BRAIN Chokes

Status
Not open for further replies.
Καλησπέρα και χρόνια πολλά σε όλους με υγεία πανω από όλα.
Έχω κάτι μερες που έχω πάρει ένα τσοκ brain mr και έχω πάθει πλάκα δύσκολα θα ρίξω δεύτερη σφαίρα σε θήραμα. Ένα Μεγάλο μπράβο στον κύριο Σωτηρόπουλο.
Για αυτο δεν εχει μεινει εδω κατω πτηνό για πτηνό ε???? Χαχαχαχχαχα... Καλες γιορτες μητσαρα με υγεια
 
Για να ετοιμάζονται οι επόμενοι!

Απαντώντας σε όσους φίλους ρώτησαν και εγώ (αγενέστατα) δεν έχω απαντήσει ακόμα (μιλάμε για πολύ πνίξιμο όμως) να πω πως ΟΛΕΣ οι παραγγελιες που είναι σε αναμονή θα σταλούν μεθαύριο Πέμπτη για παράδοση Παρασκευή. Απομένουν μόνο κάποιες που δόθηκαν τις 2 -3 τελευταίες ημέρες και που θα παραδοθούν σε 10 - 12 μέρες από σήμερα μαζί με όλες όσες θα ακολουθήσουν τις επόμενες ημέρες.

Πάει ο καιρός που μας έπαιρνε 2 + μήνες για παράδοση, τέλος αυτά, πλέον υπάρχει άλλη οργάνωση και πρόβλεψη παραγωγής.

Με φιλικούς χαιρετισμούς

Χρήστος Σωτηρόπουλος
 
Είμαι σε αναζήτηση τσοκ και ακούω μόνο καλά λόγια για τα Brain, οπότε γιατί όχι; Θα ήθελα ένα που να προσομοιάζει ένα σχετικά "σφιχτό" *** . MR ή TM? Έχουν αξιοσημείωτες διαφορές;
Επίσης το BL πως τα πάει με φυσίγγια διασποράς και μάλλινης τάπας;
 
Είμαι σε αναζήτηση τσοκ και ακούω μόνο καλά λόγια για τα Brain, οπότε γιατί όχι; Θα ήθελα ένα που να προσομοιάζει ένα σχετικά "σφιχτό" *** . MR ή TM? Έχουν αξιοσημείωτες διαφορές;
Επίσης το BL πως τα πάει με φυσίγγια διασποράς και μάλλινης τάπας;
Σωστός ο φίλος Freeman 1989. Με μία μικρή συμπλήρωση: η κάθε βαθμίδα σύσφιγξης των BRAIN καλύπτει την απόσταση απόδοσης 2 βαθμίδων συμβατικών τσοκ και πάντα με πιό ομοιόμρφη κατανομή. Έτσι, το ΤΜ είναι και κανονικό 3*άρι αλλά και κανονικό 2*άρι, όχι ενδιάμερσο απλά αλλά ολόκληρα και τα 2 τσοκαρίσματα. Αντίστοιχα το MR είναι 4*άρι και 3*άρι κλπ

Όσο για το BL, δες τις αντίστοιχες τουφεκιές που ρωτάς στο μέσο της σελίδας https://www.hunterslife.gr/forums/threads/brain-chokes.779/page-9

Με φιλικούς χαιρετισμούς

Χρήστος Σωτηρόπουλος
 
Για να ετοιμάζονται οι επόμενοι!

Απαντώντας σε όσους φίλους ρώτησαν και εγώ (αγενέστατα) δεν έχω απαντήσει ακόμα (μιλάμε για πολύ πνίξιμο όμως) να πω πως ΟΛΕΣ οι παραγγελιες που είναι σε αναμονή θα σταλούν μεθαύριο Πέμπτη για παράδοση Παρασκευή. Απομένουν μόνο κάποιες που δόθηκαν τις 2 -3 τελευταίες ημέρες και που θα παραδοθούν σε 10 - 12 μέρες από σήμερα μαζί με όλες όσες θα ακολουθήσουν τις επόμενες ημέρες.

Πάει ο καιρός που μας έπαιρνε 2 + μήνες για παράδοση, τέλος αυτά, πλέον υπάρχει άλλη οργάνωση και πρόβλεψη παραγωγής.

Με φιλικούς χαιρετισμούς

Χρήστος Σωτηρόπουλος
Καλησπέρα σας...Δεν ξέρω για τους συναδέλφους πάντως εγώ σήμερα δεν παρέλαβα κάτι...Στάλθηκαν τελικά χθες σύμφωνα με την ενημέρωση???
Ευχαριστώ πολύ.
 
Κάποιος έχει τάξει καινούργια πραγματάκια για το 2018... Κάτι είχε πάρει το μάτι μου.xm.σε κατι συνομιλίες,για ένα κοντάκι..τώρα και τι άλλο ετοιμάζει η brain..?????????????

Ελπίζω τσοκάκια Brain για διαμέτρημα 20! .pray to God.
 
Ελπίζω τσοκάκια Brain για διαμέτρημα 20! .pray to God.
Α γειά σου φίλε από καιρό θέλω να ρωτήσω ξέρω ότι υπάρχει φόρτος εργασίας και έχουν μείνει πίσω οι παραγγελίες αλλά για αρχή θα ήθελα το bell σε σπειρωμα crio plus και mobile .pray to God.
 
Καλησπέρα σας...Δεν ξέρω για τους συναδέλφους πάντως εγώ σήμερα δεν παρέλαβα κάτι...Στάλθηκαν τελικά χθες σύμφωνα με την ενημέρωση???
Ευχαριστώ πολύ.
ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΑΛΑΒΟΥΜΕ ΕΦΥΓΑΝ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
 
Έλειψα ένα τριήμερο ( συν γυναιξί και τέκνοις) και όταν επέστρεψα ιδού τι αντίκρυσα...
IMAG0415.jpg

Ήρθαν!
Ευχαριστώ τον κύριο Σωτηρόπουλο, η δουλειά δείχνει άψογη .well done.
Εντυπώσεις προσεχώς!
 
Έλειψα ένα τριήμερο ( συν γυναιξί και τέκνοις) και όταν επέστρεψα ιδού τι αντίκρυσα...
IMAG0415.jpg

Ήρθαν!
Ευχαριστώ τον κύριο Σωτηρόπουλο, η δουλειά δείχνει άψογη .well done.
Εντυπώσεις προσεχώς!
Μεγειά!
Το ΤΜ που έχω ρίξει τα σπάει! Κάνει το όπλο σκούπα ;)
 
Μιχάλη καλορίζικα. .well done.
Μεγειά!
Το ΤΜ που έχω ρίξει τα σπάει! Κάνει το όπλο σκούπα ;)
Μιχάλη καλορίζικα καλοτούφεκα :)
Ευχαριστώ παίδες! Η σκέψη μου ήταν το MR για τσίχλα και το TM για λαγό αλλά θα δείξει. Προσωπικά δεν έχω ρίξει ποτέ πιο σφικτό από 2*.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top