγιο σου ...
Ο λαός εψήφισε ...

https://www.hunterslife.gr/forums/threads/Όπλο-που-σκοτώνει-πρασίνια-σε-κρύα.4428/

Τα καλύτερα όπλα στα πιο απαιτητικά κυνήγια είναι τα Benelli ;)
Να κρίνω ότι η ψηφοφορία είναι σαν τις εκλογές της χώρας που ψηφίζουμε και βλέπεται τι βγαίνει γιατί δεν το χούμε με τις εκλογές στην Ελλάδα.
 
Έχω καμία 10αρια πακέτα 60 metri σε νο6. Δεν τα έχω δοκιμάσει.
Κάνουν τπτ;;;
Αυτά κάνουν δουλειά γιατί αυτήν την απόσταση υπολογίζεται καλύτερα από τα 100 που της Περισσότερες φορές πάνε μπάλα γιατί είναι Πιο κοντά από ότι υπολογίζεις. 5 άστρα Και μόνο σε κοπαδακια για καλύτερα αποτελέσματα.
 
Back
Top