To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Γεια σας.Λεγομαι Γιωργος Τζιμας,ειμαι ιδιωτικος υπαλληλος.Ασχολουμαι χρονια με το αθλημα και σας συγχαιρω για το ηθος που κρατατε στο συγκεκριμενο site.Το πιο σημαντικο,μου αρεσουν τα ΠΟΙΝΤΕΡ
Καλως ηρθες Γιωργο καλη διαμονη .welcome.
 
Καλημέρα σε όλα τα παιδιά, λέγομαι Τάσος, είμαι ελεύθερος επαγγελματίας και ζω στην Αθήνα. Με το κυνήγι δεν μπορώ να πω ότι ασχολούμαι πολλά χρόνια. Τα κυνήγια που κάνω όποτε μπορώ είναι κυρίως λαγός από έναρξη μέχρι Νοέμβρη και από πέρσυ ξεκίνησα να πηγαίνω για καμιά τσίχλα εντός Αττικής και Βοιωτία. Να 'στε καλά και ευχαριστώ για την αποδοχή.
 
Καλως ηρθες Τασο και να εισαι καλα... Υπαρχει ωραιο κλιμα εδω και τα λεμε ομορφα και καλα... Απο οτι μαλλον θα εχεις να μας γραφεις και σε θεματα με μηχανες που εχουμε... Να εισαι καλα και παλι .welcome.
 
Καλημέρα σε όλα τα παιδιά, λέγομαι Τάσος, είμαι ελεύθερος επαγγελματίας και ζω στην Αθήνα. Με το κυνήγι δεν μπορώ να πω ότι ασχολούμαι πολλά χρόνια. Τα κυνήγια που κάνω όποτε μπορώ είναι κυρίως λαγός από έναρξη μέχρι Νοέμβρη και από πέρσυ ξεκίνησα να πηγαίνω για καμιά τσίχλα εντός Αττικής και Βοιωτία. Να 'στε καλά και ευχαριστώ για την αποδοχή.
.welcome. Τάσσο και καλά ποσταρίσματα..:)

Έχουμε και εδώ μέσα κάτι ρεμάλια μηχανόβιους που δεν τους γουστάρω καθόλου.

Ελπίζω εσύ να είσαι καλό παιδί...sarcastic.
 
Καλημέρα σε όλα τα παιδιά, λέγομαι Τάσος, είμαι ελεύθερος επαγγελματίας και ζω στην Αθήνα. Με το κυνήγι δεν μπορώ να πω ότι ασχολούμαι πολλά χρόνια. Τα κυνήγια που κάνω όποτε μπορώ είναι κυρίως λαγός από έναρξη μέχρι Νοέμβρη και από πέρσυ ξεκίνησα να πηγαίνω για καμιά τσίχλα εντός Αττικής και Βοιωτία. Να 'στε καλά και ευχαριστώ για την αποδοχή.

Τάσο καλώς όρισες φίλε.
 
Τάσο καλώς ήρθες στην παρέα μας και καλά ποσταρίασμτα να έχεις. Για ότι χρειαστείς εδώ είμαστε!!.welcome.
 
Καλημέρα σε όλα τα παιδιά, λέγομαι Τάσος, είμαι ελεύθερος επαγγελματίας και ζω στην Αθήνα. Με το κυνήγι δεν μπορώ να πω ότι ασχολούμαι πολλά χρόνια. Τα κυνήγια που κάνω όποτε μπορώ είναι κυρίως λαγός από έναρξη μέχρι Νοέμβρη και από πέρσυ ξεκίνησα να πηγαίνω για καμιά τσίχλα εντός Αττικής και Βοιωτία. Να 'στε καλά και ευχαριστώ για την αποδοχή.
Ελα να μαζευόμαστε οι λαγαδες .well done.

Καλως ηρθες Τασο καλα ποσταρισματα .welcome.
 
Χαιρετώ τους φίλους του site και του forum ! εύχομαι κι ελπίζω να βοηθήσω ώστε να είμαστε μια ακόμη πιο όμορφη παρέα με αλληλοσεβασμό, ευγένεια κ χιούμορ!!!
Καλώς σας βρήκα!!!
Κώστας
 
Χαιρετώ τους φίλους του site και του forum ! εύχομαι κι ελπίζω να βοηθήσω ώστε να είμαστε μια ακόμη πιο όμορφη παρέα με αλληλοσεβασμό, ευγένεια κ χιούμορ!!!
Καλώς σας βρήκα!!!
Κώστας
Καλως ηρθες συνονοματε .welcome.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top