Beretta Team

  • Thread starter Thread starter tsakalos
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Τα ανταλλακτικά κατεύθυναν από την Beretta it
Πήγαν κοντά στο 140ρι με κάτι κουπόνια με προσφορές πού είχε βγάλει, από Ελλάδα δεν άξιζε ο κόπος πολλά παραπάνω.
ΣΩΣΤΟΣ......ετσι πρεπει να ειμαστε επιμελεις με τα εργαλεια μας διοτι μας προσφερουν υπηρεσια.
 
Δυ
ΣΩΣΤΟΣ......ετσι πρεπει να ειμαστε επιμελεις με τα εργαλεια μας διοτι μας προσφερουν υπηρεσια.
Δυστυχώς δεν ήταν από την αρχή στα χέρια τα δικά μού το όπλο και ο προηγούμενος δεν ήταν τής καθαρότητας, τα ελατήρια είχαν κοντύνει από τα χρόνια αμφιβάλω αν τα είχε αλλάξει και πότε.
 
Δυ

Δυστυχώς δεν ήταν από την αρχή στα χέρια τα δικά μού το όπλο και ο προηγούμενος δεν ήταν τής καθαρότητας, τα ελατήρια είχαν κοντύνει από τα χρόνια αμφιβάλω αν τα είχε αλλάξει και πότε.
"Καλιο αργα παρα ποτε" εσυ κανε το σωστο και ευχομαι νασαι χαρουμενος.
 
Το χαμόγελο με αυτό το όπλο φτάνει κάτω από τα γόνατα😂 γι'αυτό μπήκα στην διαδικασία να χώσω λεφτά να την κάνω καινούργια.
Να την χαρείς παραπάνω απ'ότι την χάρηκες! :)
Σου παρουσίασε δυσλειτουργίες?
 
Να την χαρείς παραπάνω απ'ότι την χάρηκες! :)
Σου παρουσίασε δυσλειτουργίες?
Ευχαριστώ!!! Ναι πέρσι όταν την πήρα έκανε εμπλοκές πού και πού είχε το γνωστό πρόβλημα της γλώσσας πού στραβωνει είχε αυτή πού είναι ίσια, πήρα την γυριστή και τής έβαλα και από τότε έστρωσε και δεν μού παρουσίασε ξανά τίποτα, και φέτος είπα να τής κάνω ένα γερό service γιατί είμαι και λίγο ψυχαναγκαστικος 😁
 

Ολόκληρο 687 πούλησα όταν πρωτοβγηκε για να τη πάρω τελικά δεν τη πήρα μετα πουλούσε ένας εδώ μια με 2 κάνες πάλι δε τη πήρα όταν αποφάσισα πάλι να τη πάρω εκείνο το χαμένο κορμί ο αλήτης ο σαλαβαντακης δε μου τη πούλησε και είπα κι εγώ α να χαθείς σιχαμενη δε σε θέλω έτσι για να μάθει
 

Ολόκληρο 687 πούλησα όταν πρωτοβγηκε για να τη πάρω τελικά δεν τη πήρα μετα πουλούσε ένας εδώ μια με 2 κάνες πάλι δε τη πήρα όταν αποφάσισα πάλι να τη πάρω εκείνο το χαμένο κορμί ο αλήτης ο σαλαβαντακης δε μου τη πούλησε και είπα κι εγώ α να χαθείς σιχαμενη δε σε θέλω έτσι για να μάθει
Πες την αλήθεια ότι δεν την πήρες γιατί δεν βγάζουν after market τσοκακια γι'αυτήν...
 

Ολόκληρο 687 πούλησα όταν πρωτοβγηκε για να τη πάρω τελικά δεν τη πήρα μετα πουλούσε ένας εδώ μια με 2 κάνες πάλι δε τη πήρα όταν αποφάσισα πάλι να τη πάρω εκείνο το χαμένο κορμί ο αλήτης ο σαλαβαντακης δε μου τη πούλησε και είπα κι εγώ α να χαθείς σιχαμενη δε σε θέλω έτσι για να μάθει
Τα έκανες μαντάρα πάναθεμασε!
 

Ολόκληρο 687 πούλησα όταν πρωτοβγηκε για να τη πάρω τελικά δεν τη πήρα μετα πουλούσε ένας εδώ μια με 2 κάνες πάλι δε τη πήρα όταν αποφάσισα πάλι να τη πάρω εκείνο το χαμένο κορμί ο αλήτης ο σαλαβαντακης δε μου τη πούλησε και είπα κι εγώ α να χαθείς σιχαμενη δε σε θέλω έτσι για να μάθει
Από το 687 ως τώρα έχεις αλλάξει έναν οπλοβαστο στρατιωτικό! 🤨
 
Back
Top