To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Γεια σας!! ειμαι ο Άρης απο Καλαμάτα 25 ετων, φετος θα ειναι η πρώτη μου χρονια ως κυνηγός και θα ξεκινήσω με το κυνήγι της τσιχλας. Καλώς σας βρηκα!!
Αρης απο Καλαμάτα?? Ωχ κι αλλος σπεσιαλιστας.χαχαχα.καλώς ήρθες στη παρεα
 
Προς τους διαχειριστές του φόρουμ είμαι ο σταυρος69 και δεν μπορώ να διαχειριστώ αυτό το λογαριασμό, για αυτό σβήστε τον ώστε να έχω μόνο τον σταυροΚ69
 
Γεια σας!! ειμαι ο Άρης απο Καλαμάτα 25 ετων, φετος θα ειναι η πρώτη μου χρονια ως κυνηγός και θα ξεκινήσω με το κυνήγι της τσιχλας. Καλώς σας βρηκα!!
Καλώς μας ήρθες Άρη!καλά κάνεις και ξεκινάς με την τσίχλα που είναι πολυπληθές θήραμα και θα έχεις αρκετές συναντήσεις... αργότερα προχωράς και σε άλλα!
 
Καλώς μας ήρθες Άρη!καλά κάνεις και ξεκινάς με την τσίχλα που είναι πολυπληθές θήραμα και θα έχεις αρκετές συναντήσεις... αργότερα προχωράς και σε άλλα!
απο οτι ξερω η τσιχλα ειναι το καλυτερο σχολείο για να εξοικειωθω με την καραμπίνα :)
 
απο οτι ξερω η τσιχλα ειναι το καλυτερο σχολείο για να εξοικειωθω με την καραμπίνα :)
Ίσως το καλύτερο( σκοπευτήριο), είτε περπατητο είτε καρτέρι μικρός στόχος, γρήγορος με εναλλαγές πεταγματων. Από τα μόνα κυνηγια που θα ρίξεις πολλές βολές, πολλές επωμισεις, δοκιμές φυσιγγιων, τι άλλο να πεις σου προσφέρει τα πάντα.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top