Beretta Team

  • Thread starter Thread starter tsakalos
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Ως κάτοχος όπλων που φερουν και τους δύο μηχανισμούς, κατηγορηματικά "ναι"στον παλιό.
Υποκειμενικό,επειδή έχω άποψη από συγκεκριμένα όπλα και δέχομαι την περίπτωση κατασκευαστικής ατέλειας (είμαι σίγουρος ότι δεν ισχύει,ωστόσο το δέχομαι)
Με βάση αναφορές προβλημάτων (κλικ)στο διαδίκτυο και διά ζώσης, μάλλον,μάλλον, επιλέγω σωστά.
η βελτιωμένη έκδοση της περιστροφικής κεφαλής έχει μπει στα μοντέλα με το πλατύ κουμπί στο πλάι.
 
Τα ίδια.Ποτε κλικ η es 100.
Και δεν πρόκειται να την δώσω και πότε.
Ωραία ξυλακια έχει,σκουριές δεν μου έχει πετάξει πότε, στιβαρό είναι, με 5 τσοκακια αξιοπρεπέστατα για μαμά τουλάχιστον το 3-4-5, με της φλαντζουλες του....όμορφα πράγματα.
 
Η δική μου es 100 εχει κανει μια εμπλοκή (δεν κούμπωσε το κλείστρο σε ρουαγιαλ)το 2005 η 6 και μία περσι στο τέλος της χρονιάς από "πεσμένο"ελατήριο.
Για την μπενελαρα μου δεν θέλω να μιλήσω, προσπαθώ να ξεχάσω! 😢
Βάλε ένα ουίσκι και μίλησε μας
 
Απο την σελιδα της εταιριας...
"
Χαρακτηριστά

-Μήκη καννών 66-71 με θαλάμη MAGNUM
-5 εσωτερικά τσοκ 7 εκατοστών OPTIMA PLUS ( το 3άρι έσω-έξω +2 εκατοστά )"
και πιο κατω...
"H Βellmonte III περιέχει στην συσκευασία της 5 εργοστασιακά τσοκ Mobile Choke, φλάντζες ρύθμισης κλίσης για κατέβασμα και ανέβασμα του κοντακίου και σκληρή βαλίτσα μεταφοράς."....
Τι να πεις.... και ειναι και σελιδα της berettahellas και οχι κανενος κυνηγομαγαζου της γειτονιας....
Τελικα πιο απο τα δυο ισχυει...?υποθετω μαλλον το πρωτο...
 
Απο την σελιδα της εταιριας...
"
Χαρακτηριστά

-Μήκη καννών 66-71 με θαλάμη MAGNUM
-5 εσωτερικά τσοκ 7 εκατοστών OPTIMA PLUS ( το 3άρι έσω-έξω +2 εκατοστά )"
και πιο κατω...
"H Βellmonte III περιέχει στην συσκευασία της 5 εργοστασιακά τσοκ Mobile Choke, φλάντζες ρύθμισης κλίσης για κατέβασμα και ανέβασμα του κοντακίου και σκληρή βαλίτσα μεταφοράς."....
Τι να πεις.... και ειναι και σελιδα της berettahellas και οχι κανενος κυνηγομαγαζου της γειτονιας....
Τελικα πιο απο τα δυο ισχυει...?υποθετω μαλλον το πρωτο...
Είναι λίγο luben κατάσταση η σελίδα τους. Πέρυσι δεν λειτουργούσε για πολύ καιρό γιατί και καλά την αναδιαμόρφωναν...
 
Παιδιά ότι αρέσει στον καθένα.Το ζητούμενο δεν είναι να είναι αξιόπιστο και απροβληματιστο?
Εδώ δεν έχουν γραφτεί πόσες σελίδες για προβλήματα σε πολύ ακριβότερα όπλα?
Πραγματικά είναι ένα πολύ αξιόπιστο όπλο.
Τόσο απλά.Τωρα αν κάποιος το πάρει με την σκέψη μόνο και μόνο την μεταπώληση τότε να κοιτάξει κάτι άλλο πιο ακριβό.
Όλες οι λάθος αγορές ,ακριβές και φθηνές.
 
Πάρε ένα μπουκάλι αγκαλιά ,πάρε κι ενα πακέτο τσιγάρα και μιλησέ μας.Βγάλε απο μέσα σου το μπενελομαράζι που σε τρώει :rolleyes:
Αστονε μωρέ τον μουρλογερο.μας τα έχει κάνει τούμπανο με τις γριές και τα γεωτρύπανα και όλο με το μονοκανο βγαίνει για κυνηγι
 
Back
Top