Benelli Team

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Δεν είναι μάρκετινγκ όπως δεν είναι μάρκετινγκ και ο μεγαλύτερος κώνος
👁️
Πάλι μιλάς για κώνους στο Benelli team ?
Τι όπλο θες να δοκιμάσουμε τώρα ;
😍🤣
👇
αυτό έγινε και στα τσοκ το μήκος έφερε ομαλότερη κωνικοτητα
Δεν χρειάζεται τόσο πολύ.
Και οι fabarm το ίδιο ρίχνουν.
Να φτιάξουν τις σκανδαλοθήκες καλύτερα πες τους και να αφήσουν την βλητική απόδοση ήσυχη.

Μας φτάνει και τόση.
👇
Σε χειροποίητα που μου είχε φτιάξει ένας παππούς κάποτε κατά συνεργασία με έναν οπλουργο τα τσοκ ήταν εσώ έξω 12 εκ οι αποδώσεις καμία σχέση με ότι υπήρχε και βέβαια τώρα δεν εργάζονται αυτοί.
👁️
Τείνω να το πιστέψω αυτό.
Αγοράζεις ένα bx και βαράς κοντά στο 100%.
Ούτε μετατροπές ούτε τίποτα.
Χθες το πρόσεξα.
Φονέας βλητικών υπεροχών, ιδιογόμωσης και μετατροπών στις κάνες αυτό το τσοκ.

topic.
 
Κύριε Νίκο αυτό λέω….ο αυλός δεν είναι 18,3 είναι (0,723 =18,364)

Φίλε μου κάηκα από τα Brain MR & BELL, μου έσκισαν και μια μεμβράνη στο αυτοκίνητο και η θήκη την γλύτωσε με πατέντα! Ποτέ ξανά Brain. Μόνο εάν μου έπεφτε στο χέρι κανά ΤΜ θα το δοκίμαζα! Τώρα που το θυμήθηκα, γιατί είμαι και κάποιας ηλικίας :D το δοκίμασα και αυτό, τίποτα δεν λέει, έχω γράψει αναλυτικά σε άλλο τρέντ!
Συμφωνώ για το σκίσιμο τις θήκης το έκανε και σε εμένα το bell το ΤΜ οκ είναι στη θήκη
Αλλά απο θέμα περπατητο και στις μαύρες το Bell δε παίζεται μέχρι 25 και μπορεί και 30 μέτρα το είχα δυο χρόνια σε όλα τα περπατητα έμεινα πολύ ικανοποιημένος
Το TM το έχω ρίξει σε όλα τα κυνήγια απο τσίχλα μέχρι γουρούνι
Φέτος πείρα ένα τζεμινι 4 😍 τι να πω
Το όπλο είναι μπενελι ραφαελο 18,3
 
Το bell το δοκιμασα και εγω...με 18,3 αυλο. Μεχρι τα 30 μετρα μου ''διορθωνε'' και καποια σκοπευτικα
λαθη...
Ειδικοτερα οταν εκλεισα 34 εως 36 Ν9 γραμμαρια σκαγια ( για να δω διαφορές )...εκει πηρα + 5 μετρα...
και το δουλευει οχι μονο αστοχος....αλλα και αομματος!!!
 
Σορυ για τη αργοπορημένη απάντηση αυτό σε 4 αρι πιστεύω είναι ότι καλύτερο για την μπενελι απο 20 -35 μέτρα
Μπορεί και λίγο παραπάνω αναλόγως το φυσίγγι
Για το 3 αρι δε μπορώ να απαντήσω δεν το έριξα έχω ένα ΤΜ για πιο κλειστό τσοκαρισμα
 
Σορυ για τη αργοπορημένη απάντηση αυτό σε 4 αρι πιστεύω είναι ότι καλύτερο για την μπενελι απο 20 -35 μέτρα
Μπορεί και λίγο παραπάνω αναλόγως το φυσίγγι
Για το 3 αρι δε μπορώ να απαντήσω δεν το έριξα έχω ένα ΤΜ για πιο κλειστό τσοκαρισμα
Και γω 4αρι μου λείπει και ψάχνω κάνα καλο
 
Συμφωνώ για το σκίσιμο τις θήκης το έκανε και σε εμένα το bell το ΤΜ οκ είναι στη θήκη
Αλλά απο θέμα περπατητο και στις μαύρες το Bell δε παίζεται μέχρι 25 και μπορεί και 30 μέτρα το είχα δυο χρόνια σε όλα τα περπατητα έμεινα πολύ ικανοποιημένος
Το TM το έχω ρίξει σε όλα τα κυνήγια απο τσίχλα μέχρι γουρούνι
Φέτος πείρα ένα τζεμινι 4 😍 τι να πω
Το όπλο είναι μπενελι ραφαελο 18,3
Δεν είναι λόγος απόρριψης τσοκ το μου έσκισε τη θήκη αν το τσοκ είναι καλό που έτσι ακούγεται για τα brain απλά το αφαιρεις από το όπλο σιγά τον κόπο.Επισης το 4*τσοκ είναι το καλύτερο τσοκ μικρής χρήσης για το μεγαλύτερο εύρος μέτρων και διαφορετικών πορομαχικών
 
Δεν είναι λόγος απόρριψης τσοκ το μου έσκισε τη θήκη αν το τσοκ είναι καλό που έτσι ακούγεται για τα brain απλά το αφαιρεις από το όπλο σιγά τον κόπο.Επισης το 4*τσοκ είναι το καλύτερο τσοκ μικρής χρήσης για το μεγαλύτερο εύρος μέτρων και διαφορετικών πορομαχικών
Έτσι ακριβώς εντάξει είχε θέμα το μπελ ήθελε λίγο λιμαριζμα αλλά απο θέμα βλητικά ότι λέει είναι
 
Έχω καταλήξει σε αυτό το τσοκ αλλά δε ξέρω πιο να πάρω ενα λέει παλιας γενναίας κρύο και το άλλο κρύο Πλας για τα καινούρια μοντέλα ποιος γνωριζει ας με βοηθήσει
 
Back
Top