Browning Team

Που πας και τα βρίσκεις αυτά τα περίεργα ? .yel.
Που να δείς τι έχω στα σκαριά. Ο εγκέφαλος ήδη μολύνθηκε με την ιδέα και δεν υπάρχει αντίδοτο στην παγκόσμια φαρμακολογία. Περιμένω να σκάσει η περίπτωση.
 
Είναι νωρίς φίλε. Δε φημίζομαι και για τη σταθερότητα μου. Θα ξεφτιλιστώ μια και καλή να γουστάρω καλύτερα.
Σιγα μη ξεφτιλιστεις, κανε το γουστο σου, μονο με το ετερον ημισυ να μην εχεις θεμα....
 
Ευχαριστω !
Δεν με ενδιαφερει ομως αυτο.
Θα θελα να μαθω για την εργονομια, την ποιοτητα , τη λειτουργικοτητα της.
Φιλε μου πλακα κανω, δεν ειχα ποτε ουτε αυτο ουτε καποιο της browning ωστε να μπορω να σε βοηθησω....ωστοσο για αυτα τα τρια που αναφερεις δεν θα ελεγα οτι φημιζονται κιολας...κυριως για τις καννες τους και για τις ντουφεκιες τους φημιζονται αλλα και παλι...το μονο που εχω να καταθεσω σαν εμπειρια ηταν η ντουφεκια απο ενα διπλο πλαγιοκαννο μοντελο BSS αν θυμαμαι καλα made in japan... πιτσιρικαδες δοκιμαζαμε τα οπλα μας σε κατι κεραμιδια τουβλα κατι τετοιο τελος παντως ριχνει και ο φιλος με αυτο σκονη το κεραμμυδι...ακομη το θυμαμαι ειχα μεινει με το στομα ανοιχτο...καπως ετσι δημιουργουνται οι μυθοι...σε κυνηγι παντως δεν το ειδα για να εχω ολοκληρωμενη αποψη...ψηνομουνα και εγω για την gold fusion αλλα λεω "εχω τοσα οπλα για μεταπτυχιακο στην οπλουργικη,να παρω κι αλλο?"...
 
Πειτε γνωμη για την Phoenix.
Καλημέρα, απλό οικονομικό μοντέλο, έχει ωραία αίσθηση σκανδάλης, με ένα αφτερ μάρκετ τσοκ βελτιώνεται πολύ η τουφεκιά όχι τόσο ωραίο ζύγισμα και επειδή ήταν το οικονομικό μοντέλο δεν διαθέτει και το speed loading που είχαν τα προηγούμενα και επόμενα μοντέλα, κατά προσωπική μου άποψη τα καλύτερα μοντέλα από άποψη ζημιών-εμπλοκών και βλητικής ήταν η Gold και η Maxus 1
 
Back
Top