To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Πρωτα απο ολα Βαγγελη σε ευχαριστώ απο καρδιάς..Να ξέρεις ότι ελάχιστα άτομα το λένε αυτό..Εδω πάνε κυνηγοί σε διάφορα μέρη να κυνηγήσουν και η ντόπιοι μόνο που δεν τους εχουν ντουφεκίσει..Αν το κυνήγι στην Ελλάδα ηταν επάγγελμα θα είχαμε θρηνήσει ζωές..Δυστυχώς μόνο Κεφαλονιά κυνηγάω δεν έχω κυνηγήσει ποτε άλλου..Με την σειρά μου να σου πω ότι αν βρεθείς κάποτε Κεφαλονιά θα χαρώ να βρεθουμε..Συγχωρέστε μου το οφ τοπικ..Ειχα υποχρέωση να πω δυο λόγια..
Αυτη η νοοτροπια του κυνηγετικου τοπικισμου τεινει σιγα σιγα να μην υπαρχει,τουλαχιστον στις μικροτερες ηλικιες.Οταν υπαρχει κατι δωρεαν και σε αφθονια,δεν υπαρχει λογος να μην το μοιραζεσαι σε αλλους!
 
Η μικρότερες ηλικίες ειναι ΟΚ Βαγγελη..Η μεσήλικες δημιουργουν συνήθως τα επεισόδια..Πολύ Κακια νοοτροπια..Και ολα αυτά για μια τσίχλα,μια φασσα,ένα τρυγόνι,ένα λαγο κλπ..Αν ειναι δυνατόν..
 
Η μικρότερες ηλικίες ειναι ΟΚ Βαγγελη..Η μεσήλικες δημιουργουν συνήθως τα επεισόδια..Πολύ Κακια νοοτροπια..Και ολα αυτά για μια τσίχλα,μια φασσα,ένα τρυγόνι,ένα λαγο κλπ..Αν ειναι δυνατόν..
Ετσι ακριβως,τελοςπαντων ας μη βγουμε αλλο off topic,οτι χρειαστεις,παρε,μη διστασεις!
 
Δημητρης λεγομαι , από Πυργο Ηλειας , φανατικος κυνηγος παπιου τσίχλας και τρυγονιού , αρχαριος ιδιογομωτης και μετριος σκοπευτης
καλώς ήλθες Δημήτρη την όμορφη παρέα μας
παλιός γνώριμος .well done.
σου εύχομαι καλή διαμονή και καλά ποσταρίσματα
 
Δημητρης λεγομαι , από Πυργο Ηλειας , φανατικος κυνηγος παπιου τσίχλας και τρυγονιού , αρχαριος ιδιογομωτης και μετριος σκοπευτης
Δημήτρη καλώς ήρθες και απο μένα! καλη διαμονή! Αν ήσουν στον αγώνα English sporting,που έγινε στο σκοπευτηριο του Άγγελου,ήθελα να ρωτήσω είχε πιο μακρινές βολές σε σχέση με το compak;
 
Δημητρης λεγομαι , από Πυργο Ηλειας , φανατικος κυνηγος παπιου τσίχλας και τρυγονιού , αρχαριος ιδιογομωτης και μετριος σκοπευτης
Καλως ήρθες Δημήτρη και από μένα, έστω και καθυστερημένα, με όλα αυτα που γίνονται τελευταία τώρα το πήρα ''χαμπάρι'' οτι μπήκες και 'συ στην παρέα μας .welcome1.
 
Χαιρετώ όλη την παρέα και θέλω να δώσω συγχαρητήρια στους διαχειριστές για την πολύ καλή δουλειά που έχουν κάνει σε αυτήν εδώ την κοινότητα.
Το όνομα μου είναι Αλκιβιάδης Τσάφος και ίσως πολλοί με ξέρετε από παλαιότερη συμμετοχή σε κυνηγετικά forum.
Έχω κυνηγήσει σχεδόν όλα τα είδη θηραμάτων αλλά τα τελευταία χρόνια τον περισσότερο χρόνο μου τον κερδίζει ο αγριόχοιρος.
Εύχομαι σε όλους καλή κυνηγετική χρονιά.
 
Χαιρετώ όλη την παρέα και θέλω να δώσω συγχαρητήρια στους διαχειριστές για την πολύ καλή δουλειά που έχουν κάνει σε αυτήν εδώ την κοινότητα.
Το όνομα μου είναι Αλκιβιάδης Τσάφος και ίσως πολλοί με ξέρετε από παλαιότερη συμμετοχή σε κυνηγετικά forum.
Έχω κυνηγήσει σχεδόν όλα τα είδη θηραμάτων αλλά τα τελευταία χρόνια τον περισσότερο χρόνο μου τον κερδίζει ο αγριόχοιρος.
Εύχομαι σε όλους καλή κυνηγετική χρονιά.
Καλώς μας ήρθες Αλκιβιάδης! Εύχομαι καλή διαμονή...:)
 
Χαιρετώ όλη την παρέα και θέλω να δώσω συγχαρητήρια στους διαχειριστές για την πολύ καλή δουλειά που έχουν κάνει σε αυτήν εδώ την κοινότητα.
Το όνομα μου είναι Αλκιβιάδης Τσάφος και ίσως πολλοί με ξέρετε από παλαιότερη συμμετοχή σε κυνηγετικά forum.
Έχω κυνηγήσει σχεδόν όλα τα είδη θηραμάτων αλλά τα τελευταία χρόνια τον περισσότερο χρόνο μου τον κερδίζει ο αγριόχοιρος.
Εύχομαι σε όλους καλή κυνηγετική χρονιά.
Καλως ηρθες και απο μενα φιλε Αλκιβιαδη!!!
 
Χαιρετώ όλη την παρέα και θέλω να δώσω συγχαρητήρια στους διαχειριστές για την πολύ καλή δουλειά που έχουν κάνει σε αυτήν εδώ την κοινότητα.
Το όνομα μου είναι Αλκιβιάδης Τσάφος και ίσως πολλοί με ξέρετε από παλαιότερη συμμετοχή σε κυνηγετικά forum.
Έχω κυνηγήσει σχεδόν όλα τα είδη θηραμάτων αλλά τα τελευταία χρόνια τον περισσότερο χρόνο μου τον κερδίζει ο αγριόχοιρος.
Εύχομαι σε όλους καλή κυνηγετική χρονιά.

Φίλε Αλκιβιάδη καλώς σε βρήκαμε.
Σε ποια περιοχη κυνηγάς περισσότερο τον αγριόχοιρος ;
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top