To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Χαιρετώ τους φίλους του site και του forum ! εύχομαι κι ελπίζω να βοηθήσω ώστε να είμαστε μια ακόμη πιο όμορφη παρέα με αλληλοσεβασμό, ευγένεια κ χιούμορ!!!
Καλώς σας βρήκα!!!
Κώστας
.welcome1.
 
Χαιρετώ τους φίλους του site και του forum ! εύχομαι κι ελπίζω να βοηθήσω ώστε να είμαστε μια ακόμη πιο όμορφη παρέα με αλληλοσεβασμό, ευγένεια κ χιούμορ!!!
Καλώς σας βρήκα!!!
Κώστας

Καλώς όρισες φίλε Κώστα .
 
Χαιρετώ τους φίλους του site και του forum ! εύχομαι κι ελπίζω να βοηθήσω ώστε να είμαστε μια ακόμη πιο όμορφη παρέα με αλληλοσεβασμό, ευγένεια κ χιούμορ!!!
Καλώς σας βρήκα!!!
Κώστας

Καλώς όρισες Κώστα...
Τα παραπάνω στοιχεία είναι βασικά σε αυτή την προσπάθεια...
Ειμαστε παρέα που μπορεί να διαφωνήσουμε αλλά σεβόμαστε ο ενας τον αλλον..

Ο χώρος αυτός διατηρείται "καθαρός" απ όλους εμας...
 
Είμαι απο Χανια και πολλούς απο εσας σας γνωρίζω απο αλλα forum πού γράφαμε.ασχολουμε κυρίως με περπατητο τσίχλας,και τα τελευταία χρονια κυνηγάω και λίγο λαγό και ορτυκι..μου αρέσει πολυ και το σκοπευτηριο και οπότε υπαρχει χρόνος ρίχνω καμια πουλά compak sporting..
 
Είμαι απο Χανια και πολλούς απο εσας σας γνωρίζω απο αλλα forum πού γράφαμε.ασχολουμε κυρίως με περπατητο τσίχλας,και τα τελευταία χρονια κυνηγάω και λίγο λαγό και ορτυκι..μου αρέσει πολυ και το σκοπευτηριο και οπότε υπαρχει χρόνος ρίχνω καμια πουλά compak sporting..
Καλώς ήρθες Γιάννη...:)
 
Καλώς ήρθατε..Γιάννη ακομα εχω τη Ρακί που με φίλεψες..Ιούλιο θα κατέβω για το Grand Prix..ελπίζω να σε δω..

Σας ευχαριστώ όλους για το καλωσόρισμα! Γερασιμε εννοείτε θα βρεθούμε στο Grand Prix..ίσως ρίξω και εγω αν παραλάβω νωρίς ενα σκοπευτικο που προσπαθώ να πάρω..πιες τη ρακι γιατι θα σου δώσω φετινή οταν έρθεις,ειναι δικιά μας παραγωγή..επισης θέλω να πω σε όλους τους διαχειριστές οτι εχω πάθει πλακα απο τη γενική λειτουργία του forum ( έκανα έγγραφη σε 1 λεπτό),και γενικά ολα ειναι πολυ άμεσα χωρις να σου σπάνε τα νεύρα..εννοείτε οτι και όπου μπορω θέλω,να βοηθήσω.
 
επισης θέλω να πω σε όλους τους διαχειριστές οτι εχω πάθει πλακα απο τη γενική λειτουργία του forum ( έκανα έγγραφη σε 1 λεπτό),και γενικά ολα ειναι πολυ άμεσα χωρις να σου σπάνε τα νεύρα..
Είναι πολλά που δεν τα έχεις δει ακόμα, σιγά-σιγά θα το ανακαλύψεις. :)
Βάλε ένα avatar, αν θες βοήθεια εδώ είμαστε ... :)
 
Είμαι απο Χανια και πολλούς απο εσας σας γνωρίζω απο αλλα forum πού γράφαμε.ασχολουμε κυρίως με περπατητο τσίχλας,και τα τελευταία χρονια κυνηγάω και λίγο λαγό και ορτυκι..μου αρέσει πολυ και το σκοπευτηριο και οπότε υπαρχει χρόνος ρίχνω καμια πουλά compak sporting..
.welcome.
 
Είμαι απο Χανια και πολλούς απο εσας σας γνωρίζω απο αλλα forum πού γράφαμε.ασχολουμε κυρίως με περπατητο τσίχλας,και τα τελευταία χρονια κυνηγάω και λίγο λαγό και ορτυκι..μου αρέσει πολυ και το σκοπευτηριο και οπότε υπαρχει χρόνος ρίχνω καμια πουλά compak sporting..
γειά σου ρε Γιάννη και καλώς όρισες να έχεις καλή παραμονή :)
μήπως πουλάς καμιά Franchi;;;;; .big smile.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top