To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
γειά σου ρε Γιάννη και καλώς όρισες να έχεις καλή παραμονή :)
μήπως πουλάς καμιά Franchi;;;;; .big smile.
Καλησπερα! Σας ευχαριστω παλι ολους για το καλοσορισμα! Μακη δεν πουλαω καμια franchi,γιατι τις εχω βολευτει στο κυνηγι..οσον αφορα το σκοπευτηριο πιστευω οτι θελει super pose,καθως τα φυσιγγια ειναι πολλα και δεν θελω να ξανασπασει τοσο συντομα ο σιδηροδρομος στις franchi...επισης εχω προβλημα στα φυσιγγια 24 και 28 gr καθως μου κανουν εμπλοκες.γι'αυτο προσανατολιζομαι σε αγορα του beretta 692 sporting με 76 ποντους κανες..
 
Καλησπερα! Σας ευχαριστω παλι ολους για το καλοσορισμα! Μακη δεν πουλαω καμια franchi,γιατι τις εχω βολευτει στο κυνηγι..οσον αφορα το σκοπευτηριο πιστευω οτι θελει super pose,καθως τα φυσιγγια ειναι πολλα και δεν θελω να ξανασπασει τοσο συντομα ο σιδηροδρομος στις franchi...επισης εχω προβλημα στα φυσιγγια 24 και 28 gr καθως μου κανουν εμπλοκες.γι'αυτο προσανατολιζομαι σε αγορα του beretta 692 sporting με 76 ποντους κανες..
για την franchi αστειεύομαι επειδή θυμάμαι ότι τις έχεις βολευτεί :)
όσο για το s.pose θα τα πούμε στις ανάλογες ενότητες ;)
 
γι'αυτο προσανατολιζομαι σε αγορα του beretta 692 sporting με 76 ποντους κανες..
Α εσύ έχεις σοβαρούς προσανατολισμούς ... .xm.
Διαβάζω ωστόσο για σπασίματα και προβλήματα με 24άρια & 28άρια και σκέφτομαι τι έχει τραβήξει η Beretta τα τελευταία χρόνια σε σκοπευτήρια και κυνήγια και πραγματικά απορώ. Ωραία πάσα όμως όπως λέει και ο Μάκης για άλλα θέματα ... :D
 
Α εσύ έχεις σοβαρούς προσανατολισμούς ... .xm.
Διαβάζω ωστόσο για σπασίματα και προβλήματα με 24άρια & 28άρια και σκέφτομαι τι έχει τραβήξει η Beretta τα τελευταία χρόνια σε σκοπευτήρια και κυνήγια και πραγματικά απορώ. Ωραία πάσα όμως όπως λέει και ο Μάκης για άλλα θέματα ... :D
Καλημερα! Γιωργο,οχι ως τωρα δεν μου εχει περασει απο το μυαλο κατι σοβαρο σκοπευτικα καθως τα εξοδα ειναι πολλα και θελει και πολυ χρονο,ειδικα αν μενεις Κρητη και ολοι οι αγωνες γινονται ηπειρωτικη Ελλαδα.οσον αφορα το 692 το αγοραζουμε μαζι με τον αδελφο μου για να μοιραστουμε τα εξοδα και επισης μας δοθηκε μια ευκαιρια στα 2/3 της τιμης του απο την χαμηλοτερη που ξερω Ελλαδα (3690€)..τελικη τιμη δηλαδη καινουριο 2600 (με B-Fast)
 
Last edited:
.welcome. από Μάκης καλή παραμονή
Χάρι πές μας δυο λόγια,αν θες,για τα κυνήγια σου και το τόπο διαμονής σου :)
Μακη έχουμε πιει και κρασί μαζί και με πολλούς φίλους από το φόρουμ παλια στην Μαλακάσα .well done.
Είμαι από Καρδίτσα συγκυνηγος του Kynigosdk
Κυνηγάω τσίχλα και μπεκατσα .well done.
 
Μακη έχουμε πιει και κρασί μαζί και με πολλούς φίλους από το φόρουμ παλια στην Μαλακάσα .well done.
Είμαι από Καρδίτσα συγκυνηγος του Kynigosdk
Κυνηγάω τσίχλα και μπεκατσα .well done.
έλα ρε Χάρη
σε θυμάμαι,Μαλακάσα,ταβέρνα τα Πεύκα μέσα αριστερά τραπέζι κι εσύ στο κέντρο του τραπεζιού περίπου με την καρέκλα στον τοίχο
μεγαλώνω αλλά αλτσχαιμερ δεν θα πάθω .very funny.
.very funny.
 
έλα ρε Χάρη
σε θυμάμαι,Μαλακάσα,ταβέρνα τα Πεύκα μέσα αριστερά τραπέζι κι εσύ στο κέντρο του τραπεζιού περίπου με την καρέκλα στον τοίχο
μεγαλώνω αλλά αλτσχαιμερ δεν θα πάθω .very funny.
.very funny.
Καλος να εισε καλα μακι και να κσαναβρεθουμε
 
έλα ρε Χάρη
σε θυμάμαι,Μαλακάσα,ταβέρνα τα Πεύκα μέσα αριστερά τραπέζι κι εσύ στο κέντρο του τραπεζιού περίπου με την καρέκλα στον τοίχο
μεγαλώνω αλλά αλτσχαιμερ δεν θα πάθω .very funny.
.very funny.
Εχω μεινει αφωνος :eek:
Να θυμασαι την ταβερνα ρε Μακη δικαιολογημενο αλλα και την θεση που καθοτανε ? .sarcastic.
Καλα σε λεω εγω αρχοντα .well done.
Καλως ηρθες Χαρη καλα ποσταρισματα .welcome.
 
Χάρη Καλώς Ήρθες!


Υ.Γ Τελικά μόνο εγώ δεν έχω φάει και πιει μαζί με τον Μάκη ρε π@ύστη μου; .sarcastic.

Υπάρχει μία φήμη , δεν ξέρω αν αληθεύει.sarcastic.

Είχε πάει ο Μάκης εκδρομή στην Αίγινα και έκατσε να φάει σε μια ταβέρνα.
Κάποια στιγμή μπήκε ο Βαρουφάκης έκατσε στο τραπέζι του Μάκη και άρχισαν τις μπύρες.
Ολος ο κόσμος ρώταγε ποιος είναι αυτός που κάθεται στο τραπέζι του Μάκη.big smile.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top