Beretta Team

  • Thread starter Thread starter tsakalos
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Ενδιαφέρων φαίνεται.Αν δεν έχει στραβές ρίγες κτλ που έχω διαβάσει κατά καιρούς και τα ξύλα σανιδιάς που έχει το ξύλινο μοντελο...σε πλαστικό είναι μια πολύ καλή επιλογή και ναι ας υπάρχει και η m2.

Edit: Αν βγάλει κάποιον ο δρόμος για φυσίγγια σε κάποιο οπλοπωλειο που το έχει ας του ρίξει μια ματιά να μας πει.
 
Last edited:
Ακριβό το βλέπω γιαυτό που είναι .Η κάνω λάθος;
Φαίνεται να έχει καλύτερο φινίρισμα και κάποιες μικρο-αλλαγές πχ κουμπί απελευθέρωσης λίγο μεγαλύτερο και αλλαγμένο ως προς το σχήμα, + το σύστημα cut-off. Η τιμή μου φαίνεται λογική αν σκεφτείς ότι σε αυτήν την αξία παίρνεις βαλίτσα, 5 τσοκ και φλάτζες. Τώρα τπ κατά πόσο θα είναι στραβοκολλημένο ή γενικότερα με θεματάκια... θα δείξει ο καιρός.
Σημειωτέον δεν την έχω δει από κοντά.
 
Ακριβό το βλέπω γιαυτό που είναι .Η κάνω λάθος;
Δεν κάνεις λάθος αλλά τα περισσότερα όπλα έχουν πάρει ένα 200αρι+ πάνω τα τελευταία 2 χρονια.
Γιατί οι ημιαυτόματες από το πάνω ράφι δεν είναι ακριβές για αυτό που είναι?Άστο μην ψάχνεις.
Για αυτή την τιμή πάντως φαίνεται ολοκληρωμενο
 
Φαίνεται να έχει καλύτερο φινίρισμα και κάποιες μικρο-αλλαγές πχ κουμπί απελευθέρωσης λίγο μεγαλύτερο και αλλαγμένο ως προς το σχήμα, + το σύστημα cut-off. Η τιμή μου φαίνεται λογική αν σκεφτείς ότι σε αυτήν την αξία παίρνεις βαλίτσα, 5 τσοκ και φλάτζες. Τώρα τπ κατά πόσο θα είναι στραβοκολλημένο ή γενικότερα με θεματάκια... θα δείξει ο καιρός.
Σημειωτέον δεν την έχω δει από κοντά.
Και ο υποφυλακτηρας της σκανδάλης φαίνεται νέος σε σχεδιασμό με έμπνευση από rafaello.
Είναι μια super sport από temu.Αστειευομαι βεβαίως.
 
Φαίνεται να έχει καλύτερο φινίρισμα και κάποιες μικρο-αλλαγές πχ κουμπί απελευθέρωσης λίγο μεγαλύτερο και αλλαγμένο ως προς το σχήμα, + το σύστημα cut-off. Η τιμή μου φαίνεται λογική αν σκεφτείς ότι σε αυτήν την αξία παίρνεις βαλίτσα, 5 τσοκ και φλάτζες. Τώρα τπ κατά πόσο θα είναι στραβοκολλημένο ή γενικότερα με θεματάκια... θα δείξει ο καιρός.
Σημειωτέον δεν την έχω δει από κοντά.
Παλιός μηχανισμός με νέο περιτύλιγμα, όσο υπήρχε η διαφορά τιμής εντάξει ,τώρα δεν ξέρω γιατί να μην πας στη μοντεφελτρο της προσφοράς ,m2,η τη νέα του 22.
 
Παλιός μηχανισμός με νέο περιτύλιγμα, όσο υπήρχε η διαφορά τιμής εντάξει ,τώρα δεν ξέρω γιατί να μην πας στη μοντεφελτρο της προσφοράς ,m2,η τη νέα του 22.
Για να πάρεις τον παλιό μηχανισμό και την κάνη? 🙄
 
Ότι είπε ο μαστρο- Γιάννης.
Και γιατί να μην πάρω έναν αξιόπιστο μηχανισμό, με βελτιώσεις (κάνη, κοντάκι-πάπια, φινίρισμα) και να αγοράσω ότι έμεινε σε μια αποθήκη και πρέπει να φύγει γιατί ενοχλεί?
Είναι ξεκάθαρο το τι αντιπροσωπεύει η μπελμοντε;Οι λάθος αγορές κοστίζουν ακριβά στη μεταπώληση, όποιος όμως πιστεύει ότι είναι σωστή απάνω του.
 
Είναι ξεκάθαρο το τι αντιπροσωπεύει η μπελμοντε;Οι λάθος αγορές κοστίζουν ακριβά στη μεταπώληση, όποιος όμως πιστεύει ότι είναι σωστή απάνω του.
Γιαυτό υπάρχουν και τόσα μοντέλα στην αγορά, ότι νομίζει ο καθένας καλύτερο πράττει.
Edit: Τι εννοείς? Πως πλασάρεται ως ένα value for money όπλο?
 
Παιδιά ότι αρέσει στον καθένα.Το ζητούμενο δεν είναι να είναι αξιόπιστο και απροβληματιστο?
Εδώ δεν έχουν γραφτεί πόσες σελίδες για προβλήματα σε πολύ ακριβότερα όπλα?
Πραγματικά είναι ένα πολύ αξιόπιστο όπλο.
Τόσο απλά.Τωρα αν κάποιος το πάρει με την σκέψη μόνο και μόνο την μεταπώληση τότε να κοιτάξει κάτι άλλο πιο ακριβό.
 
Είναι καλύτερος ο παλιός από το κλείστρο με την περιστρεφομενη κεφαλή;
Ως κάτοχος όπλων που φερουν και τους δύο μηχανισμούς, κατηγορηματικά "ναι"στον παλιό.
Υποκειμενικό,επειδή έχω άποψη από συγκεκριμένα όπλα και δέχομαι την περίπτωση κατασκευαστικής ατέλειας (είμαι σίγουρος ότι δεν ισχύει,ωστόσο το δέχομαι)
Με βάση αναφορές προβλημάτων (κλικ)στο διαδίκτυο και διά ζώσης, μάλλον,μάλλον, επιλέγω σωστά.
 
Με βάση αναφορές προβλημάτων (κλικ)στο διαδίκτυο και διά ζώσης, μάλλον,μάλλον, επιλέγω σωστά.
Όσα χρόνια έχω την ES100 , κλικ δεν μου έχει κάνει ποτέ και ας έχω το κούσουρι να κλείνω το κλείστρο μαλακά φρενάροντας το με το χέρι γιατί το λυπάμαι 😆
 
Όσα χρόνια έχω την ES100 , κλικ δεν μου έχει κάνει ποτέ και ας έχω το κούσουρι να κλείνω το κλείστρο μαλακά φρενάροντας το με το χέρι γιατί το λυπάμαι 😆
Δεν υπάρχει περίπτωση να μην κλειδώσει το κλείστρο της es100. Εκτός και αν έχει πιάσει μάκα από την έλλειψη συντήρησης.
 
Back
Top