Benelli Team

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Τελικά δεν την έχει κανείς; Κάποιος που να έχει οποιαδήποτε montefeltro;
Η μοντυ είναι από τα καλύτερα όπλα που έχει βγάλει η μπενελλι. Δεν χρειάζεται συστάσεις, είναι από τα πλέον αξιόπιστα όπλα παγκοσμίως, αν όχι το πιο αξιόπιστο. Πάρτο άφοβα, μην το σκέφτεσαι καθόλου.
 
Η μοντυ είναι από τα καλύτερα όπλα που έχει βγάλει η μπενελλι. Δεν χρειάζεται συστάσεις, είναι από τα πλέον αξιόπιστα όπλα παγκοσμίως, αν όχι το πιο αξιόπιστο. Πάρτο άφοβα, μην το σκέφτεσαι καθόλου.
Ξέρουμε πόσο είναι η μικρή κ η μεγάλη κλίση στο κοντάκι;
 
Last edited:
Τελικά δεν την έχει κανείς; Κάποιος που να έχει οποιαδήποτε montefeltro;
Εγω την εχω φιλε.μου μοντελο 2023 πλαστικη 76αρα καννη... Ολα σουπερ απλα οταν το πηρα ειχε.στραβη καννη η ειχε λαθος εφαρμογες... Και μετα απο μερικες κουτες φυσιγγια το εστειλα στην benelli.. και το φτιαξανε σχεδον.. εβαλε το χερι και ενας φιλος και.τελειωσε το βασανο ... Αλλα αυτο ισως ειναι μεμονομενο περιστατικο... Κατα τα αλλα ολα καλα ...
 
Εγω την εχω φιλε.μου μοντελο 2023 πλαστικη 76αρα καννη... Ολα σουπερ απλα οταν το πηρα ειχε.στραβη καννη η ειχε λαθος εφαρμογες... Και μετα απο μερικες κουτες φυσιγγια το εστειλα στην benelli.. και το φτιαξανε σχεδον.. εβαλε το χερι και ενας φιλος και.τελειωσε το βασανο ... Αλλα αυτο ισως ειναι μεμονομενο περιστατικο... Κατα τα αλλα ολα καλα
Το κοντάκι είναι το απλό ή το comfort; έχει φλάντζες αλλαγής κλίσης;
 
Ξέρουμε πόσο είναι η μικρή κ η μεγάλη κλίση στο κοντάκι;
Ανάλογα τι φλάντζα έχει. Δε θυμάμαι πως έρχεται από το εργοστάσιο. Υπάρχουν όλες οι φλάντζες όμως να τις αγοράσεις. Το μήκος είναι 36 εκ. Μιλάω για το προηγούμενο μοντέλο της προσφοράς.
 
Ανάλογα τι φλάντζα έχει. Δε θυμάμαι πως έρχεται από το εργοστάσιο. Υπάρχουν όλες οι φλάντζες όμως να τις αγοράσεις. Το μήκος είναι 36 εκ. Μιλάω για το προηγούμενο μοντέλο της προσφοράς.
Δηλαδή μόνο σαν extra; Δεν είναι στάνταρ στον εξοπλισμό κατά την αγορά;
 
Καλησπέρα στην παρέα, έχει κάποιος το benelli colombo να μας πει την γνώμη του;

Ευχαριστώ
Πάρτη με κλειστά μάτια φίλε την έχω από τότε που βγήκε κυνηγάω τα πάντα εκτός γουρούνι έχω ρίξει τα πάντα απροβληματιστα το χω καταευχαριστειθει
 
Back
Top