Benelli Team

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Σε ένα χρόνο από τώρα προβλέπω όλοι οι μεγάλοι να βγάζουν κάννες με αυλό πάνω από 19,0 χιλιοστά.
Γιατί όχι αφού το πλαστικα βύσματα τα δουλεύει,ατσάλια έρχονται και το τέλος για την μαλλινοταπας,μεσαίοι και στενή αυλοί δεν έχουν νόημα πλέων.
 
Ήρθε ο μπαμπάς των αυτογεμων.ειναι εδώ με το τσαγακι έτοιμο.μονο Ουρμπίνο ρεεεε
Μόλις πήγα να δείξω το βίντεο σε φίλο και βλέπω ότι το κατέβασε. Τα μυστικά του Ουρμπίνο διέρρευσαν και το έριξαν νύχτα, τι φάση?
 
Μάλλον για λάθος του παρουσιαστή επρόκειτο, δεν βρίσκω τον λόγο να φτιάξεις ένα 12αρι με αυλό μεγαλύτερο από 19,3 ,όσο δηλαδή και η εσωτερική διάμετρος του κάλυκα. Ίσως η Benelli να έχει εξελίξει ημιαυτόματο αδράνειας σε διαμετρημα 10 ( 19,7) για την αμερικανική αγορά.
 
Μάλλον για λάθος του παρουσιαστή επρόκειτο, δεν βρίσκω τον λόγο να φτιάξεις ένα 12αρι με αυλό μεγαλύτερο από 19,3 ,όσο δηλαδή και η εσωτερική διάμετρος του κάλυκα. Ίσως η Benelli να έχει εξελίξει ημιαυτόματο αδράνειας σε διαμετρημα 10 ( 19,7) για την αμερικανική αγορά.
η 835 τόσο είναι στη Μοσσυ,αλλά για μένα ο σκοπός είναι παραμείνει κάτω από 3,3 κιλά ως όπλο.Να κουβαλιεται,αν είχα ένα τέτοιο σε αδράνειας δεν θα το έδινα ποτέ,και ασ έχω σταματήσει.Η Μοσσυ μια κουμούτσα 3,8 κιλά ήταν,μόνο για στατικό κυνήγι.
 
Ένα ένα τα λες ... και την βρήκα 350€
Κοίτα άμα ήμουν ενεργός,θα την είχα ακόμα έτσι για να κερνάω τσάι τους άπαντες στο χρονογράφο.Και είχε πολύ δυνατή περιφέρεια σε διάτρηση.Εσυ ως κυνηγός καλά θα κάνεις αφού και η βλητική σου αρέσει.
 
Κοίτα άμα ήμουν ενεργός,θα την είχα ακόμα έτσι για να κερνάω τσάι τους άπαντες στο χρονογράφο.Και είχε πολύ δυνατή περιφέρεια σε διάτρηση.Εσυ ως κυνηγός καλά θα κάνεις αφού και η βλητική σου αρέσει.
10αρα κάννη με 350 ευρα καλά είναι.
 
Κοίτα άμα ήμουν ενεργός,θα την είχα ακόμα έτσι για να κερνάω τσάι τους άπαντες στο χρονογράφο.Και είχε πολύ δυνατή περιφέρεια σε διάτρηση.Εσυ ως κυνηγός καλά θα κάνεις αφού και η βλητική σου αρέσει.
Στο εξωτερικό την βρήκα οπότε το ξεχνάμε ...
Απλά ήθελα να δω πόσο πουλιούνται μεταχειρισμένες.
Δεν ενδιαφέρομαι για αγορά ... τι να τα κάνω τόσα όπλα ?
 
Μα είναι δυνατόν να καταφεύγουμε σε αυτές τις λύσεις , δεν μπορεί ,κάτι δεν κάνουμε σωστά. Δεν θα πέρναγε στην αγορά κάτι τέτοιο από μια εταιρία Νο1 στον χώρο
Θα δοκιμάσω σήμερα να την λύσω και θα το παλέψω να βάλω την σκανδαλοθήκη όπως περιέγραψε ο Βασίλης.
 
Μα είναι δυνατόν να καταφεύγουμε σε αυτές τις λύσεις , δεν μπορεί ,κάτι δεν κάνουμε σωστά. Δεν θα πέρναγε στην αγορά κάτι τέτοιο από μια εταιρία Νο1 στον χώρο
Θα δοκιμάσω σήμερα να την λύσω και θα το παλέψω να βάλω την σκανδαλοθήκη όπως περιέγραψε ο Βασίλης.
Παντως για οσους ενδιαφερονται το lidl την προηγουμενη βδομαδα εβγαλε ματσολες...
 
Maroshi καλύτερο αυτογεμες από όλες του ίδιου στυλ
Κι αυτη?
https://www.npapadakis.gr/ημιαυτοματο-επαναληπτικο-marocchi-p-1743.html
Πλακα πλακα πριν το καλοκαιρι την ειχε 549 και τωρα 695,ρε πανε καλα αυτοι?
Αλλιως παιρνεις μια τετοια και ξενοιαζεις...χα χα χα...
https://airgunshop.gr/5.-kunigetika...pines/kral-queen-karampina-cal-12-76-26-66cm/
 
Back
Top