Beretta Team

  • Thread starter Thread starter tsakalos
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Όποιος έχει 686 με ατσάλινη βάση, με κάννες 71+, θαλάμες magnum, μονοσκάνδαλο με τσόκ και σκέφτεται ανταλλαγή με browning (425 waterfowl), ανάλογων προσόντων, ας ρίξει κανά σήμα. Εννοείται ότι μιλάμε για όπλα άριστης κατάστασης και ανταλλαγή χωρίς χρήματα. Το brow έχει το μαμά κοντάκι και δεύτερο από τον @ΓΙΑΝΝΗΣ. με κλίσεις 40-60, καστ οφ και μήκος 36εκ. Μήκος και πίτς αλλάζουν εύκολα όπως γνωρίζετε.
Ο λόγος είναι ότι θέλω 686 απλά και ξεκάθαρα και δεν έχω λεφτά.
Αν κερδίζει ένα λαχείο ξέρω που θα τα ξοδευες μέχρι τέλους. .big smile.
 
Όποιος έχει 686 με ατσάλινη βάση, με κάννες 71+, θαλάμες magnum, μονοσκάνδαλο με τσόκ και σκέφτεται ανταλλαγή με browning (425 waterfowl), ανάλογων προσόντων, ας ρίξει κανά σήμα. Εννοείται ότι μιλάμε για όπλα άριστης κατάστασης και ανταλλαγή χωρίς χρήματα. Το brow έχει το μαμά κοντάκι και δεύτερο από τον @ΓΙΑΝΝΗΣ. με κλίσεις 40-60, καστ οφ και μήκος 36εκ. Μήκος και πίτς αλλάζουν εύκολα όπως γνωρίζετε.
Ο λόγος είναι ότι θέλω 686 απλά και ξεκάθαρα και δεν έχω λεφτά.
Αυτός είσαι έχουμε την αρρώστια μας τι να κάνουμε 😂😂 .yel. .yel.
 
Όποιος έχει 686 με ατσάλινη, βάση, με κάννες 71+, θαλάμες magnum, μονοσκάνδαλο με τσόκ και σκέφτεται ανταλλαγή με browning (425 waterfowl), ανάλογων προσόντων, ας ρίξει κανά σήμα. Εννοείται ότι μιλάμε για όπλα άριστης κατάστασης και ανταλλαγή χωρίς χρήματα. Το brow έχει το μαμά κοντάκι και δεύτερο από τον @ΓΙΑΝΝΗΣ. με κλίσεις 40-60, καστ οφ και μήκος 36εκ. Μήκος και πίτς αλλάζουν εύκολα όπως γνωρίζετε.
Ο λόγος είναι ότι θέλω 686 απλά και ξεκάθαρα και δεν έχω λεφτά.
Που να το βρείς το 686s με ατσάλινη,τσοκ κ πάνω από 71?
Σπάνιο πολύ.
Το δικό μ είναι 75 cm σταθερό κ μ κάννες 1330!γρ..magnum.
Ετος κατασκ.1983.
Βάση 1030γ βάρος!
Να στο φέρω να το ρίξεις 4-5 πούλες να τελειώνεις κ να κρατήσεις το εργαλείο που έχεις.
Τουφεκιές-θα δείς τρέλες αλλά το brow και ειδικά αυτό που έχεις είναι εργαλείο.
Αν ήταν 76άρι το δικό σου κ ψηνόσουν θα σου έδινα και 500€ διαφορά.
 
Last edited:
Που να το βρείς το 686s με ατσάλινη,τσοκ κ πάνω από 71?
Σπάνιο πολύ.
Το δικό μ είναι 75 cm σταθερό κ μ κάννες 1330!γρ..magnum.
Ετος κατασκ.1983.
Βάση 1030γ βάρος!
Να στο φέρω να το ρίξεις 4-5 πούλες να τελειώνεις κ να κρατήσεις το εργαλείο που έχεις.
Τουφεκιές-θα δείς τρέλες αλλά το brow και ειδικά αυτό που έχεις είναι εργαλείο.
Αν ήταν 76άρι το δικό σου κ ψηνόσουν θα σου έδινα και 500€ διαφορά.
Είναι σπάνιο όντως. Και 71εκ να είναι δεν έχω θέμα. Η αλήθεια είναι ότι το brow είναι πάρα παλύ καλό και σε πραγματικά καλή κατάσταση και έχει και κοντάκι πλέον που είναι στα μέτρα μου. Δεν νομίζω όμως καταφέρω καμιά ανταλλαγή. Ίσως βρώ κανένα μεταχ. αργότερα μόλις μπορέσω οικονομικά να το πάρω, χωρίς να δώσω το brow. Thanks φίλε Άρη. 🤝
 
Καλά κάνει, δεν Κολλάει σε συναισθηματισμούς κτλπ το απολαμβάνει και το χαίρεται.
Μέτρον άριστο οι πολλοί συναισθηματισμοί βλάπτουν την ψυχική υγεία και λιγοστεύουν τις χαρές της ζωής,οι Ικαριώτες για να είναι ολίγον Ζαμάν φου κοντεύουν να φτάσουν το κοντέρ αυτοκινήτου κάποιοι σε χρόνια
 
Είναι σπάνιο όντως. Και 71εκ να είναι δεν έχω θέμα. Η αλήθεια είναι ότι το brow είναι πάρα παλύ καλό και σε πραγματικά καλή κατάσταση και έχει και κοντάκι πλέον που είναι στα μέτρα μου. Δεν νομίζω όμως καταφέρω καμιά ανταλλαγή. Ίσως βρώ κανένα μεταχ. αργότερα μόλις μπορέσω οικονομικά να το πάρω, χωρίς να δώσω το brow. Thanks φίλε Άρη. 🤝
Πιστευω οτι η συμβουλη που σου εδωσε ο Αρης ειναι πολυ σωστη...
 
View attachment 89357
Μόνο αισθητικές βλέπω να είναι οι αλλαγές στο 3ο της σειράς. Τιμή βρήκα στον Μανδηλαρά 1090€.
Όχι άμα θέλετε τώρα πάρτε να γράφει δίπλα benelli να μην σκοτώνει, τώρα που γράφει Beretta να δείτε τί θα κάνει.
 
Back
Top