Beretta Team

  • Thread starter Thread starter tsakalos
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
ΠΟΤΕ ΜΗ ΛΕΣ ΠΟΤΕ.
Προσωπικα εδω και χρονια εχω γινει παππους αλλα δεν σταματησα ακομα να
να σκεφτομαι το επομενο οπλο που θα παρω.Εγω οπως καταλαβες εχω δρομο για την Ιθακη μου και ξερεις ειμαι χαρουμενος για αυτο.
Το επόμενο το γνωρίζω ήδη αλλά πολύ δυσκολο
 
Οποίος θέλει 18.2 και μεγάλο κώνο μπορεί να ψάξει και τις breda b12i αν και βγαίνει 18.6 κάποιος συνάδελφος εδώ την έχει πάρει και ήταν 18.2 και ήθελε να τη στείλει πίσω αλλά είχαμε γράψει κάποιοι ρίξε πρώτα και έπειτα και όταν έριξε νομίζω άλλαξε άποψη .Άρα ψάχνοντας ίσως βρεθεί κάποια 18.2 πάλι .1850 € για αυτήν που πωλείται είναι μεγάλο το ποσο με αρκετά λιγότερα παίρνω 687 με ρυθμιζόμενο κοντάκι και 76 αρες κανες πένα .
 
Παιδες εχει κανενας στην κατοχη του a400 με 76cm κανη για να μου πει τι παιζει;Εχω ενδιαφερον για μια extreme plus αλλα ειναι 76αρα δεν την εχω πιασει στα χερια ομως την 71cm την εχω και ειναι διαχειρισιμη στο ανεβασμα και στην κινηση.Αυτη η 76αρα
μηπως ειναι σκουποξυλο σιγουρα εκ των πραγματων μπροσθοβαρη γνωριζω βεβαια πως με 66cm ειναι πιστευω στο μετρο του ιδανικου εαν εξαιρεσουμε το συνολικο βαρος του οπλου.Μη μου πειτε για σκοπευτικες γραμμες και γιατι κυνηγι το θελω κτλ μονο το ερωτημα της διαχειρισης του μηκους κανης.Βεβαια. οποιος εχει την εμπειρια
μη κανουμε κουβεντα ασκοπη με αποψεις για να μη αναλωσουμε ασκοπα χρονο .Αν γνωριζει καποιος για extreme plus 66αρα ας μου περασει την πληροφορια.
Θα είναι σαν σκουπόξυλο όπως το λες για γενικό κυνήγι δεν κάνει τώρα αν το θες μόνο για καρτέρι και σε κυνήγια και τερέν που θα έχεις χώρο και χρόνο είναι μια χαρά.
 
Παιδες εχει κανενας στην κατοχη του a400 με 76cm κανη για να μου πει τι παιζει;Εχω ενδιαφερον για μια extreme plus αλλα ειναι 76αρα δεν την εχω πιασει στα χερια ομως την 71cm την εχω και ειναι διαχειρισιμη στο ανεβασμα και στην κινηση.Αυτη η 76αρα
μηπως ειναι σκουποξυλο σιγουρα εκ των πραγματων μπροσθοβαρη γνωριζω βεβαια πως με 66cm ειναι πιστευω στο μετρο του ιδανικου εαν εξαιρεσουμε το συνολικο βαρος του οπλου.Μη μου πειτε για σκοπευτικες γραμμες και γιατι κυνηγι το θελω κτλ μονο το ερωτημα της διαχειρισης του μηκους κανης.Βεβαια. οποιος εχει την εμπειρια
μη κανουμε κουβεντα ασκοπη με αποψεις για να μη αναλωσουμε ασκοπα χρονο .Αν γνωριζει καποιος για extreme plus 66αρα ας μου περασει την πληροφορια.
Πλας όχι έχω ρίξει την xtrema με 76.ωραιο καρτεροτουφεκο αλλά άδεια είναι πάνω από 3,7 και μπροστοβαρη.ακομα και στο καρτέρι όταν την κρατάς κουράζει πολύ.σε 76 θα πήγαινα μόνο σε αδράνεια.η Φράνκι που είχα με 76 ήταν 3,2 ζυγισμένη και ήταν απολαυση
 
Πλας όχι έχω ρίξει την xtrema με 76.ωραιο καρτεροτουφεκο αλλά άδεια είναι πάνω από 3,7 και μπροστοβαρη.ακομα και στο καρτέρι όταν την κρατάς κουράζει πολύ.σε 76 θα πήγαινα μόνο σε αδράνεια.η Φράνκι που είχα με 76 ήταν 3,2 ζυγισμένη και ήταν απολαυση
η πλας με 71 καννη ηταν 3,555 με ολο το βαρος στο αριστερο χερι.
 
Παιδες ευχαριστω για τις αναλυσεις θετω το ερωτημα με δεδομενο οτι μου ζητανε την SS με ανταλαγη μια καινουργια extreme unico nax5 66cm.
Κριτηριο το βαρος η κινηση και η βλητικη αποδοση αναμμεσα στα δυο αυτα οπλα.Ποια θα ηταν η δικη σας επιλογη;
 
Παιδες ευχαριστω για τις αναλυσεις θετω το ερωτημα με δεδομενο οτι μου ζητανε την SS με ανταλαγη μια καινουργια extreme unico nax5 66cm.
Κριτηριο το βαρος η κινηση και η βλητικη αποδοση αναμμεσα στα δυο αυτα οπλα.Ποια θα ηταν η δικη σας επιλογη;
μη δώσεις την ss
 
Παιδες ευχαριστω για τις αναλυσεις θετω το ερωτημα με δεδομενο οτι μου ζητανε την SS με ανταλαγη μια καινουργια extreme unico nax5 66cm.
Κριτηριο το βαρος η κινηση και η βλητικη αποδοση αναμμεσα στα δυο αυτα οπλα.Ποια θα ηταν η δικη σας επιλογη;
SS
 
Παιδες ευχαριστω για τις αναλυσεις θετω το ερωτημα με δεδομενο οτι μου ζητανε την SS με ανταλαγη μια καινουργια extreme unico nax5 66cm.
Κριτηριο το βαρος η κινηση και η βλητικη αποδοση αναμμεσα στα δυο αυτα οπλα.Ποια θα ηταν η δικη σας επιλογη;
για την extrme plus θα την αλλαζα την ss
 
Παιδες ευχαριστω για τις αναλυσεις θετω το ερωτημα με δεδομενο οτι μου ζητανε την SS με ανταλαγη μια καινουργια extreme unico nax5 66cm.
Κριτηριο το βαρος η κινηση και η βλητικη αποδοση αναμμεσα στα δυο αυτα οπλα.Ποια θα ηταν η δικη σας επιλογη;
Αν θες τη γνώμη μου μη κάνεις το λάθος να δώσεις την ss.αν θες 76αρα βρες μια για την ss μεταχ την οποία αν έχεις υπομονή και ψαχτεις θα βρεις με 4 max 5 κατοσταρικα και πραγματικά θ απολαύσεις σε καρτέρι αλλά είναι η γνώμη μου αυτή
 
Παιδες ευχαριστω για τις αναλυσεις θετω το ερωτημα με δεδομενο οτι μου ζητανε την SS με ανταλαγη μια καινουργια extreme unico nax5 66cm.
Κριτηριο το βαρος η κινηση και η βλητικη αποδοση αναμμεσα στα δυο αυτα οπλα.Ποια θα ηταν η δικη σας επιλογη;
Τα έχουμε πει και στο τηλέφωνο...
Μην κάνεις το λάθος...
 
Back
Top