Beretta Team

  • Thread starter Thread starter tsakalos
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Καθίστε να κυκλοφορήσει ωραία φένεται με καλύτερα τσοκ κλώνος των νέων μπενελι ποίο όμορφη γιατί να είναι χειρότερη? Και απο ότι είδα τιμή 1020
Γιάννη όσο πάμε σε πιο σύγχρονα μοντέλα, πέφτει και η ποιότητα .
Η bellmonte 2 είναι ποιοτικά φτωχότερη από την es 100. Η δική μου bellmonte είχε απαράδεκτη ποιότητα ,στραβή Ρήγα στραβό στόμιο κάννης και η συμπεριφορά της αντιπροσωπείας απαράδεκτη .
Δεν κρατάω μεγάλο καλάθι και για την 3
 
ότι να 'ναι...
Σου απαντησε αλλος για εμενα .
Συμβουλη μου, καλυτερα να μασας παρα να μιλας.

Η bellmonte 2 είναι ποιοτικά φτωχότερη από την es 100. Η δική μου bellmonte είχε απαράδεκτη ποιότητα ,στραβή Ρήγα στραβό στόμιο κάννης και η συμπεριφορά της αντιπροσωπείας απαράδεκτη .
 
Νίκο επειδή έχω καιρό να παρακολουθήσω τα τελευταία μοντέλα , ποιο έχεις κατά νου;
Την καινούργια την Μ2 και την Montefeltro, την σειρά raffaello που μένει σταθερή στην ποιότητα της και θα έλεγα τις καινούργιες remington, V3 και τις 870 (αν και χοντροκομμένες για τα γούστα μου).
 
Η καινούρια μοντεφελτρο είναι πολύ καλό όπλο. Το έχω πει πολλές φορές. Η Μπενελι με αυτό το μοντέλο έφτιαξε ένα όπλο που θα μπορούσε κάλλιστα να έχει τιμή πάνω από 1500 ευρώ. Όποιος ψάχνει όπλο ας το έχει υπόψη του.
 
Όλα τα σημερινά τουφεκιά μια χαρά είναι παιδιά μη ψυρίζουμε τη μαϊμού και με φυσίγγια εργοστασίου ανάλογος το θήραμα και τον καιρό οι κάτοχοι θα τα έχουν για δύο γενιές με ελάχιστη συντήρηση εξάλλου για τους καψοφυσεκιδες των πολλών χιλιάδων φυσιγγίων ανά σεζόν έχει μοντέλα sporting η πρακτικής σκοποβολής που είναι ακόμη ανθεκτικότερα στις συνεχόμενες βολές και την μεγάλη αύξηση της θερμοκρασίας ας πάρουν τέτοια .προσωπικως αν και έγραψα για ζημιές σε Μπερέτα που έχω συναντήσει σε φίλους προσωπικά η 302 που είχα από παιδί έχει ρίξει τον αγλεωρα και παρά τις παρεμβάσεις και προσωπικές μάλιστα ποτέ δεν αντιμετώπισα το παραμικρό όπως και ο φίλος που συνεχίζει να την έχει.Ζημια μπορεί να τύχει σε όλους αλλά εκτός από βλακεία συνήθως τα υπόλοιπα είναι αστοχία υλικού η κατασκευαστικό σπανιότερα ελάττωμα ανταλλακτικού.Ας κυνηγάει ο κάθε ένας με ότι του αρέσει και βολεύεται τα υπόλοιπα φιλολογικές συζητήσεις είναι εκτός το βλητικο κομμάτι που εκεί υπάρχουν διάφορες κατά προσωπική μου άποψη .Αν ήθελα ντουφέκι να μη χαλάσει πότε θα έπαιρνα μόνο δισκανδαλο μπαικαλ με απλούς εξολκεις και διαμορφωμένα τσοκ σταθερά όπως θα τα ήθελα και θα έπαιζα μπάλα μόνο με φυσίγγι.
 
Την es 100 την έχει συγκυνηγος μου σίγουρα 15 χρόνια .
Την bellmonte 2 την είχα εγώ.
Η 100 πιο στιβαρή κατασκευή και ωραίες ντουφεκιες . Η bellmonte πιο ψεύτικη κατασκευή, κάναν εκπτωσεις
Για την bellmonte III λεμε!
 
το μόνο όπλο σειράς που αποκτά αξία με την πάροδο του χρόνου...

View attachment 89394
Αφού επαναλαμβάνεται ,αυτό σημαίνει βάση μαθηματικών τύπων ότι στο κενό μπορεί οποιοδήποτε υλικό αγαθό να επαναληφθεί (αυτοδημιοργηθει)θεωρητικά δηλαδή να δημιουργήσει αντίγραφο ομοιο .
παρεπιπτόντως από τα λίγα όπλα που από τότε που βγήκε υπάρχει ακόμη και αυξάνεται η τιμή του είναι η beneli super sport την είχα πάρει το 2008 1930€ και τώρα είναι ακριβότερη και από τις και κυρίες κάνεις 2500+
 
Back
Top