Benelli Team

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Α
Έχω καταλήξει σε αυτό το τσοκ αλλά δε ξέρω πιο να πάρω ενα λέει παλιας γενναίας κρύο και το άλλο κρύο Πλας για τα καινούρια μοντέλα ποιος γνωριζει ας με βοηθήσει
Αυτό που είναι κατάλληλο για τα σπειρωματα σου θα πάρεις.
 
Αυτό δε γνωρίζω καινούριο είναι το όπλο πιο να πάρω αυτό που λέει για καινούργια μοντέλα??
Κοίτα το manual του όπλου. Γράφει το τσοκ παίρνει το τουφέκι σου. Τι όπλο έχεις; Βάλε μια φωτό από τα τσοκ που έχει να δούμε.
 
Αν κάποιος γνωστός σου έχει Μπερέτα με οπτιμα πλας τσοκ δοκίμασε να δεις αν το τσοκ του βιδωνει στη κανη σου για να σιγουρευτείς.ειναι ακριβώς τα ίδια σπειρώματα και μετά παραγγέλνεις για τη μπενελι σου
 
Έχει καμία διαφορά με το ασήμι ? Αλλάζει κάτι στην απόδοση
Δεν έχει διαφορές.
Έχω καταλήξει σε αυτό το τσοκ αλλά δε ξέρω πιο να πάρω ενα λέει παλιας γενναίας κρύο και το άλλο κρύο Πλας για τα καινούρια μοντέλα ποιος γνωριζει ας με βοηθήσει
Βάλε μια φωτό με τα τσοκ που έχει το όπλο σου
 
Θυμάστε πριν λίγες μέρες που έσπασε η βάση μιας Φράνκι του συνκυνηγου μου? Σήμερα παρέλαβε το νέο του όπλο. Μια κολομπο πήρε. Ήρθε κατευθείαν στο μαγαζί για unboxing. Ωραία ξυλα του έκατσαν. Του έδειξα και πως λύνονται όλα σαν παλιός μπενελακιας. Τρόμαξαν λίγο οι πελάτες. Αλλά τους διαβεβαιωσα οτι δεν θα τους τουφεκισουμε :cool: :cool:

20230323_174118.jpg
 
Θυμάστε πριν λίγες μέρες που έσπασε η βάση μιας Φράνκι του συνκυνηγου μου? Σήμερα παρέλαβε το νέο του όπλο. Μια κολομπο πήρε. Ήρθε κατευθείαν στο μαγαζί για unboxing. Ωραία ξυλα του έκατσαν. Του έδειξα και πως λύνονται όλα σαν παλιός μπενελακιας. Τρόμαξαν λίγο οι πελάτες. Αλλά τους διαβεβαιωσα οτι δεν θα τους τουφεκισουμε :cool: :cool:

View attachment 69040
Δε θα τους έκανε και τίποτα μπενελι είναι αφού
Μεγια ωραίο όπλο καλορίζικο στο φίλο σου
 
Θυμάστε πριν λίγες μέρες που έσπασε η βάση μιας Φράνκι του συνκυνηγου μου? Σήμερα παρέλαβε το νέο του όπλο. Μια κολομπο πήρε. Ήρθε κατευθείαν στο μαγαζί για unboxing. Ωραία ξυλα του έκατσαν. Του έδειξα και πως λύνονται όλα σαν παλιός μπενελακιας. Τρόμαξαν λίγο οι πελάτες. Αλλά τους διαβεβαιωσα οτι δεν θα τους τουφεκισουμε :cool: :cool:

View attachment 69040
Του ειπες καλα ΤΣΆΓΙΑ 😅😅😅
το μάξους θα κάνει πάρτι ΤΣΆΙ ΡΟΔΆΚΙΝΟ 😂🤣😂
 
Του χρόνου με το καλό στο πρώτο περπατητο που θα πάμε..... έχει να φάει μπουλινγκ φουλ.... 🤣 🤣🤣
Ρε σύ αυτό το κινητό μας παρακολουθεί😈 και μου πετάει διαφήμιση benelli νέο βίντεο πριν 3 ώρες και πατάω να δω παρουσίαση του τρελακια και στο 11.49 ξεκινάει και του κάνει εμπλοκές 😅😅😅
 
Ρε σύ αυτό το κινητό μας παρακολουθεί😈 και μου πετάει διαφήμιση benelli νέο βίντεο πριν 3 ώρες και πατάω να δω παρουσίαση του τρελακια και στο 11.49 ξεκινάει και του κάνει εμπλοκές 😅😅😅

Ωραίος ο τρελακιας όμως. Έλα πες την αλήθεια. Έγραψες benelli failure to feed και σου τα βγάζει πριονοκορδελα τωρα 🤣
 
Θυμάστε πριν λίγες μέρες που έσπασε η βάση μιας Φράνκι του συνκυνηγου μου? Σήμερα παρέλαβε το νέο του όπλο. Μια κολομπο πήρε. Ήρθε κατευθείαν στο μαγαζί για unboxing. Ωραία ξυλα του έκατσαν. Του έδειξα και πως λύνονται όλα σαν παλιός μπενελακιας. Τρόμαξαν λίγο οι πελάτες. Αλλά τους διαβεβαιωσα οτι δεν θα τους τουφεκισουμε :cool: :cool:

View attachment 69040
Πόσο την πήρε Σταμάτη ?
Τα ξύλα έχουν διαφορά απόχρωσης ή μου φαίνεται ?
Click free ?

Του χρόνου με το καλό στο πρώτο περπατητο που θα πάμε..... έχει να φάει μπουλινγκ φουλ.... 🤣 🤣🤣
Βαστήξ ... .sarcastic.
 
Ρε σύ αυτό το κινητό μας παρακολουθεί😈 και μου πετάει διαφήμιση benelli νέο βίντεο πριν 3 ώρες και πατάω να δω παρουσίαση του τρελακια και στο 11.49 ξεκινάει και του κάνει εμπλοκές 😅😅😅
Το ίδιο όπλο το έκανε παρουσίαση και ένας Άγγλος και το έβγαλε γαμάτο.
Δεν έκανε εμπλοκή το τουφέκι. Έτσι όπως πάταγε τη σκανδάλη αυτός δεν έκανε reset.
 
Back
Top