To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Χαιρετώ τα μέλη του Φορουμ! Λέγομαι Σπύρος και κατάγομαι από την Κερκυρα αλλα εδώ και 11 χρόνια, λόγω επαγγέλματος, εχω διαμεινει διαδοχικά στη Βεροια, Ροδο, και τώρα στα Γιάννενα. Σας παρακολουθώ αρκετό καιρό και βλέποντας το ήθος και το αισθηση της καλής παρέας που απονέουν τα μελη του Φορουμ αποφάσιασα να συμμετασχω και εγώ.
Υ.Γ Ζητώ την κατανόηση σας για τις ελλειπής γνώσεις που έχω πάνω σε θέματα υπολογιστών και συμμετοχής σε Φόρουμ καθότι είναι η πρωτη φορά που συμμετάσχω σε κατι τέτοιο.
 
Χαιρετώ τα μέλη του Φορουμ! Λέγομαι Σπύρος και κατάγομαι από την Κερκυρα αλλα εδώ και 11 χρόνια, λόγω επαγγέλματος, εχω διαμεινει διαδοχικά στη Βεροια, Ροδο, και τώρα στα Γιάννενα. Σας παρακολουθώ αρκετό καιρό και βλέποντας το ήθος και το αισθηση της καλής παρέας που απονέουν τα μελη του Φορουμ αποφάσιασα να συμμετασχω και εγώ.
Υ.Γ Ζητώ την κατανόηση σας για τις ελλειπής γνώσεις που έχω πάνω σε θέματα υπολογιστών και συμμετοχής σε Φόρουμ καθότι είναι η πρωτη φορά που συμμετάσχω σε κατι τέτοιο.
.welcome. Σπύρο , καλή διαμονή στο φόρουμ:).Σε ευχαριστούμε για τα καλά σου λόγια...
Να μην στενοχωριέσαι για τίποτα ,δεν χρειάζονται ιδιαίτερες γνώσεις , σιγά σιγά όλα θα τα κάνεις όπως πρέπει ...και αν δεν τα κάνεις δεν τρέχει και τίποτα:)
 
Χαιρετώ τα μέλη του Φορουμ! Λέγομαι Σπύρος και κατάγομαι από την Κερκυρα αλλα εδώ και 11 χρόνια, λόγω επαγγέλματος, εχω διαμεινει διαδοχικά στη Βεροια, Ροδο, και τώρα στα Γιάννενα. Σας παρακολουθώ αρκετό καιρό και βλέποντας το ήθος και το αισθηση της καλής παρέας που απονέουν τα μελη του Φορουμ αποφάσιασα να συμμετασχω και εγώ.
Υ.Γ Ζητώ την κατανόηση σας για τις ελλειπής γνώσεις που έχω πάνω σε θέματα υπολογιστών και συμμετοχής σε Φόρουμ καθότι είναι η πρωτη φορά που συμμετάσχω σε κατι τέτοιο.
καλώς όρισες Σπύρο στην παρέα μας
μην αγχώνεσαι για τίποτα αφού θέλουμε όλοι να περνάμε καλά μέσα από τις σελίδες αυτού του φόρουμ
το ότι το πετυχαίνουμε δείχνει ότι είναι απλό ;)
καλή παραμονή και καλά ποσταρίσματα .well done.
 
Σε ευχαριστώ dionisis και Μάκη! ένας από τους λόγους που αποφασισα να συμμετάσχω είναι διότι με τη αναγκαστική φυγή μου, λόγω εργασίας, από την Κέρκυρα μου έχει λήψει η κυνηγοκουβέντα με τους εκει συγγενείς και φίλους συγκυνηγούς μου
 
Καλησπέρα Αρι και σε ευχαριστώ για το καλωσορισμα. Σε παρακολουθώ και μέσα από το περιοδικό και με την ευκαιρία θα ήθελα να δώσω συγχαρητήρια σε όλους τους συντελεστές του!
 
Χαιρετώ τα μέλη του Φορουμ! Λέγομαι Σπύρος και κατάγομαι από την Κερκυρα αλλα εδώ και 11 χρόνια, λόγω επαγγέλματος, εχω διαμεινει διαδοχικά στη Βεροια, Ροδο, και τώρα στα Γιάννενα. Σας παρακολουθώ αρκετό καιρό και βλέποντας το ήθος και το αισθηση της καλής παρέας που απονέουν τα μελη του Φορουμ αποφάσιασα να συμμετασχω και εγώ.
Υ.Γ Ζητώ την κατανόηση σας για τις ελλειπής γνώσεις που έχω πάνω σε θέματα υπολογιστών και συμμετοχής σε Φόρουμ καθότι είναι η πρωτη φορά που συμμετάσχω σε κατι τέτοιο.
.welcome.
 
Χρήστο και Σπύρο καλωσηρθατε, Σπύρο αν σου λείπουν τα φιλαράκια σου, ριξτους σύρμα να τα λέτε και από εδω :-)
 
Καλώς σας βρήκα πιαδιά,ονομάζομαι Κώστας Τζινιέρης απο Αθήνα(Πετρουπολη) με καταγωγή απο την Ιερή Πόλη Μεσολογγίου...και την ορεινή Ηλεία. Εύχομαι ότι καλύτερο για όλους και στην κυνηγετική περίοδο που μας έρχεται εύχομαι να παίξουμε όλοι πολύ δυνατά.shoot.
 
Καλώς σας βρήκα πιαδιά,ονομάζομαι Κώστας Τζινιέρης απο Αθήνα(Πετρουπολη) με καταγωγή απο την Ιερή Πόλη Μεσολογγίου...και την ορεινή Ηλεία. Εύχομαι ότι καλύτερο για όλους και στην κυνηγετική περίοδο που μας έρχεται εύχομαι να παίξουμε όλοι πολύ δυνατά.shoot.
καλώς τον Κώστα
καλή παραμονή και καλά ποσταρίσματα
:)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top