Beretta Team

  • Thread starter Thread starter tsakalos
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Η Xtreme Plus με την A350 δεν έχουν πολλά κοινά.
Μια από τις βασικές διαφορές είναι ότι έχουν άλλη κάννη.
Η μία φοράει steelium η άλλη steelium plus
Η μία έχει 6-6,5 πόντους κώνο και η άλλη 48.η πλας έχει 2πλο κικ οφ και είναι φτιαγμένη για χοντρά κυνήγια πιο πολύ για την αμερικανικη αγορά.επειδη είχα 3 χρόνια τη 350 μια χαρά τουφέκι είναι αν κάνεις καρτέρι.οποτε δεν θα πηγαινα ουτε στην xtreme ούτε στην xtreme plus
 
Η Α350 είχε €1380.
Η Α400 XP €2500.
Φίλος έχει την Α350 και κάνει απίθανες ντουφεκιές. Την έστειλε για κεραμική σε Sig Dark Grey (€160) και πρόσθεσε 4 έσω έξω τσοκ (€260) και είναι σένιος.
Εγώ προσωπικά δεν μπορώ να δω τα €1200 παραπάνω να του δίνουν τίποτα περισσότερο.
 
Σιγά. Δεν κυνηγάω τίποτα. Την πλάκα μου κάνω. Άσε τους υπόλοιπους να χάνουν τον ύπνο τους για βαθμολογίες.
Το ξέρω.
Και εγώ τα ίδια.
Θέλω κ ρίχνω κ όχι πρέπει να ρίχνω.
Αυτό λέγεται χόμπι.
Ο αθλητισμός είναι υγεία.
Ο πρωταθλητισμός έχει θέματα.
 
Εντυπώσεις από A400 XTREME PLUS; Την εχει κανεις; Αξιζει τα λεφτα της;
Την έχει φίλος στις Σέρρες και μου έχει πει ότι είναι το καλύτερο ντουφέκι που είχε ποτέ, κυνηγάει μόνο τρυγόνι στην έναρξη και μετά φάσσα και υδρόβια, εκεί που έχει δει μεγάλη διαφορά από τα άλλα όπλα που είχε, είναι στους πολύ μείον βαθμούς στα υδρόβια, σε χαρτόνι μια φορά που την δοκιμάσαμε οι ντουφεκιες με όλα τα τσοκ ήταν κέντημα, είχε φοβερη κατανομή, δεν το έχω ρίξει γιατί είμαι αριστερόχειρας, σου λέω τα λόγια του.
 
Back
Top