Benelli Team

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Ότι αγοράσαμε χωνιά είναι σίγουρο, πόσο χωνιά είναι,πρέπει να το ψάξουμε
Το φαντάζεσαι να γίνεται και στις benelli το ίδιο και να μας βγούνε με αυλό 18.5- 18.6
Benelloremington......
Μπα για αυτές φροντίζει ο όμιλος να είναι υπό,Αη η Μπενελλι δεν είχε συγχονευτη θα φόραγε κανναρα σήμερα.
 
Τα έχουμε λύσει όλα αυτά, όλοι είναι σκοπευταράδες και κυνηγαρέοι με σκυλάρες και άπλετο ελεύθερο χρόνο με τα θηράματα δίπλα τους και η τελευταία πίστα βελτίωσης είναι το σιδερικό για να ρίχνουν φθηνά πορδοφύσιγγα και να γαζώνουν. 😂🤪😜
Και τα πάντα γίνονται για 2 μόνο θηράματα ... μακρινές φάσσες και παπιά.

Το κακό είναι ότι επηρρεάζεται κόσμος και πληρώνει αχρείαστες μετατροπές.
Και δεν ειδαν και τι χρωμα εχουν τα ατιμα αχαχαχχα
 
Αυτά δεν είναι που εχουν στραβες γλώσσες; .big smile.
Αυτο που εγινε στο συναδελφο παντως επιεικως απαραδεκτο...Οπλο των 2500 ευρω ετυχε να γινει μια αστοχια υλικου ή αστοχια συναρμολογησης ή αστοχια συνεργασιας εξαρτηματων,οκ δεκτο μηχανηματα ειναι και μπορει να συμβει...Απο κει και περα ειναι το θεμα στην αντιμετωπιση του προβληματος...Ωραια στο εστειλε πισω αντιπροσωπε μου ο πελατης και βλεπεις οτι πραγματι η γλωσσα δεν δουλευει σωστα, του αλλαζεις την σκανδαλοθηκη ολοκληρη με μια καινουρια την οποια και δοκιμαζεις επιτοπου να δεις αν δουλευει σωστα και στελνεις την παλια στην μαμα εταιρια για ανατροφοδοτηση να δουν τι εγινε λαθος...Οχι μου καθεσαι και στραβωνεις γλωσσα, λιμαρεις απο δω, λιμαρεις απο κει,και στελνεις πισω καινουριο οπλο σε αυτην την κατασταση....Που μπορει οντως μετα την επεμβαση το οπλο να δουλευει σωστα και να μην εχει ποτε μετα κανενα θεμα αλλα για μενα ειναι απαραδεκτο...αστα αυτα τα στραβωματα και τα λιμαρισματα να τα κανουμε εμεις που πηραμε τουρκικα με δυο κατοσταρικα εν γνωση μας οτι μπορει να χρειαστει να κανουμε και τετοια...
 
Εγώ βλέπω ότι ετοιμάζουν το έδαφος για ατσάλινα σκάγια...για καθιέρωση σε όλα τα θηράματα εννοώ....hair.
Εγώ δεν κράτησα κανένα δικό μου όπλο με σταθερά τσοκ παλιάς τεχνολογίας,τα έχω διώξει.Μεχρι το 2030 μαλλον θα έχει γίνει,πάντως είναι επικίνδυνα να βγάλουν και κανένα μάτι για κάποιον που τυχαίνει να βρίσκεται στην περιοχή πολύ εξοστρακίσει.
 
Αυτο που εγινε στο συναδελφο παντως επιεικως απαραδεκτο...Οπλο των 2500 ευρω ετυχε να γινει μια αστοχια υλικου ή αστοχια συναρμολογησης ή αστοχια συνεργασιας εξαρτηματων,οκ δεκτο μηχανηματα ειναι και μπορει να συμβει...Απο κει και περα ειναι το θεμα στην αντιμετωπιση του προβληματος...Ωραια στο εστειλε πισω αντιπροσωπε μου ο πελατης και βλεπεις οτι πραγματι η γλωσσα δεν δουλευει σωστα, του αλλαζεις την σκανδαλοθηκη ολοκληρη με μια καινουρια την οποια και δοκιμαζεις επιτοπου να δεις αν δουλευει σωστα και στελνεις την παλια στην μαμα εταιρια για ανατροφοδοτηση να δουν τι εγινε λαθος...Οχι μου καθεσαι και στραβωνεις γλωσσα, λιμαρεις απο δω, λιμαρεις απο κει,και στελνεις πισω καινουριο οπλο σε αυτην την κατασταση....Που μπορει οντως μετα την επεμβαση το οπλο να δουλευει σωστα και να μην εχει ποτε μετα κανενα θεμα αλλα για μενα ειναι απαραδεκτο...αστα αυτα τα στραβωματα και τα λιμαρισματα να τα κανουμε εμεις που πηραμε τουρκικα με δυο κατοσταρικα εν γνωση μας οτι μπορει να χρειαστει να κανουμε και τετοια...
Γιάννη , όταν ένα προ'ι'όν καινούριο είναι ελαττωματικό δεν μπαίνουμε στη διαδικασία της επισκευής , αλλά όπως έχουμε δικαίωμα ζητάμε άμεσα την αντικατάστασή του . Αν ο πωλητής δεν συμμορφωθεί , υπάρχει και το δικαστήριο που θα μας δικαιώσει.
 
Αυτο που εγινε στο συναδελφο παντως επιεικως απαραδεκτο...Οπλο των 2500 ευρω ετυχε να γινει μια αστοχια υλικου ή αστοχια συναρμολογησης ή αστοχια συνεργασιας εξαρτηματων,οκ δεκτο μηχανηματα ειναι και μπορει να συμβει...Απο κει και περα ειναι το θεμα στην αντιμετωπιση του προβληματος...Ωραια στο εστειλε πισω αντιπροσωπε μου ο πελατης και βλεπεις οτι πραγματι η γλωσσα δεν δουλευει σωστα, του αλλαζεις την σκανδαλοθηκη ολοκληρη με μια καινουρια την οποια και δοκιμαζεις επιτοπου να δεις αν δουλευει σωστα και στελνεις την παλια στην μαμα εταιρια για ανατροφοδοτηση να δουν τι εγινε λαθος...Οχι μου καθεσαι και στραβωνεις γλωσσα, λιμαρεις απο δω, λιμαρεις απο κει,και στελνεις πισω καινουριο οπλο σε αυτην την κατασταση....Που μπορει οντως μετα την επεμβαση το οπλο να δουλευει σωστα και να μην εχει ποτε μετα κανενα θεμα αλλα για μενα ειναι απαραδεκτο...αστα αυτα τα στραβωματα και τα λιμαρισματα να τα κανουμε εμεις που πηραμε τουρκικα με δυο κατοσταρικα εν γνωση μας οτι μπορει να χρειαστει να κανουμε και τετοια...
Γενικά πιστεύω ότι είναι πολύ υπερτιμημένα για αυτό που αγοράζουμε όπως βλέπω και στην δικιά μου την black eagle 3 καλό όπλο δεν έχω προβλήματα αλλα κοστίζει 2000€ και έχει ίδια κάνη με αυτό που κάνει 800€ σε όλα ακόμη και βλητικά. Ότι ειναι ποιοτικά τα Benelli είναι αλλά ποιο παλιά πιστεύω ήταν περισσότερο και ποιο προσεγμένα.
 
Back
Top