Franchi Team

αυτο δεν το εχω ξανακουσει ειναι η αληθεια.τσεκαρε το κλιψακι που κουμπωνει απο μεσα αν εχει σπασει η φαγωθει
Συνήθως αυτό γίνονταν σε fabarm elos ., έχει χαλάσει το σιδεράκι που κουμπώνει η πάπια και ασφαλίζει
 
καλησπερα φιλοι μ
εχω ενα θεμα με το οπλο αν γνωριζει καποιοσ κατι ας μ πει
στην δευτερη τουφεκια μ πεταει την παπια
εχει συμβει σε κατοχο τησ εταιριασ γνωριζεται?
η χρηση γινεται με ευλαβια παντα
Alcione s
Θυμάμαι τα Alcione της Luigi Franchi πριν μπει η εταιρεία στον όμιλο Beretta και γίνει σκέτο FRANCHI...είχε έναν μηχανισμό στην πάπια με ελατήρια που ρυθμιζε την εφαρμογή της πάπιας με την μπάσκουλα...

Μήπως χρειάζεται κάποια ρύθμιση αυτός ο μηχανισμός...
 
..είχε έναν μηχανισμό στην πάπια με ελατήρια που ρυθμιζε την εφαρμογή της πάπιας με την μπάσκουλα...

Μήπως χρειάζεται κάποια ρύθμιση αυτός ο μηχανισμός...
Αυτό έχει και το falconet και νομίζω τα ελατήρια αυτά έχουν σχέση και με τους εξωλκεις
 
δεν ειναι ρε παιδες σε μοντελο αυτο το θεματακι,,εγω εχω την alkion titanioym grio ,,σε μια σκοποβολη που ειχε ριξη ενα ξαδελφακιμου με το οπλομου τον εφυγε η παπια επανω στην τουφεκιαααα,,πιω μπρωστα εγω ειχα τουφεκιση κανονικοταταααα,,,,απλα οταν κουμπονης την παπια την κλυδωνης και την πατας με την παλαμισου να κουμποση στην κανηηη,,τωρα εαν εχη θεμα η παπια απο χρονιααα μεταχειριση θελη οπλουργοοο συγουρααα ποτε εαν δεν γνωριζουμε δεν βαζουμε το μυαλομας και τα κατσαβιδιαμας επανω σε ενα τουφεκιιι,,,,ωσο για τα ελατηρια που διαβασα ειναι δυο τα οπεια ειναι για τους αυτοματους εξωλκηςςς και οχι για το κουμπομα της παπιας επανω στην κανη,,,απλα οταν την κουμπονης την παπια και την βαζης την ασφαλιατης δωστην και ενα χαστουκακιιιι τα κοριτσια τα γουσταρουνε αυτααα .my man.
 
Φιλαρακι, σου εχει βγει καλο?
Γιατι δεν βλεπω να κυκλοφορουν και πολλα....
πρωτον φιλε παναη το μοντελο ειναι σχετικα παλιο αλα αξιοπιστω,το 2015 το αγωρασα ενα 1000ευρω το οπλακι αριχτω με το βαλιτσακιτου κτλ τσοκ και μακακιες μεσα στο τσαντακιιι,,,τελως παντωννν,,το κυνηγαω μωνο μπεκατσα και ορτυκι,,,ζυγισμα φωβαιρωωωω και και φωβαιρες τουφεκιες με ολατου τα τσοκ μαμααα δεν χρειαζεται να μπης σε αγωρα καπιου αλου τσοκ,,,τελος παντων δεν θελω να κανω τελικα διαφημηση στο ολπομουυυ μου εκατσε και το αγωρασα και να πω τωρα να το πουλησω 1000 ευρω θα ζητησωωω,, ;) ;) ασε που ειναι η καψουραμουυυυ,,κατι ξερη ο κερκιρεως ο γιαννης και πηρε fracii.RESPECT. γιασου ρε γιανακοοο θα ευχαριστηθης κυνηγια και τουφεκιεςς,,,στο θεμαμας τωρααα μπωρη να θελη καπιες βιδες στην παπια σφιξημο εχω που ειχα ενα θεμα πουανεβαιρα παραπανω απλα δεν ειχανε λασκαρη απλααα ωπος ειπα θελη μια σφαλιαρα μικρη στο κουμπομαααα.love..sex hard.
 
