Beretta Team

  • Thread starter Thread starter tsakalos
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας

Ολόκληρο 687 πούλησα όταν πρωτοβγηκε για να τη πάρω τελικά δεν τη πήρα μετα πουλούσε ένας εδώ μια με 2 κάνες πάλι δε τη πήρα όταν αποφάσισα πάλι να τη πάρω εκείνο το χαμένο κορμί ο αλήτης ο σαλαβαντακης δε μου τη πούλησε και είπα κι εγώ α να χαθείς σιχαμενη δε σε θέλω έτσι για να μάθει
Ελα, εχεις οπλαρα τωρα εσυ, τι τα θες αυτα...?
 

Ολόκληρο 687 πούλησα όταν πρωτοβγηκε για να τη πάρω τελικά δεν τη πήρα μετα πουλούσε ένας εδώ μια με 2 κάνες πάλι δε τη πήρα όταν αποφάσισα πάλι να τη πάρω εκείνο το χαμένο κορμί ο αλήτης ο σαλαβαντακης δε μου τη πούλησε και είπα κι εγώ α να χαθείς σιχαμενη δε σε θέλω έτσι για να μάθει
αφού δεν την θέλει ο outlander 🤣 σου παρουσιάζετε άλλη μια ευκαιρία!!!
 

Attachments

  • Στιγμιότυπο οθόνης 2024-09-18 212821.png
    Στιγμιότυπο οθόνης 2024-09-18 212821.png
    600,2 KB · Προβολές: 63

Ολόκληρο 687 πούλησα όταν πρωτοβγηκε για να τη πάρω τελικά δεν τη πήρα μετα πουλούσε ένας εδώ μια με 2 κάνες πάλι δε τη πήρα όταν αποφάσισα πάλι να τη πάρω εκείνο το χαμένο κορμί ο αλήτης ο σαλαβαντακης δε μου τη πούλησε και είπα κι εγώ α να χαθείς σιχαμενη δε σε θέλω έτσι για να μάθει
Καλύτερα που δεν έμπλεξες μαζί της , το μοναδικό όπλο που πέρασε από τα χέρια μου που έφτιαξα κοντάκι και παρόλα αυτά είμαι στον ίδιο παρανομαστή να απορώ πως χάθηκαν τα αχαστα και πως έπεσαν αυτά που πέσαν.
 
Οπλαρα δε ξέρω αν είναι ξέρω ότι στα χέρια είναι ξεκούραστη και παιχνιδάκι
Μια χαρα οπλαρα ειναι,κι αυτα που αναφερεις ειναι τα βασικοτερα τουλαχιστον για μενα,γιατι τι να το κανω ενα οπλο που κοβει στα 100 μετρα αν λογω δυσχρηστοτητας δεν θα μπορω να ειμαι ποτε πανω στο πουλι...
 
Back
Top