Benelli Team

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Εάν εννοείς χωρίς το κλείστρο με την περιστροφική κεφαλή έτσι είναι η guerini που έχω αδράνειας με κλείστρο Μπερέτα
Για πες αυλό να σου πω αν σκοτώνει ... 😁
Ημιβελτιωμένο το κόβω ... πούλα το και πάρε καμιά Benella να δεις το φως το αληθινό. 😂
 
Είχα πριν από εσένα μπενελα Βασίλη δείτε εσείς το φως το αληθινό γιατί εγώ έχω κυνηγήσει με 5 διαφορετικές και δεν το είδα όπως ήθελα.Η guerini δεν τον έχω μετρήσει αλλά είναι μεγαλύτερος του 18.4 ο κώνος δείχνει
Μεγαλύτερος των 3 εκατοστών οι ντουφέκιες έχουν δύναμη σε σημείο που την αναγνωρίζουν και οι τριγύρω (Εκανα δύο ντουφέκιες προχτές από βατήρα στο σχιστό στο πίνακα και μου λέει ένας σκοπευτής δίπλα φίλε πολύ δυνατά πάει το όπλο τι είναι κοιτώντας το πίνακα ενώ ειμασταν στους βατηρες.)όταν ρίχνεις τα υπόλοιπα στο τερέν ακόμη δε έχω προλάβει να δω οσα θέλω και πρέπει ούτε να ολοκληρώσω δοκιμές στο χωριό για τις ελιές που θα έχω χρόνο θα τεσταριστει εντατικά.Μαλλον θα χρειαστεί πιο ανοικτό τσοκ από το skeet για τα κοντινά η διασποράς φυσίγγι από ότι είδα προχτες στην Αμφίκλεια.
 
Ξέχασες κάτι ... εγώ δεν τουφεκάω στα 100m όπως αυτοί που ψάχνουν ψύλλους στα άχυρα 😂 😜 😁
Ούτε αγοράζω όπλα για να κερνάω τσάγια ... για κυνήγι τα θέλω.
Εγώ που τα έχω δει στην πράξει,και φαντάζομαι και άλλοι σε δοκιμές,στενννες Κάννες δεν αγοράζω.Γιατι έχω επιρρεαστει στο ότι και να ρίξεις πέρα από μάλλινη τάπα τα ρίχνει λίγο καλύτερα.Και απλά την θέλω στο "πακέτο" αγοράς μου.Καπως έτσι σκέφτονται όλοι φαντάζομαι.Εγω πλέων για κάννη,θα στόχευαν στην 10αρα,με ιδιογομωση όμως.
 
Ξέχασες κάτι ... εγώ δεν τουφεκάω στα 100m όπως αυτοί που ψάχνουν ψύλλους στα άχυρα 😂 😜 😁
Ούτε αγοράζω όπλα για να κερνάω τσάγια ... για κυνήγι τα θέλω.
Σε όλα συμφωνούμε......... Ένα τσαγακι όμως ποτε-ποτε το ζητάει ο οργανισμός σου.......
 
Σε όλα συμφωνούμε......... Ένα τσαγακι όμως ποτε-ποτε το ζητάει ο οργανισμός σου.......
Είναι κ για όλες τις εποχές... είτε ζεστό τώρα το χειμώνα είτε κρύο το καλοκαίρι στο σκοπευτήριο δεν γίνεται να πεις όχι :p
 
Αλλα αμα τα εχεις διπλα σου ολα περιπατος ειναι οπως καινοι εβριτες εχουν περιπατο τον γκιαουραντα
Τα πουλιά τα σκοτώνει ο καιρός... όσοι είναι κοντά τους την κατάλληλη στιγμή είναι τυχεροί... όσοι δεν είναι προσπαθούν να τα σκοτώσουν σε ότι ευκαιρία συναντήσουν με το ανάλογο τίμημα...
 
Ρι
Απο Σεπτεμβρη του 24 θα ερθουν οι πρωτες με διευρυμενο αυλο raffaello ,το 828 s και μαλλον οι πρωτες αριστερες Για μειωση του κοστους πιθανον να μην εχουν βαφη BEST
Ριξανε μερικες στο τερεν η συνεχεια επετε κποτε διναν τα καινουρια μοντελα να τα δωκιμασουνε τσαμπα τωρα με ενα σμπαρο δυο τρυγωνια
 
Α
Τα πουλιά τα σκοτώνει ο καιρός... όσοι είναι κοντά τους την κατάλληλη στιγμή είναι τυχεροί... όσοι δεν είναι προσπαθούν να τα σκοτώσουν σε ότι ευκαιρία συναντήσουν με το ανάλογο τίμημα...
Αυτο ενωειτε δε μπορεις να κανεις κατι αλλο αλλα η δυσκολη οδος ειναι και η πιο καυλα
 
Back
Top