To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
καλημερα κυριοι και καλως σας βρηκα.ειμαι ο ευριπιδης απο χανια ασχολουμαι με κυνηγι φτερωτου πιο πολυ τσιχλα τρυγονι φασσα παλιοτερα αρκετα με περδικα τωρα οι εξοδοι στο βουνο εχουνε μειωθει σημαντικα λογω υποχρεωσεων παλιοτερα ειχα επανιελ τωρα ασχολουμαι μονο με springer και απο οπλα remington 11-87 beretta α302 .well done. beretta s55 ποζε baikal izh 27 1mc ποζε αυτα για αρχη ελπιζω να γνωριστουμε καλυτερα.ενιοτε παω και στο σκοπευτηριο ερασιτεχνικα
Καλως ηρθες Ευριπιδη και καλη παραμονή .welcome.
 
Καλησπέρα στην παρεα σας!Ειμαι ο Γιωργος 30 χρονων κατοικος Δυτικης Αττικης κ είμαι κ εγω <αρρωστος>με το κυνηγι κ περισσοτερο με την φερμα!Καλως σας βρηκα θα τα πουμε μεσα από τις συζητήσεις κ τις ανταλλαγες αποψεων!
 
Καλησπέρα στην παρεα σας!Ειμαι ο Γιωργος 30 χρονων κατοικος Δυτικης Αττικης κ είμαι κ εγω <αρρωστος>με το κυνηγι κ περισσοτερο με την φερμα!Καλως σας βρηκα θα τα πουμε μεσα από τις συζητήσεις κ τις ανταλλαγες αποψεων!
.welcome. Γιώργο , καλά ποσταρίσματα φίλε:)
 
Καλησπέρα στην παρεα σας!Ειμαι ο Γιωργος 30 χρονων κατοικος Δυτικης Αττικης κ είμαι κ εγω <αρρωστος>με το κυνηγι κ περισσοτερο με την φερμα!Καλως σας βρηκα θα τα πουμε μεσα από τις συζητήσεις κ τις ανταλλαγες αποψεων!
καλώς ήλθες Γιώργο καλή παραμονή και καλά ποσταρίσματα
μεζέ κρασάκι κ.λ.π. πιστεύω ότι θα τα τιμάς :) γιατί εδώ εμείς όλο και ψαχνόμαστε
 
Καλησπέρα στην παρεα σας!Ειμαι ο Γιωργος 30 χρονων κατοικος Δυτικης Αττικης κ είμαι κ εγω <αρρωστος>με το κυνηγι κ περισσοτερο με την φερμα!Καλως σας βρηκα θα τα πουμε μεσα από τις συζητήσεις κ τις ανταλλαγες αποψεων!
.shake hands.γιωργο καλως ηρθες κι απο μενα αλλα μην ακους τον αρη.δεν υπαρχει παρηγορια μεχρι να ξανανοιξει.violin.
 
Σας ευχαριστω πολύ Συνάδελφοι για την θερμη υποδοχη κ σαν αρχαριος στο Forum θα ζητουσα λιγο την κατανοηση σας για κανενα τυχον off topic θεματακι!Κάθε συμβουλη σας θα μου ηταν χρησιμη για να ενταχθω όπως επισης από τις συζητήσεις σας εχω δει ότι το επιπεδο γνωσεων των περισσοτερων σας αγγιζει την τελειοτητα οποτε αυτό θα με βοηθησει να εμπλουτισω τις γνωσεις μου γυρω από το κυνηγι!
 
Καλησπέρα στην παρεα σας!Ειμαι ο Γιωργος 30 χρονων κατοικος Δυτικης Αττικης κ είμαι κ εγω <αρρωστος>με το κυνηγι κ περισσοτερο με την φερμα!Καλως σας βρηκα θα τα πουμε μεσα από τις συζητήσεις κ τις ανταλλαγες αποψεων!

Καλώς όρισες Γιώργο.
 
Καλησπέρα στην παρεα σας!Ειμαι ο Γιωργος 30 χρονων κατοικος Δυτικης Αττικης κ είμαι κ εγω <αρρωστος>με το κυνηγι κ περισσοτερο με την φερμα!Καλως σας βρηκα θα τα πουμε μεσα από τις συζητήσεις κ τις ανταλλαγες αποψεων!
Καλως ηρθες Γιωργο και καλη παραμονη .welcome.
 
Σας ευχαριστω πολύ Συνάδελφοι για την θερμη υποδοχη κ σαν αρχαριος στο Forum θα ζητουσα λιγο την κατανοηση σας για κανενα τυχον off topic θεματακι!Κάθε συμβουλη σας θα μου ηταν χρησιμη για να ενταχθω όπως επισης από τις συζητήσεις σας εχω δει ότι το επιπεδο γνωσεων των περισσοτερων σας αγγιζει την τελειοτητα οποτε αυτό θα με βοηθησει να εμπλουτισω τις γνωσεις μου γυρω από το κυνηγι!
Γιώργο καλησπέρα, είμαστε συνονόματοι και θα ήθελα να σε ρωτήσω αν παρακολουθείς καιρό το forum με την ιδιότητα του guest. Αν ναι, θα ήθελα την γνώμη σου για αυτό που αντίκρισες κάνοντας εγγραφή και λαμβάνοντας πλέον ενεργά μέρος στην παρέα μας σαν μέλος. Μπορεί η περιήγηση ενός απλού επισκέπτη να συγκριθεί με τις δυνατότητες που δίνει το σύστημα σε έναν χρήστη με την ιδιότητα του μέλους;
 
Φιλε Γιωργο από τα Χριστούγεννα σχεδόν σας παρακολουθώ όπως επισης κ καποιο άλλο Forum που αρκετοι από εσας ηταν η είναι ακομη μελη!Ο λογος που με παροτρυνε να διαγραφω από το άλλο κ να γραφτω στο δικο σας είναι ότι διαπιστωσα σοβαροτητα κ φιλικες συζητήσεις που μπορεις να μαθεις ρωτοντας κ διαβαζοντας αρκετα για το κυνηγι ενώ στο άλλο κατά την γνωμη μου είναι μονο για να βγαζει τα απωθημένα του ο καθενας κ κανα 2 πονηροι του πληκτρολογιου να ειρωνεύονται τον κοσμο !Σιγουρα υπαρχει διαφορα από την απλη επισκεψη στην συζητηση κ στην ανταλλαγη αποψεων αλλα σαν πρωτη εικονα κανει μπαμ η διαφορα από παρομοια forum ακομη κ από ομαδες του facebook σχετικα με το κυνηγι κ την επικοινωνια μεταξυ των μελων!
 
Σιγουρα υπαρχει διαφορα από την απλη επισκεψη στην συζητηση κ στην ανταλλαγη αποψεων αλλα σαν πρωτη εικονα κανει μπαμ η διαφορα από παρομοια forum ακομη κ από ομαδες του facebook σχετικα με το κυνηγι κ την επικοινωνια μεταξυ των μελων!
Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση, τα υπόλοιπα δεν θέλω να τα σχολιάσω φυσικά για λόγους δεοντολογίας. Εύχομαι να φανούμε αντάξιοι των προσδοκιών σου, καλή συνέχεια.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top