Beretta Team

  • Thread starter Thread starter tsakalos
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Καλησπέρα να μου πουν οι κάτοχοι A400 lite γνώμη γενικά για τ όπλο το βλητικο κοματι το φαντάζομαι ποιότητα πλαστικων με ενδιαφερει πιο πολύ εργονομία κτλ γιατί δεν έχω βρει κάποια να την επωμισω
Ευχαριστώ
 
Καλησπέρα να μου πουν οι κάτοχοι A400 lite γνώμη γενικά για τ όπλο το βλητικο κοματι το φαντάζομαι ποιότητα πλαστικων με ενδιαφερει πιο πολύ εργονομία κτλ γιατί δεν έχω βρει κάποια να την επωμισω
Ευχαριστώ
Την πήρε ο αδελφός μου πριν λίγους μήνες, εξαιρετικό σε όλα, πολύ καλή ποιότητα πλαστικών και εξαιρετική εργονομία, έρχεται πολύ ωραία στον ώμο.
 
Καλησπέρα να μου πουν οι κάτοχοι A400 lite γνώμη γενικά για τ όπλο το βλητικο κοματι το φαντάζομαι ποιότητα πλαστικων με ενδιαφερει πιο πολύ εργονομία κτλ γιατί δεν έχω βρει κάποια να την επωμισω
Ευχαριστώ
Στην ματ κάνη φαίνονται οι γρατσουνιές και είναι αρκετά ευαίσθητη. Κατά τα άλλα είναι ένα ωραίο όπλο. Άνετο γεμισμα και άδειασμα αποθήκης.
 
Καλησπέρα να μου πουν οι κάτοχοι A400 lite γνώμη γενικά για τ όπλο το βλητικο κοματι το φαντάζομαι ποιότητα πλαστικων με ενδιαφερει πιο πολύ εργονομία κτλ γιατί δεν έχω βρει κάποια να την επωμισω
Ευχαριστώ
Τραβα ρε με κανα μπενελλι εσυ θες και α400 λάιτ
 
Καλησπέρα να μου πουν οι κάτοχοι A400 lite γνώμη γενικά για τ όπλο το βλητικο κοματι το φαντάζομαι ποιότητα πλαστικων με ενδιαφερει πιο πολύ εργονομία κτλ γιατί δεν έχω βρει κάποια να την επωμισω
Ευχαριστώ
Είναι πάρα πολύ φιλικό όπλο σε εργονομία.
 
Καλησπέρα να μου πουν οι κάτοχοι A400 lite γνώμη γενικά για τ όπλο το βλητικο κοματι το φαντάζομαι ποιότητα πλαστικων με ενδιαφερει πιο πολύ εργονομία κτλ γιατί δεν έχω βρει κάποια να την επωμισω
Ευχαριστώ
Φεύγα σου κάνει, ωραίο ζύγισμα, τρομερό κοντάκι.
 
Καλησπέρα να μου πουν οι κάτοχοι A400 lite γνώμη γενικά για τ όπλο το βλητικο κοματι το φαντάζομαι ποιότητα πλαστικων με ενδιαφερει πιο πολύ εργονομία κτλ γιατί δεν έχω βρει κάποια να την επωμισω
Ευχαριστώ
Σημερα θα παω να την παραλάβω οποτε θα σου γραψω αργότερα τις εντυπώσεις μου
 
Καλησπέρα να μου πουν οι κάτοχοι A400 lite γνώμη γενικά για τ όπλο το βλητικο κοματι το φαντάζομαι ποιότητα πλαστικων με ενδιαφερει πιο πολύ εργονομία κτλ γιατί δεν έχω βρει κάποια να την επωμισω
Ευχαριστώ
Ανάμεσα σε Φράνκι, Μπενέλι, Μπράουνινγκ, καθώς και άλλες Μπερέτες αυτή μου έκατσε λες και την είχα κάνει παραγγελία. Ίσως έχει να κάνει με τον σωματότυπό μου. Έρχεται όμορφα και κουμπώνει, στα δικά μου τουλάχιστον μέτρα σε βαθμό που δεν το πίστευα.
Περιττό να αναφέρω ότι την πήρα για τα παπιά και τώρα κάνω όλα τα κυνήγια μου με αυτή. Όπως είπε και ο Λεωνίδας είναι πολύ φιλική. Μετά από κανένα μήνα συμβίωσης μαζί της αισθάνεσαι ότι την έχεις χρόνια. Ανάκρουση αεροβόλου μέχρι και τα 40 γρ. που της έχω βάλει. Για την ποίοτητα των πλαστικών δεν μπορώ να εκφέρω άποψη γιατί είναι το πρώτο όπλο με πλαστικά και δεν έχω μέτρο σύγκρισης. Μιά χαρά μου φαίνονται όμως. Πάντως καλό είναι Παναγιώτη εάν μπορέσεις να την επωμίσεις πριν την πάρεις
 
Η μπερεττα έχει το καλύτερο σύστημα να φέρεις το κοντάκι στα μέτρα σου, με τις φλάντζες σε πολλές κλίσεις και τα εξαιρετικά πέλματα με διαφορετικά πάχη που δεν χρειάζονται φιτάρισμα και δεν κοστίζουν ένα νεφρό (35 ευρώ).
 
Η μπερεττα έχει το καλύτερο σύστημα να φέρεις το κοντάκι στα μέτρα σου, με τις φλάντζες σε πολλές κλίσεις και τα εξαιρετικά πέλματα με διαφορετικά πάχη που δεν χρειάζονται φιτάρισμα και δεν κοστίζουν ένα νεφρό (35 ευρώ).
Σχετικό είναι και αυτό, εμένα με παιδεψε,κ θεωρώ ότι τα πέλματα στα συνθετικά κοντάκια των μπενελι κάθονται καλύτερα σε πιο πολλούς.ισως κ λόγω κυρτοτητας.
 
Back
Top