Browning Team

Οταν ζήτησα από την ΚΑΛΚΟ συνθετική πάπια μου είπαν ότι έχουν αλλά, επειδή πουλάνε μόνο σε καταστήματα, έπρεπε να πάω σε ένα κατάστημα και να την αγοράσω μεσω αυτού. Πήγα στον Καρασαββίδη, την παράγγειλα αλλά, στην επικοινωνία τους ( Καρασαββίδη με ΚΑΛΚΟ) τους είπαν ότι τελικά δεν κάνει η πάπια που έχουν γιατί είναι για super magnum. Για κοντάκι να πω την αλήθεια δεν ασχολήθηκα. Ενδεχομένως και να ταιριάζει.
Πάντως αυτό που γράφεις ότι Brow gold-silver, sx2, sx3 και FN-SLP παίρνουν τα ίδια είναι πολύ ενδιαφέρον . Εισαι σίγουρος ότι ισχύει;
Η Καλκο δεν το έχει πολύ με τα ανταλλακτικά. Όταν χρειάστηκα σωλήνα ελατηρίου για SX4 μου έφερναν (μέσω Καλκατζάκου) ότι να ναι (SX3, SX2, κλπ). Μέχρι και φωτό του παλιού τους έστελνε ο Αντώνης (Καλκαντζάκος) από το κινητό του. Στο τέλος παράγγειλα από μετπλαστ σωλήνα από maxus που είναι ίδιοι. Αν δεν ήξερα 5 πράγματα από όπλα ακόμα θα μου φέρνανε.
 
Η Καλκο δεν το έχει πολύ με τα ανταλλακτικά. Όταν χρειάστηκα σωλήνα ελατηρίου για SX4 μου έφερναν (μέσω Καλκατζάκου) ότι να ναι (SX3, SX2, κλπ). Μέχρι και φωτό του παλιού τους έστελνε ο Αντώνης (Καλκαντζάκος) από το κινητό του. Στο τέλος παράγγειλα από μετπλαστ σωλήνα από maxus που είναι ίδιοι. Αν δεν ήξερα 5 πράγματα από όπλα ακόμα θα μου φέρνανε.
Απαράδεκτοι
 
Η Καλκο δεν το έχει πολύ με τα ανταλλακτικά. Όταν χρειάστηκα σωλήνα ελατηρίου για SX4 μου έφερναν (μέσω Καλκατζάκου) ότι να ναι (SX3, SX2, κλπ). Μέχρι και φωτό του παλιού τους έστελνε ο Αντώνης (Καλκαντζάκος) από το κινητό του. Στο τέλος παράγγειλα από μετπλαστ σωλήνα από maxus που είναι ίδιοι. Αν δεν ήξερα 5 πράγματα από όπλα ακόμα θα μου φέρνανε.
Καλά και εκεί από ότι έχω ακούσει δεν ειναι φωστήρες στα ανταλλακτικά μπλέκουν τα μπούτια τους!!! Μόνο ο κυργιας ξέρω ότι ζητήσεις το έχει και σου στέλνει και το σωστό
 
Καλά και εκεί από ότι έχω ακούσει δεν ειναι φωστήρες στα ανταλλακτικά μπλέκουν τα μπούτια τους!!! Μόνο ο κυργιας ξέρω ότι ζητήσεις το έχει και σου στέλνει και το σωστό
Εκεί τους είπα θέλω αυτό, δεν ενεπλάκησαν καθόλου και έκανα τη δουλίτσα μου. Αν δεν μου έβγαινε θα λουζόμουν τη δική μου μαλακία και όχι την ανικανότητα κάποιου άλλου
 
Back
Top