Browning Team

Ευχαριστω !
Δεν με ενδιαφερει ομως αυτο.
Θα θελα να μαθω για την εργονομια, την ποιοτητα , τη λειτουργικοτητα της.
Είναι ίδια με την gold αλλα νομίζω ότι έχει κάνη χωρίς χρώμιο και ήταν το ποιο οικονομικό μοντέλο
 
Στην Αμερική πουλιέται σαν silver. Την phoenix εγώ θα την αγόραζα. Ίδια με winchester είναι, όπως είπε ο Βάγγος
Ωραια, αν βαρεθώ τη βαφή της Win θα βρω το χρωματολογιο της Browning, θα βαλω και τον φοινικα + ενα αυτοκολητο κανης κιτρινο με το λογοτυπο της B και θα λεω οτι εχω την Phoenix .exciting.
 
Last edited:
Πέραν της πλάκας, το ζητούμενο είναι να μην πέφτουμε στην παγίδα του μάρκετινκ. Δλδ είμαστε σε επιπεδο Ρανιερο Τέστα όλοι και δεν μας ικανοποιούν οι μηχανισμοί που υπαρχουν και θεμε νεους καλυτερους για να καλυφτουν οι ανωτερες σκοπευτικες αναγκες μας
🤣🤣🤣
 
Ιδιο όπλο, αλλο χρώμα λεμε 😋

(Οχι ειπαμε Win αγαπημενη, δεν το αγγίζω ιεροσυλιες δεν κανω εγω)
Μια που λές για ιεροσυλίες.. εγώ που θέλω να πάρω θήκη της benelli με τα λογότυπα κεντημένα επάνω με μεγάλες τσέπες και θα βάζω μέσα την 1187.. τι μου λες μετά 😂...
Η θήκη τα σπάει πάντως... Η θήκη μου που φιλοξενούσε την sx3 xωραει οριακά την 1187 μόνο με έσω τσοκ... Δε χωράει με τα έσω έξω...
71 εκ κάννες και τα 2...😵‍💫😵‍💫
 
Μια που λές για ιεροσυλίες.. εγώ που θέλω να πάρω θήκη της benelli με τα λογότυπα κεντημένα επάνω με μεγάλες τσέπες και θα βάζω μέσα την 1187.. τι μου λες μετά 😂...
Η θήκη τα σπάει πάντως... Η θήκη μου που φιλοξενούσε την sx3 xωραει οριακά την 1187 μόνο με έσω τσοκ... Δε χωράει με τα έσω έξω...
71 εκ κάννες και τα 2...😵‍💫😵‍💫
Στην Ελλάδα ότι δηλώσεις είσαι, οπότε....
 
άποψη τα καλύτερα μοντέλα από άποψη ζημιών-εμπλοκών και βλητικής ήταν η Gold και η Maxus 1
Εννοεις την Gold fusion ή την Gold hunter ?Ρωταω γιατι ενδιαφερομαι για μια Gold fusion αλλα γενικα τα θεωρω ζημιαρικα οπλα(σπανε διαφορα μπιμπλικια...) και προβληματικα στην λειτουργια(εμπλοκες..).Ειπα τα "θεωρω" γιατι δεν ειχα ποτε ουτε εγω ουτε καποιος φιλος γνωστος,η αποψη που εχω διαμορφωσει ειναι απο οτι διαβαζω-βλεπω στο ιντερνετ...
 
Εννοεις την Gold fusion ή την Gold hunter ?Ρωταω γιατι ενδιαφερομαι για μια Gold fusion αλλα γενικα τα θεωρω ζημιαρικα οπλα(σπανε διαφορα μπιμπλικια...) και προβληματικα στην λειτουργια(εμπλοκες..).Ειπα τα "θεωρω" γιατι δεν ειχα ποτε ουτε εγω ουτε καποιος φιλος γνωστος,η αποψη που εχω διαμορφωσει ειναι απο οτι διαβαζω-βλεπω στο ιντερνετ...
η gold fusion ηταν ζημιάρικα γενικά η gold hunter προηγούμενο μοντέλο οχι. Απλα εκει που πονούσαν η gold hunter ήταν οτι τρυπούσε την αποθήκη απο τα αερια και έφευγε ο μοχλος οπλίσεως αυτα αντιμετώπισε ο φιλος μου που την ειχε 10+ χρονιά και ειχε ρίξει καράβια απο φυσίγγια
 
Εννοεις την Gold fusion ή την Gold hunter ?Ρωταω γιατι ενδιαφερομαι για μια Gold fusion αλλα γενικα τα θεωρω ζημιαρικα οπλα(σπανε διαφορα μπιμπλικια...) και προβληματικα στην λειτουργια(εμπλοκες..).Ειπα τα "θεωρω" γιατι δεν ειχα ποτε ουτε εγω ουτε καποιος φιλος γνωστος,η αποψη που εχω διαμορφωσει ειναι απο οτι διαβαζω-βλεπω στο ιντερνετ...
Καλημέρα gold hunter στις fusion τρυπαγαν οι αποθήκες και είχαν και κάποια θέματα εμπλοκών λόγω του πιστόνιου ( κάποιες είχαν μια σειρά από τρύπες) αυτό διορθονωταν βέβαια με ένα πιο καινούργιο που φέρει δύο σειρές με τρυπούλες, το καλό είναι ότι υπάρχουν ανταλλακτικά και όσο αφορά την αποθήκη μπορείς να βάλεις ανοξείδωτη
 
Καλημέρα gold hunter στις fusion τρυπαγαν οι αποθήκες και είχαν και κάποια θέματα εμπλοκών λόγω του πιστόνιου ( κάποιες είχαν μια σειρά από τρύπες) αυτό διορθονωταν βέβαια με ένα πιο καινούργιο που φέρει δύο σειρές με τρυπούλες, το καλό είναι ότι υπάρχουν ανταλλακτικά και όσο αφορά την αποθήκη μπορείς να βάλεις ανοξείδωτη
Και στης gold hunter τρυπούσε αποθήκη του φίλου μου του τρύπησε την πρώτη την άλλαξε με καινούρια και ήταν έτοιμη να τρυπήσει και η δεύτερη πριν την δώσει.
 
Και στης gold hunter τρυπούσε αποθήκη του φίλου μου του τρύπησε την πρώτη την άλλαξε με καινούρια και ήταν έτοιμη να τρυπήσει και η δεύτερη πριν την δώσει.
Παναγιώτη, στις 4 που διαθέτει η παρέα ή μια μόνο παρουσίασε θέματα και μετά άπο αλλαγή σε ανοξείδωτη, μέχρι και σήμερα ρίχνει απροβληματιστα,
 
Back
Top