Beretta Team

  • Thread starter Thread starter tsakalos
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Οπλαρα δε ξέρω αν είναι ξέρω ότι στα χέρια είναι ξεκούραστη και παιχνιδάκι
Την Ιθακη σου δεν την εχεις βρει ακομα εχεις ταξιδι μπροστα σου.Μολις περασεις τις συμπληγαδες πετρες με τη Μ2 και δεις την ανοικτη θαλασσα μπροστα σου ( ΤΗΝ ΠΑΣΑ ΑΛΗΘΕΙΑ δηλαδη) θα σηκωσεις πανι για νεο αποκτημα .Την υγεια σου ναχεις.
 
αφού δεν την θέλει ο outlander 🤣 σου παρουσιάζετε άλλη μια ευκαιρία!!!
Είναι πολλά για μεταχ.2 έκανε όταν πρωτοβγηκε το 2000 η 2002.τωρα οι μεταχ σε καλή κατάσταση πάνε στο χιλιάρικο.τα λεφτά αυτά που ζητάει είναι υπερβολικά
 
Αντρέα αν μπορείς και βρεις τρόπο κάποια στιγμή θα ήθελα να μετρήσεις το κώνο της.φημολογειται ότι είναι 9 πόντοι αλλά μόνο εικασίες.βεβαια δε γνωρίζω αν υπάρχει τρόπος για τέτοια μέτρηση αλλά θα ήθελα να μου λυθεί η απορια
 
Αντρέα αν μπορείς και βρεις τρόπο κάποια στιγμή θα ήθελα να μετρήσεις το κώνο της.φημολογειται ότι είναι 9 πόντοι αλλά μόνο εικασίες.βεβαια δε γνωρίζω αν υπάρχει τρόπος για τέτοια μέτρηση αλλά θα ήθελα να μου λυθεί η απορια
Με ένα καλαμάκι μετριέται με σχετική ακρίβεια.
 
Την Ιθακη σου δεν την εχεις βρει ακομα εχεις ταξιδι μπροστα σου.Μολις περασεις τις συμπληγαδες πετρες με τη Μ2 και δεις την ανοικτη θαλασσα μπροστα σου ( ΤΗΝ ΠΑΣΑ ΑΛΗΘΕΙΑ δηλαδη) θα σηκωσεις πανι για νεο αποκτημα .Την υγεια σου ναχεις.
Δεν είναι θέμα Ιθάκης.μ αρέσουνε τα όπλα γενικά βαριέμαι εύκολα και θέλω να δοκιμάζω.τωρα που οι εποχές είναι δύσκολες και τα παιδιά μεγαλώνουν δεν υπάρχουν πια τέτοια περιθώρια.αν δεν αλλάξουν τα δεδομένα ότι πήραμε πηραμε
 
Αντρέα αν μπορείς και βρεις τρόπο κάποια στιγμή θα ήθελα να μετρήσεις το κώνο της.φημολογειται ότι είναι 9 πόντοι αλλά μόνο εικασίες.βεβαια δε γνωρίζω αν υπάρχει τρόπος για τέτοια μέτρηση αλλά θα ήθελα να μου λυθεί η απορια
Τόσο είναι όσο λές και είναι γυαλισμένος ίσα πού τόν διακρίνεις με τό μάτι. Καλά τα λεφτά πού ζητάει είναι υπερβολικά εγώ ένα χιλιάρικο την είχα πάρει.
 
Δεν είναι θέμα Ιθάκης.μ αρέσουνε τα όπλα γενικά βαριέμαι εύκολα και θέλω να δοκιμάζω.τωρα που οι εποχές είναι δύσκολες και τα παιδιά μεγαλώνουν δεν υπάρχουν πια τέτοια περιθώρια.αν δεν αλλάξουν τα δεδομένα ότι πήραμε πηραμε
Δεν το ασπάζομαι. Όπλο που μας κάνει όλα τα κέφια δεν πωλείται! Και φυσικά δεν είναι καθόλου εύκολο να βρεθεί αυτό το όπλο. Όταν όμως το βρεις θα το καταλάβεις.
 
Last edited:
Για πες πως γιατί δεν γνωρίζω κι έχει ενδιαφέρον μεγαλο
Κρατάς την κάννη στο φως με το ένα χέρι και βάζεις το καλαμάκι στην μπροστινή άκρη του κώνου, το πιάνεις ακριβώς στην αρχή της θαλάμης και ύστερα το τραβάς μέχρι την πίσω άκρη του κώνου. Το μήκος που είναι έξω από την θαλάμη ισούται με το μήκος του κώνου.
 
Δεν είναι θέμα Ιθάκης.μ αρέσουνε τα όπλα γενικά βαριέμαι εύκολα και θέλω να δοκιμάζω.τωρα που οι εποχές είναι δύσκολες και τα παιδιά μεγαλώνουν δεν υπάρχουν πια τέτοια περιθώρια.αν δεν αλλάξουν τα δεδομένα ότι πήραμε πηραμε
ΠΟΤΕ ΜΗ ΛΕΣ ΠΟΤΕ.
Προσωπικα εδω και χρονια εχω γινει παππους αλλα δεν σταματησα ακομα να
να σκεφτομαι το επομενο οπλο που θα παρω.Εγω οπως καταλαβες εχω δρομο για την Ιθακη μου και ξερεις ειμαι χαρουμενος για αυτο.
 
Back
Top