Beretta Team

  • Thread starter Thread starter tsakalos
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Η μπερεττα έχει το καλύτερο σύστημα να φέρεις το κοντάκι στα μέτρα σου, με τις φλάντζες σε πολλές κλίσεις και τα εξαιρετικά πέλματα με διαφορετικά πάχη που δεν χρειάζονται φιτάρισμα και δεν κοστίζουν ένα νεφρό (35 ευρώ).
Παιδευτικα πάρα πολυ με την sx3 να την φέρω στα μετρα μου που τελικα δεν..!!
Την πούλησα κ πηρα Α400 lite.
Σήμερα την παρελαβα απο το κατάστημα!
Μαγεία!
 
Παιδευτικα πάρα πολυ με την sx3 να την φέρω στα μετρα μου που τελικα δεν..!!
Την πούλησα κ πηρα Α400 lite.
Σήμερα την παρελαβα απο το κατάστημα!
Μαγεία!
Άντε με γειές. Καλορίζικο. Είναι εξαιρετική επιλογή πιστεύω. Μέχρι και οι σνομπαρίες οι Άγγλοι την έχουν σε εκτίμηση αυτή.
 
Παιδευτικα πάρα πολυ με την sx3 να την φέρω στα μετρα μου που τελικα δεν..!!
Την πούλησα κ πηρα Α400 lite.
Σήμερα την παρελαβα απο το κατάστημα!
Μαγεία!
Καλορίζικο το όπλο Ηλία!
Νάσαι πάντα υγιής και να το ευχαριστηθείς!
Περιμένω εντυπώσεις αν και βλέπω ότι μάλλον θα τα πάτε καλά!!!
 
https://www.car.gr/s/ujeutleh/
https://www.car.gr/s/7ukxiiyc/
Silver lark είναι οι απλες; και gold είναι με τα τσοκ; γιατί διαβάζω και σταθερές
Καλές αλλά είναι ακριβές. Δεν πουλιούνται σ΄αυτές τις τιμές. Σφυρίλατο κλείστρο δεν υπάρχει. Αδαμαντοτριβή έχει. Ότι να' ναι.
Όταν βλέπω και κάτι μαλακίες του τύπου "μόνο σοβαρές προτάσεις" βγάζω σπυριά. Τι εννοεί δηλαδή, κάνει χάρη που την πουλάει; Αυτός ψάχνεται να βρεί αγοραστή. Θα πρέπει να είναι προετοιμασμένος να ακούσει διάφορα, αλλιώς ας την κάνει γαργάρες.
Τέλος πάντων για μένα οι τιμές που θα τις κοίταγα είναι 600 και 700 τραβηγμένες από τα μαλιά και αν τις ήθελα διακαώς.
Καλή περίπτωση είναι αυτό:
https://www.car.gr/xyma/view/41390602-benelli-vinci-mat
 
Παιδες εχει κανενας στην κατοχη του a400 με 76cm κανη για να μου πει τι παιζει;Εχω ενδιαφερον για μια extreme plus αλλα ειναι 76αρα δεν την εχω πιασει στα χερια ομως την 71cm την εχω και ειναι διαχειρισιμη στο ανεβασμα και στην κινηση.Αυτη η 76αρα
μηπως ειναι σκουποξυλο σιγουρα εκ των πραγματων μπροσθοβαρη γνωριζω βεβαια πως με 66cm ειναι πιστευω στο μετρο του ιδανικου εαν εξαιρεσουμε το συνολικο βαρος του οπλου.Μη μου πειτε για σκοπευτικες γραμμες και γιατι κυνηγι το θελω κτλ μονο το ερωτημα της διαχειρισης του μηκους κανης.Βεβαια. οποιος εχει την εμπειρια
μη κανουμε κουβεντα ασκοπη με αποψεις για να μη αναλωσουμε ασκοπα χρονο .Αν γνωριζει καποιος για extreme plus 66αρα ας μου περασει την πληροφορια.
 
Και η δυο εβγεναν με σταθερό η με τσοκ μομπιλ ειχα την gold εξερετικο όπλο ...τα έφαγε η μαγκνουμητιδα ...και δεν τράβηξαν
Η αλήθεια είναι αυτή είχα βρει μια 350€ σε ένα γερό και δεν την πειρα γιατί την φοβόμουν και ριχνω έως 36γρ την απλή 304 71εκ ήταν
 
Χωρίς αυτή τη "λεπτομέρεια" δεν μπορείς να λάβεις χρήσιμη απάντηση. Τέλος πάντων, αν την θες για γενικό κυνήγι (καρτεριού εννοείται) κατά τη γνώμη μου δεν κάνει. Δεν στρίβει.
Την ιδια αποψη ειχα και εγω επιβεβαιωνεται με την απαντηση σου και δεν χρειαζεται να δωσουμε συνεχεια στο θεμα.
 
Back
Top