Browning Team

MAXUS ONE του φίλου στα δύο χρόνια έσπασε η πάπια και μετά ράγισε και κοντάκι όλα αυτά μέσα σε 5 χρόνια και δεν πάει για γουρούνια και πέρδικα για να πω ότι έπεσε και τα χτύπησε τα ξύλα είναι μάπα που είχαν πήρε πλαστικά και ησύχασε βέβαια τον ταλαιπώρησαν λίγο γιατί έκει στην αντιπροσωπεία δεν ξέρουν τι τους γίνεται με τα ανταλλακτικά το κοντάκι ένα χρόνο το έψαχνε παραγγελία το έκανε και πάλι δεν το Έφερναν
Κλασσικες μπουρδες των αντιπροσωπειων
 
Παιδες το 525 SL με b fast κοντακι τι λεει αυτο το οπλο για καρτερησιο κυνηγι;Υπαρχει ενα στις αγγελιες και βλεπω τις φωτο οπου οι κανες του εχουν επιμηκυμενους κωνους ετσι ειναι η μου φαινεται εμενα.
Το πωλει στα 2100€ πως την βλεπετε την τιμη;
 
Παιδες το 525 SL με b fast κοντακι τι λεει αυτο το οπλο για καρτερησιο κυνηγι;Υπαρχει ενα στις αγγελιες και βλεπω τις φωτο οπου οι κανες του εχουν επιμηκυμενους κωνους ετσι ειναι η μου φαινεται εμενα.
Το πωλει στα 2100€ πως την βλεπετε την τιμη;
Δεν μπορεί κάποιος να διακρίνει κώνους με μια εξωτερική ματιά.
Κανένας.
Το sl έχει οπτικά την ποιο ωραία βάση για εμένα στην σειρα 525 και τα χειρότερα ξύλα.
Θα το έπαιρνα ανετα και απευθείας θα έφτιαχνα ξύλα.
Στην σειρά 525 μόνο το gp ξέρω ότι έχει 7 ή 9 cm κώνους.
Αν όντως είναι με 1000 φυσίγγια που λέει,
στα 1800 είναι μια καλή αγορά κ στα 2000 μια καλή πώληση.
 
Brow maxus I προσπαθησαν να δωσουν λιγο cast παραπανω και γυρισαν τζαβετα, μετα απο λιγο καιρο αρχισαν τα οργανα.Αναγκαστικη αλλαγη τζαβεταςView attachment 91274
Αυτή η μαλακία που κάνουν μου στοίχισε στην SX4 άλλο κοντάκι + το σωλήνα + φωλιά ουράς κλείστρου (260 ευρω). Το είχε κάνει ο προηγούμενος σε πολύ γνωστό του χώρου, ο οποίος θεωρείται αυθεντία από πολλούς. Είχε ξεκω@@@@σει every fucking thing από τη βάση και πίσω. Στο κοντάκι είχε γα@@@σει τις εφαρμογές και αφού δεν του βγήκε το έβαλε στη μέγγενη και έδωσε πόνο.
 
Back
Top