To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλησπέρα στην παρέα,
Λέγομε Στάθης, μόλις σήμερα έκανα εγγραφή στο forum, άσχετα αν έχω μπει κατά καιρούς στο siteώστε να παρακολουθήσω συζητήσεις και να ενημερωθώ για διάφορα θέματα.

Δεν έχω συμμετάσχει όμως, γιατί μόνο να αντλήσω πληροφορίες μπορώ, λόγω του ότι είμαι καινούργιος στον χώρο του κυνηγιού (αφού στην πλάτη μου έχω μόνο 4 κυνηγητικές σεζόν και η δραστηριότητα μου στο βουνό έχει να κάνει με το κυνήγι της τσίχλας), οπότε αν στην ‘’πορεία’’ πω καμία κοτσάνα, ελπίζω να μην με βαράτε!!

Ελπίζω να περάσουμε καλά και να βελτιώσω της γνώσεις και μέσα από εδώ.
Καλως ηρθες Σταθη και καλη παραμονη .welcome.
 
καλωσόρισες Στάθη, κοτσάνα θα είναι άμα πεις ότι δεν τρως προβατίνα και δεν πίνεις πολύ εδώ μέσα.sarcastic.
 
Καλώς ήρθες Στάθη, καλά ποσταρίσματα. .well done.

Μεγαλώνει σιγά σιγά η παρέα και αυτό είναι πολύ καλό.
 
Όσοι από τα νέα μέλη επιθυμούν να ανεβάσουν κάποιο avatar και αντιμετωπίζουν δυσκολία, ας επικοινωνήσουν με πμ με τους admins.
 
Γεια σας.Λεγομαι Γιωργος Τζιμας,ειμαι ιδιωτικος υπαλληλος.Ασχολουμαι χρονια με το αθλημα και σας συγχαιρω για το ηθος που κρατατε στο συγκεκριμενο site.Το πιο σημαντικο,μου αρεσουν τα ΠΟΙΝΤΕΡ
 
Για σου Γιώργη, καλωσήρθες. Έλα να κρατήσουμε αυτό το ήθος σε υψηλό επίπεδο.
 
Γεια σας.Λεγομαι Γιωργος Τζιμας,ειμαι ιδιωτικος υπαλληλος.Ασχολουμαι χρονια με το αθλημα και σας συγχαιρω για το ηθος που κρατατε στο συγκεκριμενο site.Το πιο σημαντικο,μου αρεσουν τα ΠΟΙΝΤΕΡ

Γιώργο καλώς όρισες στην παρέα.
Το ονομάσου κάτι μου λέει από Τζουμέρκα μεριά και γενικότερο Ηπειρο.
 
Καλώς μας ήρθες Γιώργο και καλή διαμονή αν έχεις! Ένα σκυλάκι είχα όλη μου τη ζωή κι αυτό ήταν μια όμορφη ποιντερίνα! Το καλύτερο σκυλί για μένα...
 
Γεια σας.Λεγομαι Γιωργος Τζιμας,ειμαι ιδιωτικος υπαλληλος.Ασχολουμαι χρονια με το αθλημα και σας συγχαιρω για το ηθος που κρατατε στο συγκεκριμενο site.Το πιο σημαντικο,μου αρεσουν τα ΠΟΙΝΤΕΡ
.welcome.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top