πρωτον φιλε παναη το μοντελο ειναι σχετικα παλιο αλα αξιοπιστω...
Τελικα αδερφε καθε ανθρωπος διαφορετικος.
Εγω το πηρα το 2012 και την επομενη χρονια εγινε δευτερο οπλο, την τριτη χρονια εγινε τριτο οπλο, τελικα ως τωρα δεν πρεπει να εχει ριξει 1000 φυσιγγια.
Στα υπολοιπα που λες περι τουφεκιας, ποιοτητας και τσοκ, συμφωνω.
 
Τελικα αδερφε καθε ανθρωπος διαφορετικος.
Εγω το πηρα το 2012 και την επομενη χρονια εγινε δευτερο οπλο, την τριτη χρονια εγινε τριτο οπλο, τελικα ως τωρα δεν πρεπει να εχει ριξει 1000 φυσιγγια.
Στα υπολοιπα που λες περι τουφεκιας, ποιοτητας και τσοκ, συμφωνω.
δεν το κυνηγαςςς .think.
 
Καλησπέρα έπεσε στα χέρια μου μια καραμπίνα franchi - Benelli fast αδράνειας ψάχνω να βρω πληροφορίες αλλά δν βρίσκω κατι είναι πολύ ελαφριά και μου έρχεται ωραία.. Θα ήθελα να ρωτήσω αν ξέρει κανείς από αυτές τις καραμπίνες ζημιές τουφεκιές κτλπ κτλπ γενικά αν έχει κάποιος πληροφορίες για να δω αν αξίζει να την αγοράσω
 
Καλησπέρα έπεσε στα χέρια μου μια καραμπίνα franchi - Benelli fast αδράνειας ψάχνω να βρω πληροφορίες αλλά δν βρίσκω κατι είναι πολύ ελαφριά και μου έρχεται ωραία.. Θα ήθελα να ρωτήσω αν ξέρει κανείς από αυτές τις καραμπίνες ζημιές τουφεκιές κτλπ κτλπ γενικά αν έχει κάποιος πληροφορίες για να δω αν αξίζει να την αγοράσω
Είχα βρει και γω κάποτε μια τέτοια. Ελαφριά, αδρανείας με πολύ όμορφα ξύλα. Από προβλήματα, πάσχουν στους σιδηροδρόμους τους, σπάνε.
 
Αααα μάλιστα.. Υπάρχουν ανταλλακτικά για αυτά τα όπλα αν πάθει κάτι?? Μου κέντρισε το ενδιαφέρον γτ είναι πολύ ελαφρύ και για το περιοατητο κυνήγι είναι μάνα.. αλλά αν είναι να παθαίνει ζημιές καλύτερα να λείπει
 
Αααα μάλιστα.. Υπάρχουν ανταλλακτικά για αυτά τα όπλα αν πάθει κάτι?? Μου κέντρισε το ενδιαφέρον γτ είναι πολύ ελαφρύ και για το περιοατητο κυνήγι είναι μάνα.. αλλά αν είναι να παθαίνει ζημιές καλύτερα να λείπει
Υπάρχουν, αν δεν ρίχνεις magnum δεν πιστεύω να έχεις θέμα. Σε τι τιμή το βρήκες αν επιτρέπεται?
 
Φίλος την έχει στην ντουλάπα του δν εχει τουφεκισει ποτέ δν είναι κυνηγός δν ξέρουμε ούτε πόσο κάνει ότι θέλω μου πε να του δώσω.. Βασικά πόσο κάνουν πάνω κάτω που να μην τον ρίξω ούτε εγώ αυτόν ούτε αυτός εμένα
 
Back
Top