Benelli Team

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Επειδη το εχω κυνηγησει το οπλο αυτο περα απο το οτι υποκειμενικα μπορει να του προσαψει κανεις για μενα το οπλο εχει ευκολη εφαρμογη μετρων προσαρμογη στο σωματοτυπο σου καθαρη και γρηγορη σκοπευτικη εικονα εχει ευκολα γυρισματα και ικανοποιητικη βλητικη αποδοση . Κατ αλλα γουστα του καθενος.Αισθανομαι ομως οτι σε αυτο το οπλο εξ αρχης που παρουσιαστηκε του κολησε η ρετσινια της αντιπαθειας και βλεπω οτι το ακολουθει ακομα διοτι δεν μπορω να δικαιολογησω ενα σχεδον καινουργιο τετοιο οπλο που πωλειται ως μεταχειρισμενο στην τιμη των 600€ να απαξιωνεται και να μη πωλειται οταν αντ αυτου επιλεγουν οπλα 35 και 40ετων στα ιδια λεφτα.Αυτο ειναι δειγμα που επιβεβαινει καποιες αποψεις.
Η δύναμη της εικόνας ,δε βλέπεις ότι κοντεύει να καταστραφεί ο κόσμος ακολουθώντας απλά την εικόνα και όχι την ουσία.Η πλειοψηφία θέλει να μοιάζει κάπου και δεν αντιλέγω υπάρχει και η έννοια του πρότυπου,αλλά στην πραγματικότητα θέλει κάπου να μοιάσει για γελοίο λόγο.
 
Τη vinci την είχε ο φίλος μου προ 5ετιας και σε θέμα καταβολής ήταν πολύ ευχαριστημένος.
Δε την κράτησε όμως γιατί που και που του έκανε εμπλοκές....
Ελάχιστα φυσίγγια έχω ρίξει γιατί δεν την κυνηγώ σαν κύριο όπλο μου την super Vinci. Προτιμώ κυρίως να παίρνω δικαννο. Όμως όλα τα φυσίγγια που έχω ρίξει ως τώρα είναι 28γρ σε τσιχλες χωρίς κανένα ίχνος δυσλειτουργίας ή εμπλοκής παρόλο που είναι suoer magnum και αναφέρει και στις οδηγίες ότι χρειάζεται παραπάνω ενέργεια από την απλή vinci για να δουλέψει .
 
Έβαλα αγγελία για φίλο για όπλα του πατέρα του .
https://www.car.gr/s/zag3chx2/
650.250€ μόνο?Καλύτερα να τα χαρίσετε🤪
Τι μοντιφα έχει παίξει στην κάννη της benelli?Σαν κομμένη φαίνεται και να ξανακολληθηκε κομμάτι.


Edit:Εντάξει διάβασα την περιγραφή της αγγελίας
 
650.250€ μόνο?Καλύτερα να τα χαρίσετε🤪
Τι μοντιφα έχει παίξει στην κάννη της benelli?Σαν κομμένη φαίνεται και να ξανακολληθηκε κομμάτι.


Edit:Εντάξει διάβασα την περιγραφή της αγγελίας
ο κορεκτορας πάντως εβαλε μια ωραια πινελιά στην περιγραφη

1726409515782.png
 
Back
Top