Browning Team

Η δικια σου η 1 duckblind δεν εχει μαλακα ενθετα ουτε στο κοντακι ουτε στη παππια... Μιλαμε για.διαφορετικη φθορα σε διαφορετικο σημειο
Όχι δεν έχει όντος και το inflex πέλμα που έχει άντεξε 14 χρόνια.περσι το αλλαξα
 
Μαξους 1 πάντως δεν υπάρχουν μεταχ.
Ισχύει!
Είναι όπλο που σκοτώνει εύκολα, πολύ μαλακό στην λειτουργία του(δεν κλωτσαει η το κάνει πολύ πολύ λίγο).
Κάτι προβληματακια με το ελατήριο του πιστονιού και κάναν πιρο στο κλείστρο,λύνονται.
Κάποιες παρουσίασαν θέμα στην σύγκλιση κάνης ριγας...
 
Αν θα την ξαναπαίρνα, θα την ξαναπαίρνα μάλλον ξύλινη για ευκολία στα μέτρα αφού όταν πάει η τουφεκιά εκεί που πρέπει κάνει ωραία πράγματα...

Αυτός ακριβώς είναι ο λόγος που πάντα προτείνω την ξύλινη. Η δικιά μου ειναι το μοναδικό όπλο από όσα έχω δοκιμάσει που αντί για καστ οφ που θελω σε ολα σε αυτην ήθελα καστ ον..... πάρτε τα ξύλινα παιδιά να τα χαρείτε......
 
Αυτός ακριβώς είναι ο λόγος που πάντα προτείνω την ξύλινη. Η δικιά μου ειναι το μοναδικό όπλο από όσα έχω δοκιμάσει που αντί για καστ οφ που θελω σε ολα σε αυτην ήθελα καστ ον..... πάρτε τα ξύλινα παιδιά να τα χαρείτε......
Κ εγώ... 😭
 
Κ εγώ... 😭

Πριν πάω σε οπλουργο είχα δοκιμάσει διπλές φλατζες, χαρτάκια, ένθετα και λοιπές πατέντες και πάλι δεν.... μόλις πήγα στον οπλουργο ήρθε και κούμπωσε η ρουφιανα εκεί που πρέπει. Και μετά άρχισαν τα γλέντια ;)
 
Στο μάστορα για ξύλινο κουστουμάκι...

Αν τη θές για αντοχή στο βάλτο...ξύλα laminate και 2-3 χέρια βερνίκι θαλάσσης καλό και μια χαρά θα είναι...
Της κοτσαρεις και μια εξωλεμβια tohatsu και εισαι κομπλε...
 
Maxus 1 με πολλα πολλα χιλιομετρα, δεν εχει βγαλει το παραμικροView attachment 90809
Το μόνο μείον σε αυτό το όπλο στα δύο χρόνια που το έχω είναι ότι τα χρυσά ξεθωριάζουν γρήγορα, θέλει δυο, τρεις φορές το χρόνο φρεσκάρισμα
 
Το μόνο μείον σε αυτό το όπλο στα δύο χρόνια που το έχω είναι ότι τα χρυσά ξεθωριάζουν γρήγορα, θέλει δυο, τρεις φορές το χρόνο φρεσκάρισμα
Εγώ ήθελα να δω την φθορά στο σημείο της αποθήκης που χτυπάνε τα αέρια μετά από τόσα "χιλιόμετρα"
 
MAXUS ONE του φίλου στα δύο χρόνια έσπασε η πάπια και μετά ράγισε και κοντάκι όλα αυτά μέσα σε 5 χρόνια και δεν πάει για γουρούνια και πέρδικα για να πω ότι έπεσε και τα χτύπησε τα ξύλα είναι μάπα που είχαν πήρε πλαστικά και ησύχασε βέβαια τον ταλαιπώρησαν λίγο γιατί έκει στην αντιπροσωπεία δεν ξέρουν τι τους γίνεται με τα ανταλλακτικά το κοντάκι ένα χρόνο το έψαχνε παραγγελία το έκανε και πάλι δεν το Έφερναν
 
Back
Top